PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1307
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 30 apr
21:00
Vera
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
wo 01 mei
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flora Theater Boskoop
Boskoop
De Meulvliet
Tholen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Spieghel
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
18:00
L'entrepot
Arlon
19:30
Sportpaleis
Antwerpen
2
19:30
Paradiso
Amsterdam
8
1
19:30
BIRD
Rotterdam
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
2
De Pul
Uden
3
20:00
330 Live
Den Haag
Muziekodroom
Hasselt
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
Metropool
Hengelo
5
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
2
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Atak
Enschede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
dB's
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
1
20:30
013
Tilburg
2
21:00
Vera
Groningen
1
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
do 02 mei
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. 't Vondel
Halle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Meiboom
Krabbendijke
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Kruisboog
Tienen
Cultuurpodium De Kombinatie
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Mythe
Goes
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Musis
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
19:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
P60
Amstelveen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
2
1
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
4
Winston
Amsterdam
4
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
Gebouw T
Bergen op Zoom
2
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Tivoli
Utrecht
27
6
20:15
Vondelkerk
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
3
20:30
Gigant
Apeldoorn
Doornroosje
Nijmegen
7
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
NiX Podium
Enschede
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
5
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
330 Live
Den Haag
Vera
Groningen
1
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Noorderlicht
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam

dinsdag 30 april 2013

21:00
Extra: Crash Normal Vera, Groningen
21:00
Thin Pillow Rotown, Rotterdam
1
23:00
Oranjepop Afterparty - Shake Your Rump Doornroosje, Nijmegen

woensdag 01 mei 2013

Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - De Revue Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Yamato De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Alle dagen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Flora Theater Boskoop, Boskoop
Guido Weijers - V De Meulvliet, Tholen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
De Hyena's - De Hyena's Comedy De Spieghel, Groningen
Ashton Brothers - Treasures Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden Parktheater, Eindhoven
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Fulcotheater, IJsselstein
18:00
Tim Vantol / Toys That Kill / Versus You L'entrepot, Arlon
19:30
One Direction Sportpaleis, Antwerpen
2
19:30
Cold War Kids Paradiso, Amsterdam
8
1
19:30
Courtney Pine BIRD, Rotterdam
19:30
Nothington Kroepoekfabriek, Vlaardingen
2
Foto Lordi
Lordi De Pul, Uden
3
20:00
Grimskunk 330 Live, Den Haag
Foto Motorpsycho
Motorpsycho Muziekodroom, Hasselt
1
20:00
John Murry Paradiso, Amsterdam
2
Foto Villagers
Villagers Metropool, Hengelo
5
Foto Ellie Goulding
Ellie Goulding Ancienne Belgique (AB), Brussel
2
20:00
Daniel Lohues De Skâns, Gorredijk
20:00
Dinerconcert met Thaisa Olivia De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tommy Cash: A tribute to my brother Johnny Cash Atak, Enschede
20:15
Tim Akkerman - The Buddy Holly Story Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Op Sterk Water Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Hiromi Trio Project ft. Anthony Jackson & Simon Ph Boerderij, Zoetermeer
20:30
Wooden Wand dB's, Utrecht
20:30
Freek de Jonge De Oosterpoort, Groningen
1
20:30
An Pierlé 013, Tilburg
2
21:00
The Riverboat Gamblers Vera, Groningen
1
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's De Spieghel, Groningen
21:00
Instrumental Session: Clemens van der Feen North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Lucas Hamming Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Sir Yes Sir Paradiso, Amsterdam
1

donderdag 02 mei 2013

Diederik van Vleuten - Buiten Schot Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis Schouwburg Venray, Venray
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Interesting times C.C. 't Vondel, Halle
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Treasures Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - V De Meiboom, Krabbendijke
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Kruisboog, Tienen
Yamato Cultuurpodium De Kombinatie, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Jeffrey Spalburg - Thuus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Van nature Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Mythe, Goes
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik? Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Musis, Arnhem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Schouwburg Almere, Almere
19:00
Nouveau Vélo Concerto, Amsterdam
19:00
Serafina Steer Paradiso, Amsterdam
20:00
MyStage Goes Hairmetal Iduna, Drachten
20:00
Miss November + The Dudettes Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
An Pierlé Luxor Live, Arnhem
20:00
Ian Siegal & The Mississippi Mudbloods P60, Amstelveen
Foto Imagine Dragons
Imagine Dragons Ancienne Belgique (AB), Brussel
2
1
20:00
Stevie Ann Mezz, Breda
1
20:00
Tim Akkerman - The Buddy Holly Story Parktheater, Eindhoven
Foto Newton Faulkner
Newton Faulkner Melkweg, Amsterdam
4
Foto Dave Hause
Dave Hause Winston, Amsterdam
4
20:00
The Ploctones BIRD, Rotterdam
20:00
Dinerconcert met Duo Priscila Virdo & Cajan Witmer De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Tommy Cash - A tribute to my brother Johnny Cash Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Jaimi Faulkner Mezz, Breda
Foto Uriah Heep
Uriah Heep Gebouw T, Bergen op Zoom
2
20:15
Leo Blokhuis Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jeroen Leenders Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Billy Talent
Billy Talent Tivoli, Utrecht
27
6
20:15
Opera per Tutti: De Jonge Stukken Vondelkerk, Amsterdam
20:15
Ruben Nicolai - Little friday Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Lumerians (USA) Patronaat, Haarlem
20:30
John Murry Paard, Den Haag
3
20:30
Rootsriders Gigant, Apeldoorn
Foto Periphery
Periphery Doornroosje, Nijmegen
7
20:30
Sabrina Starke & Metropole Orkest: The Songs Of Bi Paradiso, Amsterdam
20:30
Atomic Road Kings NiX Podium, Enschede
21:00
Ronald Snijders - ONE MAN SHOW Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Chef'Special
Chef'Special Bibelot, Dordrecht
5
21:00
Marco Cinelli CD Presentatie De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Nachtschade 330 Live, Den Haag
Foto Claw Boys Claw
Claw Boys Claw Vera, Groningen
1
21:00
Courtney Pine North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Dicht op 't Vuur Noorderlicht, Amsterdam
21:30
The SelfEmployed Paradiso, Amsterdam
Pagina -1307