Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Hert Gamelanhuis
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gelredome
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
EKKO
Utrecht
16:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Dominicanenklooster
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weyver
Hoogwoud
00:00
De Schalm
Westwoud
20:00
De Roma
Antwerpen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Horst
Venhorst
00:00
De hoogte
Winsum
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:00
Cultuurlab
Delft
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
C.C. Zoetegem
Zottegem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
BREStheater
Brielle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Ahoy
Rotterdam
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
013
Tilburg
19:45
't Ukien
Kampen
20:00
Zik Zak
Ittre
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
15:00
World Forum Theater
Den Haag
17:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
van Beresteyn
Veendam
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
15:00
PopEi
Eindhoven
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Podium heino
Heino
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Paard
Den Haag
14:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
18:00
Little Devil
Tilburg
LantarenVenster
Rotterdam
zaterdag 14 december 2019
15:30
Game of GongS fusion gamelanconcert.
Hert Gamelanhuis, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Goudse Schouwburg, Gouda
DJ Paul Elstak
Gelredome, Arnhem
Son Mieux
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Steffen Morrison
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Fay Claassen
Gasthuiskerk, Doesburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Figi Theater, Zeist
20:15
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
Mooon
EKKO, Utrecht
16:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:00
De Janse Bagge Bend
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Van Dik Hout
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Jan Rot - O Ja!
Drommedaris, Enkhuizen
23:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
The Dirty Daddies
De Weyver, Hoogwoud
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Schalm, Westwoud
20:00
Clement Peerens
De Roma, Antwerpen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
Andre Hazes Jr.
De Meenthe, Steenwijk
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
00:00
Tangarine - Uiteen
De hoogte, Winsum
20:15
Bokassa
De Helling, Utrecht
20:30
Trijntje Oosterhuis
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:00
Black Omolo / Tjerk & Liquid Sunshine
Cultuurlab, Delft
20:15
South African Roadtrip
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lavalu - Midair
Concertgebouw, Amsterdam
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cock-Tales
Club Antre, Amsterdam
22:15
Fristap (solo)
CHV Noordkade, Veghel
21:00
The Hoochies
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Axelle Red
C.C. Zoetegem, Zottegem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Laïs
C.C. De Adelberg, Lommel
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
BREStheater, Brielle
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:00
Hristo Goleminov
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Avishai Cohen
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Uitbraak Reunie 3.0
Baroeg, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bløf
Ahoy, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Agnietenhof, Tiel
20:00
De Kast
AFAS Live, Amsterdam
23:00
Subquake
013, Tilburg
Last In Line
013, Tilburg
19:45
Top 2000 Live!
't Ukien, Kampen
zondag 15 december 2019
20:00
The New Roses
Zik Zak, Ittre
Het Grote Songfestivalfeest
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Waylon
Zaantheater, Zaandam
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
17:00
Cappella Pratensis, locatie grote kerk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Beatshow
van Beresteyn, Veendam
19:30
Bombus
Trix, Antwerpen
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
Sólstafir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Noah Guthrie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Brederode, Scholten & Glerum
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
16:00
The Preacher Men - Blue
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Släpstick
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tino Martin
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dennis van Aarssen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Matt Andersen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Spant!, Bussum
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
15:45
Dennis Kroon
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Lavalu - Midair
Podium heino, Heino
Emily Jane White
Patronaat, Haarlem
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
16:00
Meindert Talma
Paradiso, Amsterdam
20:00
Weima & v/d Werf
Paco Plumtrek, Almelo
Monomyth
Paard, Den Haag
14:00
Murder Ballads - Met The Bullfight
Paard, Den Haag
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
FrieJam presenteert: Izaline Calister Trio
Neushoorn, Leeuwarden
Paenda
Melkweg, Amsterdam
19:00
Josylvio
Melkweg, Amsterdam
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Markant Uden, Uden
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Mainstage, 's-Hertogenbosch
18:00
M.O.D. (USA) + Milkman
Little Devil, Tilburg
Harry Sacksioni
LantarenVenster, Rotterdam