PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1306
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
16:30
Concerto
Amsterdam
18:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
18:00
Little Devil
Tilburg
1
Melkweg
Amsterdam
8
19:00
Sojo
Leuven
2
19:00
Willemeen
Arnhem
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
19:00
Paradiso
Amsterdam
2
19:00
The Rock Temple
Kerkrade
1
De Pul
Uden
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
5
20:00
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
O.J.C. De Roos
Deurne
3
20:00
Bibelot
Dordrecht
5
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
4
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
B52 Club
Eernegem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Dolhuis
Dordrecht
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaal Thijssen
Vlierden
1
20:00
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
013
Tilburg
6
3
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
RASA
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Perron 55
Venlo
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
De Kelder
Amersfoort
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Klif
Nijmegen
20:30
Rockhal
Paard
Den Haag
7
2
20:30
Extase
Tilburg
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Kompleks
Heerhugowaard
2
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
1
1
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
N9
Eeklo
21:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
21:00
Mezz
Breda
21:00
P3
Purmerend
21:00
De Vinger
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
7
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
BG-22-24
Almere
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek
2
21:00
The Rambler
Eindhoven
21:00
Café Trianon
Nijmegen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:15
EKKO
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
2
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
P60
Amstelveen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Noorderlicht
Amsterdam
22:30
De Kroeg
Arnhem
za 11 mei
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Werftheater
Utrecht
World Forum CC
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Klokgebouw
Eindhoven
5
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 4en1
Breukelen
Parktheater
Eindhoven
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Dolhuis
Dordrecht
Blanko
Emmen
Café The Florin
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam

vrijdag 10 mei 2013

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
16:30
The Silhouettes Concerto, Amsterdam
18:00
Friday Night Out: North Sea Jazz Club 1st Birthday North Sea Jazz Club, Amsterdam
18:00
slamfest: Vulvectomy + 5 bands Little Devil, Tilburg
1
Foto Avantasia
Avantasia Melkweg, Amsterdam
8
19:00
Fatso Jetson / Yawning Man Sojo, Leuven
2
19:00
The Monolith Deathcult Willemeen, Arnhem
19:00
De Grote Improvisatieshow Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
19:00
Title Fight, Dead end Path, Whirr Paradiso, Amsterdam
2
19:00
Chakra / Voodoo Circle The Rock Temple, Kerkrade
1
Foto Saxon
Saxon De Pul, Uden
1
19:30
The Opposites Paradiso, Amsterdam
5
20:00
Martyn Joseph Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:00
Stuurbaard Bakkebaard ECI Cultuurfabriek, Roermond
Foto Rootsriders
Rootsriders Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Sitting on a Duck CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Future Idiots O.J.C. De Roos, Deurne
3
20:00
Finntroll Bibelot, Dordrecht
5
20:00
Bertolf / Kasper van Kooten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Bertrand Belin Botanique, Brussel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Joe Cocker Heineken Music Hall, Amsterdam
4
20:00
Boudewijn de Groot Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Gare Du Nord Diligentia, Den Haag
20:00
EJ von Lyrik Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tim Akkerman - The Buddy Holly Story De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Mon Amour TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Fuzztones B52 Club, Eernegem
20:00
Masta Ace Mezz, Breda
20:00
Gregory Page Poppodium Romein, Leeuwarden
1
20:00
Ian Clement / The Horse Company Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
ED Paard, Den Haag
20:00
Jodymoon Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
John Coffey Dolhuis, Dordrecht
2
20:00
Bjorn Berge Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Rowwen Heze
Rowwen Heze Zaal Thijssen, Vlierden
1
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater De Veste, Delft
1
20:15
Rock4 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Saskia en Serge - Sterker Dan Ooit Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Golden Earring
Golden Earring 013, Tilburg
6
3
20:15
Javier Guzman - Delirium II Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Camerettten - Finaletournee Theater Achterom, Hilversum
20:30
The New Shining / Mattanja Joy Bradley Paard, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Witte Theater, IJmuiden
20:30
Bonnafous RASA, Utrecht
Foto Phosphorescent
Phosphorescent Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Straf Effenaar, Eindhoven
20:30
Charlie Jones' Big Band / Maison Du Malheur Perron 55, Venlo
20:30
International Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Tasha's World 013, Tilburg
20:30
New Cool Collective De Kelder, Amersfoort
Foto Mystery ft Benoit David
Mystery ft Benoit David Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
De Coronas Posttheater, Arnhem
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's De Klif, Nijmegen
20:30
Aufgang Rockhal,
Foto Sepultura
Sepultura Paard, Den Haag
7
2
20:30
Hey Kid Extase, Tilburg
20:30
Comedy Slam Finale Victorie, Alkmaar
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Musis, Arnhem
20:30
The Deaf Kompleks, Heerhugowaard
2
20:30
Olafur Arnalds De Oosterpoort, Groningen
Foto La Pegatina
La Pegatina Doornroosje, Nijmegen
1
1
20:30
Bettie Serveert Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Meta & The Cornerstones SuperMarkt, Den Haag
21:00
C.J. Chenier & The Red Hot Louisiana Band (US) N9, Eeklo
21:00
From USA Cafe D’n Ingel, Thorn
21:00
Aestrid Mezz, Breda
21:00
Moke P3, Purmerend
21:00
Schelles De Vinger, Den Haag
Foto Jacco Gardner
Jacco Gardner Effenaar, Eindhoven
7
21:00
The Doors Alive Gigant, Apeldoorn
21:00
Metaalfabriek PopEi, Eindhoven
21:00
The Shenanigans BG-22-24, Almere
1
21:00
Gasmac Gilmore Het Bolwerk, Sneek
2
21:00
Blackberry & Mr. Boo Hoo (FR) The Rambler, Eindhoven
21:00
La Manouche Café Trianon, Nijmegen
21:00
PURE!SOUL!POWER! Winston, Amsterdam
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben Theater Walhalla, Rotterdam
21:15
Pissing In The Wind #2 EKKO, Utrecht
21:30
Bosnian Rainbows Rotown, Rotterdam
2
22:00
Rigby Doornroosje, Nijmegen
22:00
Boomshakalak Soundsystem / TenTemPiés Bibelot, Dordrecht
22:00
HighTechPleasures & Equinox present: Universal Gat P60, Amstelveen
22:00
Woods Vera, Groningen
22:00
Noorderlicht LIVE! Noorderlicht, Amsterdam
22:30
Lemon De Kroeg, Arnhem

zaterdag 11 mei 2013

Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Berry Lussenburg - Verwhard Werftheater, Utrecht
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv World Forum CC, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Stoep, Spijkenisse
Joe Cocker Klokgebouw, Eindhoven
5
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Goudse Schouwburg, Gouda
Max van den Burg - Schlemiel Theater 4en1, Breukelen
Karin Bruers - Waar was ik? Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Rebel Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Urban Explorers Dolhuis, Dordrecht
Jamaica Sounds Festival Blanko, Emmen
Spijkers met Koppen: Nynke Laverman / Swelter Café The Florin, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -1306