PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1323
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 14 apr
15:45
De Bosuil
Weert
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
De Noot
Amersfoort
16:00
Concerto
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
19:00
Melkweg
Amsterdam
3
1
19:30
Botanique
Brussel
19:30
De Pit
Terneuzen
19:30
Botanique
Brussel
Mezz
Breda
1
20:00
Innocent
Hengelo
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Dynamo
Eindhoven
5
2
20:00
Little Devil
Tilburg
1
BIRD
Rotterdam
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bluescafe
Apeldoorn
20:00
The Rambler
Eindhoven
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
2
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
People's Place
Amsterdam
2
20:30
Effenaar
Eindhoven
1
20:30
Rockhal
20:30
EKKO
Utrecht
Atak
Enschede
2
20:30
De Helling
Utrecht
Paard
Den Haag
1
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Rotown
Rotterdam
1
ma 15 apr
DeLaMar
Amsterdam
1
ACU
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Tivoli
Utrecht
2
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
2
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Noot
Amersfoort
20:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
1
1
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
di 16 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Paradiso
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
10
De Oosterpoort
Groningen
2
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Rode Pimpernel
's-Hertogenbosch
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
2
1
20:30
013
Tilburg
1
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
4
wo 17 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
1
De Harmonie
Leeuwarden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag

zondag 14 april 2013

15:45
Yesterday's Men + About Today + The Light Parade De Bosuil, Weert
16:00
Daan Hofman Concerto, Amsterdam
16:00
BZB - Band Zonder Banaan De Noot, Amersfoort
16:00
Daan Hofman Concerto, Amsterdam
16:30
Gerhardt Mezz, Breda
17:00
Hurricane Bob De Fles, Spijkenisse
19:00
Propagandhi Melkweg, Amsterdam
3
1
19:30
Kashmir Botanique, Brussel
19:30
Ed Laurie De Pit, Terneuzen
19:30
Moddi Botanique, Brussel
Foto Fischer-Z (UK) + John Watts Band (UK)
Fischer-Z (UK) + John Watts Band (UK) Mezz, Breda
1
20:00
The Daydream Fit Innocent, Hengelo
Het Hoogste Woord Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Onyx Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Funeral For A Friend Dynamo, Eindhoven
5
2
20:00
Gnod Little Devil, Tilburg
1
Foto Portico Quartet
Portico Quartet BIRD, Rotterdam
1
20:00
Daan Hofman - CD presentatie Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Heather Findlay Band Bluescafe, Apeldoorn
20:00
The Spunyboys (Fr) The Rambler, Eindhoven
20:00
Cesar Zuiderwijk Prismare, Enschede
20:00
John Coffey / Wallace Vanborn Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
2
Foto VanVelzen
VanVelzen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
20:00
Sunday Night Jazz De Badcuyp, Amsterdam
20:15
The Big Chris Barber Band Special guest Bill Baker Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Boudewijn de Groot De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Wouter Hamel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ben Caplan Patronaat, Haarlem
20:30
Sarah Blasko People's Place, Amsterdam
2
20:30
Vanderbuyst / High Spirits Effenaar, Eindhoven
1
20:30
Bonaparte Rockhal,
20:30
Sunday Noise EKKO, Utrecht
Foto Kim Wilde
Kim Wilde Atak, Enschede
2
20:30
Bombino De Helling, Utrecht
Foto Laura Jansen
Laura Jansen Paard, Den Haag
1
21:00
Hidden Orchestra LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Lundbak/ Ludersmid Octet De Badcuyp, Amsterdam
Foto The Bootleg Beatles
The Bootleg Beatles Patronaat, Haarlem
1
21:00
The Charm The Fury / The Royal / Wasted Bullet Hedon, Zwolle
21:30
Rachel Sermanni Rotown, Rotterdam
1

maandag 15 april 2013

Foto Cristina Branco
Cristina Branco DeLaMar, Amsterdam
1
Nü Sensae ACU, Utrecht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Het grijze gebied Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Leidse Schouwburg, Leiden
Foto KMFDM
KMFDM Tivoli, Utrecht
2
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
20:00
Steve Hackett Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Glitterjurk! Beatrix Theater, Utrecht
Foto Bløf
Bløf AFAS Circustheater, Scheveningen
2
20:15
Wouter Hamel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The JW Jones Blues Band De Noot, Amersfoort
20:15
Het Nederlands Kamerorkest Paradiso, Amsterdam
20:30
Harde Pappies: Onyx (USA) Patronaat, Haarlem
Foto Efterklang
Efterklang Vera, Groningen
1
1
21:00
Kinky Friedman Paradiso, Amsterdam
21:00
Dave McGraw & Mandy Fer Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
21:00
Hadewych Minis Bitterzoet, Amsterdam
Foto Gabrielle Aplin
Gabrielle Aplin Effenaar, Eindhoven
1

dinsdag 16 april 2013

Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Prei met mij Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Het grijze gebied Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cristina Branco Theater de Kom, Nieuwegein
The Bootleg Beatles Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - We maken er wat van De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Alle dagen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Gabrielle Aplin
Gabrielle Aplin Paradiso, Amsterdam
1
Anastacia Paradiso, Amsterdam
20:00
Counting Crows Heineken Music Hall, Amsterdam
10
Foto Laura Jansen
Laura Jansen De Oosterpoort, Groningen
2
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Jurk! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
20:00
Mos Def Melkweg, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Badcuyp Jazz Club De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Eros Ramazzotti Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Syrious Music Paradiso, Amsterdam
20:00
Emeli Sandé Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tunnelbirds De Rode Pimpernel, 's-Hertogenbosch
20:00
The Pretty Things Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Daniel Lohues Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Plien en Bianca Stadsschouwburg Groningen, Groningen
2
1
20:30
Incubated: Zs + Nü Sensae 013, Tilburg
1
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Toby Goodshank dB's, Utrecht
21:00
Six Million Dollar Men Sugar Factory, Amsterdam
Foto Efterklang + Anna von Hausswolff
Efterklang + Anna von Hausswolff Rotown, Rotterdam
4

woensdag 17 april 2013

Jan Jaap van der Wal Presenteert De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied Parktheater, Eindhoven
Celtic Tenors Schouwburg Cuijk, Cuijk
Celtic Tenors Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
1
Roué Verveer - In zeer goede staat De Harmonie, Leeuwarden
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Max van den Burg - Schlemiel Diligentia, Den Haag
Pagina -1323