Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Podium
Hoogeveen
De Weyver
Hoogwoud
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
De hoogte
Winsum
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
In the Woods
Leusden
23:00
013
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
20:00
De Horst
Venhorst
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
15:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Willemeen
Arnhem
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Prinsenhof
Best
20:00
Musis
Arnhem
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Concertgebouw
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:30
Vera
Groningen
Spant!
Bussum
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
BREStheater
Brielle
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
23:00
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:30
Vera
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Zaantheater
Zaandam
15:30
Hert Gamelanhuis
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Pand P
Eindhoven
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
zaterdag 14 december 2019
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Het Podium, Hoogeveen
The Dirty Daddies
De Weyver, Hoogwoud
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Techneut
Podium 't Beest, Goes
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Tangarine - Uiteen
De hoogte, Winsum
18:00
T-shawn
Melkweg, Amsterdam
20:30
Swingen met Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
23:00
Subquake
013, Tilburg
20:30
Stumblin' Home
Paard, Den Haag
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
20:30
Steffen Morrison
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
South African Roadtrip
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Son Mieux
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Snelle
Melkweg, Amsterdam
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Rick de Leeuw
Manifesto, Hoorn
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Renan Luce
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
RAMAN.
J.C. Elektra, Sliedrecht
15:00
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pene Corrida
Willemeen, Arnhem
20:45
Pendants
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Noah Guthrie
Simplon, Groningen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mooon
EKKO, Utrecht
Mika
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:00
Matt Andersen
Musis, Arnhem
00:00
Mathilde Santing
Podium onder de toren, Grootschermer
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
LIVE: Weird Omen (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Litzberg
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
21:00
Lilith / The Depression Club
JVC De Schuit, Katwijk
21:30
Licks & Brains
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
Lavalu - Midair
Concertgebouw, Amsterdam
Last In Line
013, Tilburg
20:00
Laïs
C.C. De Adelberg, Lommel
20:30
Kraak & Smaak
Vera, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jungle By Night
Patronaat, Haarlem
21:00
Juicy
JJ Music House, Zoetermeer
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Jasper Erkens
Trix, Antwerpen
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
BREStheater, Brielle
20:30
Jan Rot - O Ja!
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
23:00
Hristo Goleminov
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:30
Hey Team / Slow Worries
Vera, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Henk Poort en de Helden
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Zaantheater, Zaandam
15:30
Game of GongS fusion gamelanconcert.
Hert Gamelanhuis, Amsterdam
22:15
Fristap (solo)
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Frank Blueka
Pand P, Eindhoven
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi