PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -128
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 dec
De Weyver
Hoogwoud
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
De Schalm
Westwoud
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
00:00
De hoogte
Winsum
Hoftheater
Raalte
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
13:00
VelvetMusic Amersfoort
Amersfoort
15:00
World Forum CC
Den Haag
15:00
Laurenskerk
Rotterdam
15:30
Hert Gamelanhuis
Amsterdam
16:30
Effenaar
Eindhoven
18:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
1
2
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
19:45
't Ukien
Kampen
1
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Gelredome
Arnhem
2
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Zaantheater
Zaandam
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
CC Zoetegem
Zottegem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Vorst Nationaal
Brussel
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Cultuurlab
Delft
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
2
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
In the Woods
Leusden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Markant Uden
Uden

zaterdag 14 december 2019

The Dirty Daddies De Weyver, Hoogwoud
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Paradijskleier Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Parktheater, Eindhoven
Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen BREStheater, Brielle
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE De Schalm, Westwoud
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Cultuurschuur, Wieringerwerf
00:00
Tangarine - Uiteen De hoogte, Winsum
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Hoftheater, Raalte
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Yora Rienstra - UP Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Mathilde Santing Podium onder de toren, Grootschermer
13:00
Clean Pete speelt Gloria live VelvetMusic Amersfoort, Amersfoort
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia World Forum CC, Den Haag
15:00
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Laurenskerk, Rotterdam
15:30
Game of GongS fusion gamelanconcert. Hert Gamelanhuis, Amsterdam
16:30
Eindhoven Metal Meeting Effenaar, Eindhoven
18:00
T-shawn Melkweg, Amsterdam
The New Roses Melkweg, Amsterdam
19:00
Skillet Trix, Antwerpen
19:00
Diepenhorst + Underaged Little Devil, Tilburg
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Snelle Melkweg, Amsterdam
Foto Last In Line
Last In Line 013, Tilburg
1
2
19:30
Jasper Erkens Trix, Antwerpen
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Laurenskerk, Rotterdam
19:45
Top 2000 Live! 't Ukien, Kampen
1
Foto Bløf
Bløf Ahoy, Rotterdam
1
20:00
Barrelhouse Paard, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia World Forum CC, Den Haag
20:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams Muziekgieterij, Maastricht
Foto DJ Paul Elstak
DJ Paul Elstak Gelredome, Arnhem
2
20:00
Renan Luce Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Indian Askin Patronaat, Haarlem
20:00
Giovanca Honours Diana Ross Zaantheater, Zaandam
Foto Son Mieux
Son Mieux Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Zuco 103 Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Clement Peerens De Roma, Antwerpen
20:00
De Janse Bagge Bend ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Michael Prins TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
François Pirette Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Axelle Red CC Zoetegem, Zottegem
20:00
Matt Andersen Musis, Arnhem
20:00
Urbanus De Domijnen, Sittard
20:00
45ACIDBABIES / EUT Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Hillbilly Moonshiners Het Podium, Hoogeveen
Foto Mika
Mika Vorst Nationaal, Brussel
1
20:00
Jungle By Night Patronaat, Haarlem
20:00
Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Noah Guthrie Simplon, Groningen
20:00
Black Omolo / Tjerk & Liquid Sunshine Cultuurlab, Delft
20:00
Rick de Leeuw Manifesto, Hoorn
20:00
Emily Jane White TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chippendales Rockhal,
20:00
Uitbraak Reunie 3.0 Baroeg, Rotterdam
20:00
De Kast AFAS Live, Amsterdam
2
20:00
Laïs C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Bo Saris Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Horst, Venhorst
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Techneut Podium 't Beest, Goes
20:00
Litzberg Paradiso, Amsterdam
20:00
RAMAN. J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater RhederArt, Dieren
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
Pene Corrida Willemeen, Arnhem
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jacob Spoelstra De Meerpaal, Dronten
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Percossa - DOUBLE BILL Agnietenhof, Tiel
20:00
Top 2000 Live - CRAZY! Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fay Claassen Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Tineke Schouten - Highlights TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Bokassa De Helling, Utrecht
20:15
Suzanne Jarvie In the Woods, Leusden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK) Markant Uden, Uden
Pagina -128