PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1320
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 15 apr
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
di 16 apr
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Paradiso
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Rode Pimpernel
's-Hertogenbosch
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
10
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
2
1
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
013
Tilburg
1
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
4
wo 17 apr
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
1
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Willemeen
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
De Cammeleur
Dongen
1
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Torpedo Theater
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
1
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Trix
Antwerpen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
2
1
Tivoli
Utrecht
1
Boerderij
Zoetermeer
3
Paard
Den Haag
3
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:45
Tivoli
Utrecht
2
Effenaar
Eindhoven
4
21:00
De Duif
Amsterdam
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
The Rambler
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Doornroosje
Nijmegen
do 18 apr
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
1
De Meerpaal
Dronten
De Oosterpoort
Groningen

maandag 15 april 2013

21:00
Dave McGraw & Mandy Fer Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1

dinsdag 16 april 2013

The Bootleg Beatles Wilminktheater, Enschede
Cristina Branco Theater de Kom, Nieuwegein
Yora Rienstra - We maken er wat van De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Amphion, Doetinchem
Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Prei met mij Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Het grijze gebied Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Gabrielle Aplin
Gabrielle Aplin Paradiso, Amsterdam
1
Anastacia Paradiso, Amsterdam
Foto Laura Jansen
Laura Jansen De Oosterpoort, Groningen
2
20:00
Jurk! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Syrious Music Paradiso, Amsterdam
20:00
Tunnelbirds De Rode Pimpernel, 's-Hertogenbosch
20:00
The Pretty Things Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Counting Crows Heineken Music Hall, Amsterdam
10
20:00
Eros Ramazzotti Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Badcuyp Jazz Club De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Daniel Lohues Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Emeli Sandé Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Mos Def Melkweg, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca Stadsschouwburg Groningen, Groningen
2
1
20:30
Toby Goodshank dB's, Utrecht
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Incubated: Zs + Nü Sensae 013, Tilburg
1
21:00
Six Million Dollar Men Sugar Factory, Amsterdam
Foto Efterklang + Anna von Hausswolff
Efterklang + Anna von Hausswolff Rotown, Rotterdam
4

woensdag 17 april 2013

Hans Liberg - Ick Hans Liberg Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - In zeer goede staat De Harmonie, Leeuwarden
Ellen Dikker - Horten en stoten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Celtic Tenors Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Venray, Venray
1
Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
1
Henry van Loon - Electropis Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Max van den Burg - Schlemiel Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - V C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Jeroen Leenders - Geen idee Posttheater, Arnhem
Sabine Beens - Ça bien! Theater de Purmaryn, Purmerend
Celtic Tenors Schouwburg Cuijk, Cuijk
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Witte nar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied Parktheater, Eindhoven
Ruben Nicolai - Little friday Theater De Leest, Waalwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal Presenteert De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Half Moon Run Botanique, Brussel
19:30
Wolf Eyes Willemeen, Arnhem
Foto The Soft Moon
The Soft Moon Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Herman Brusselmans / Leo Blokhuis De Cammeleur, Dongen
1
Foto Steve Hackett
Steve Hackett Paradiso, Amsterdam
3
20:00
Ozark Henry Vooruit, Gent
20:00
Daan Hofman Torpedo Theater, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met Trio Solveig Sings De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Daniel Lohues Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
BIRDsessions ft. Alex van Popta BIRD, Rotterdam
20:00
Counting Crows Lotto Arena, Antwerpen
1
20:00
Eros Ramazzotti Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Janne Schra De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Bastille Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto King Krule
King Krule Paradiso, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink De Vorstin, Hilversum
20:00
Eternal Tapestry Trix, Antwerpen
Foto The Sheepdogs
The Sheepdogs Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Puggy Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Howard Komproe: LULverhalen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto The Bootleg Beatles and Orchestra
The Bootleg Beatles and Orchestra Effenaar, Eindhoven
2
1
Foto Laura Jansen
Laura Jansen Tivoli, Utrecht
1
Foto The Pretty Things & support Rough 'N Tumble
The Pretty Things & support Rough 'N Tumble Boerderij, Zoetermeer
3
Foto Chris Ayer / Matt Simons
Chris Ayer / Matt Simons Paard, Den Haag
3
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde DeLaMar, Amsterdam
20:45
MMOTHS Tivoli, Utrecht
2
Foto Efterklang
Efterklang Effenaar, Eindhoven
4
21:00
Karl Hyde De Duif, Amsterdam
21:30
Dan San Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Matt Voodoo & band (DE) The Rambler, Eindhoven
Foto Sinkane
Sinkane Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Douglas Firs Doornroosje, Nijmegen

donderdag 18 april 2013

Benjamin Herman Trio Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Parktheater, Eindhoven
1
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding De Meerpaal, Dronten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Oosterpoort, Groningen
Pagina -1320