Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
17:30
Dordrechts Museum
Dordrecht
12:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Extrapool
Nijmegen
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
18:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
16:00
Hal 25
Alkmaar
20:30
Hedon
Zwolle
19:30
Het Bolwerk
Sneek
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
J.C. De Klinker
Aarschot
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
17:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
17:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium 't Beest
Goes
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Scala Theater
Utrecht
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
22:00
So What!
Gouda
20:00
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
The College Hotel
Amsterdam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Theater De Kik
Elst
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Tuin
Leusden
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
zaterdag 26 september 2020
Doe Maar
Doornroosje, Nijmegen
17:30
Nielson
Dordrechts Museum, Dordrecht
12:00
Nielson
Dordrechts Museum, Dordrecht
Punk & Pizza - MARCH
Effenaar, Eindhoven
20:30
Wolf & Moon
EKKO, Utrecht
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Lewsberg
Extrapool, Nijmegen
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Flint, Amersfoort
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Fluor, Amersfoort
21:00
80's Verantwoord
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Crisix / Insanity Alert / Sanctuary
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Wies - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
21:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Goudse Schouwburg, Gouda
18:30
CLUB DGS INCL. DINER CLASSICAL LIGHT EDITION - FRANCIS VAN BROEKHUIZEN
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Def Americans
Groene Engel, Oss
16:00
Alfon Oekie Bezembende De Broeikas DNS & Deja Vu
Hal 25, Alkmaar
20:30
The Kik
Hedon, Zwolle
19:30
Tangarine
Het Bolwerk, Sneek
Lucas Hamming - Haast
Het Klooster, Woerden
20:00
Voltage
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Rapalje
Iduna, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kublai Khan
J.C. De Klinker, Aarschot
21:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
Katie Melua
Koninklijk Circus, Brussel
Tom Misch & Yussef Dayes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fource
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
22:00
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
19:30
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
Steve Ignorant
Melkweg, Amsterdam
20:00
Er even tussenuit met Jairzinho
Melkweg, Amsterdam
Bunbury
Melkweg, Amsterdam
Herzog
Melkweg, Amsterdam
Joe Buck
Merleyn, Nijmegen
Big Band Hengelo
Metropool, Hengelo
Fischer-Z
Metropool, Hengelo
20:30
Piece of Pie
Mezz, Breda
15:30
Under the Surface
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
17:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Frankie Teardrop
P60, Amstelveen
20:00
Marco Santos: United Art Movement #7
Paard, Den Haag
Billy Raffoul
Paradiso, Amsterdam
Karsu
Paradiso, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tigre Blanco
Parktheater, Eindhoven
20:00
Broeder Dieleman
Patronaat, Haarlem
17:00
Stage 1,5: Broeder Dieleman
Patronaat, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rootsriders
Podium 't Beest, Goes
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Podium 't Beest, Goes
Rob Scheepers - Gulzig
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Skurt Kobain
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Daniëlle Schel - OK
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Andre Hazes Jr.
Scala Theater, Utrecht
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Kift
Schouwburg Ogterop, Meppel
Blackwave.
Simplon, Groningen
20:00
Moonradio
Simplon, Groningen
22:00
The Tambles
So What!, Gouda
20:00
The Tambles
So What!, Gouda
Steve Hackett
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
AmenRa
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lavinia Meijer
The College Hotel, Amsterdam
19:00
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater De Kik, Elst
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater De Tuin, Leusden
19:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Steef de Jong - SISI BOY
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Chris Verlaan - Man in de Maak
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater Zinin, Nijverdal
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Housequake Festival
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam