Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
De Domijnen
Sittard
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
15:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Hoftheater
Raalte
22:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:15
In the Woods
Leusden
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
19:45
't Ukien
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
De Weyver
Hoogwoud
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
22:30
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Pand P
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Meerpaal
Dronten
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
15:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Cultuurlab
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
BREStheater
Brielle
23:00
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater Kulturhus
Borne
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
zaterdag 14 december 2019
Andre Hazes Jr.
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Focus
Het Bolwerk, Sneek
20:00
RAMAN.
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Dave Budha + Cero Ismael
Rotown, Rotterdam
21:00
Bombus / Wildebeast
V11, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Uitbraak Reunie 3.0
Baroeg, Rotterdam
Bløf
Ahoy, Rotterdam
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
15:00
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
De Janse Bagge Bend
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Hoftheater, Raalte
22:00
Daredevils
P3, Purmerend
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
The Hoochies
Café de Gouden Leeuw, Nispen
23:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Baby Boys / Bummy Boys
Merleyn, Nijmegen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
20:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Laïs
C.C. De Adelberg, Lommel
20:15
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Son Mieux
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:45
Pendants
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Lilith / The Depression Club
JVC De Schuit, Katwijk
19:45
Top 2000 Live!
't Ukien, Kampen
De Patrizanen - Het leven an sich
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rick de Leeuw
Manifesto, Hoorn
The Dirty Daddies
De Weyver, Hoogwoud
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Het Podium, Hoogeveen
20:15
South African Roadtrip
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: Weird Omen (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Nieuwe Nor, Heerlen
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jungle By Night
Patronaat, Haarlem
20:00
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
00:00
Mathilde Santing
Podium onder de toren, Grootschermer
22:30
Hey Team / Slow Worries
Vera, Groningen
20:30
Kraak & Smaak
Vera, Groningen
20:00
Noah Guthrie
Simplon, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Techneut
Podium 't Beest, Goes
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jan Rot - O Ja!
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Frank Blueka
Pand P, Eindhoven
19:00
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Parktheater, Eindhoven
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
21:30
Licks & Brains
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Fay Claassen
Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:30
Stumblin' Home
Paard, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Barrelhouse
Paard, Den Haag
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:00
Black Omolo / Tjerk & Liquid Sunshine
Cultuurlab, Delft
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Mika
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Renan Luce
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
BREStheater, Brielle
23:00
DJ Mason / DJ Willie Wartaal / Joost van Bellen / The Rad Pack
Mezz, Breda
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Steffen Morrison
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Speeldoos, Baarn