PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -127
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 02 okt
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Dokbox
Gent
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
So What!
Gouda
Nieuwe Nor
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
P60
Amstelveen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
De Domijnen
Sittard
21:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
21:15
Flint
Amersfoort
21:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
21:15
De Molenberg
Delfzijl
Vera
Groningen
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
De Oostkerk
Middelburg
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Munttheater
Weert
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Jan van Besouw
Goirle
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Vooruit
Gent
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
22:00
Parktheater
Eindhoven
1
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Theater De Veste
Delft
za 03 okt
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Bogaard
Sint-Truiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Eureka
Zwolle
Den Bolder
Waspik
Parktheater
Eindhoven
Compagnietheater
Amsterdam
Strijp-S
Eindhoven
De Smeltkroes
Maarheeze
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Hof 88
Almelo
Neushoorn
Leeuwarden
De Muze
Noordwijk
11:00
De Bijloke
Gent
Dynamo
Eindhoven
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
16:00
DeLaMar
Amsterdam
18:30
013
Tilburg
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
De Oostkerk
Middelburg
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
P3
Purmerend
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam

vrijdag 02 oktober 2020

Fish Muziekgieterij, Maastricht
20:00
LANDER & ADRIAAN, THECOLORGREY Dokbox, Gent
20:00
Dry Riverbed Trio / Merel van de Keer / Mindblow Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Phion Orkest / Rob Dekay Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
High Hi Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rayen Panday - Trigger ATLAS Theater, Emmen
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rewire x Korzo #17 Korzo, Den Haag
20:00
PATAT MET: MEIS + STELLA De Vorstin, Hilversum
20:00
Anne-Fay’s Reaspora Melkweg, Amsterdam
20:00
Elke Vierveijzer - Lucht Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jeangu Macrooy Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Comedy Night - Stand Up Comedy In Cacaofabriek Cacaofabriek, Helmond
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vera Mann - Goesting Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joe Buck Mezz, Breda
John Waite Metropool, Hengelo
Bleach So What!, Gouda
Mostly Autumn Nieuwe Nor, Heerlen
Loïs Lane - 35 jaar Boerderij, Zoetermeer
Golden Caves / Scarlet Stories Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
King of the World Café de Cactus, Hengelo
20:30
Stage 1,5: Irrational Library presents The Fire Harvest + Combo Qazam Patronaat, Haarlem
20:30
André Manuel - Sneu De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lebbis - De Ervaring Posttheater, Arnhem
Popronde Poppodium Pre-Party Effenaar, Eindhoven
Feuerengel P60, Amstelveen
Piepschuim - Grote Woorden Theater de Blauwe Kei, Veghel
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Martijn Fischer zingt Hazes De Domijnen, Sittard
21:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris Theater Dakota, Den Haag
21:00
Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:00
Chaos Chassé Theater, Breda
21:00
Son Mieux Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
21:15
Cabarestafette Flint, Amersfoort
21:15
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer Theater de Blauwe Kei, Veghel
21:15
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! De Molenberg, Delfzijl
Benjamin Herman's Bughouse Vera, Groningen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
The Bluebirds - Elske DeWall, Krystl en Rachèl Louise Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger De Oostkerk, Middelburg
21:30
Jandino - Opgefokt Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Carolina Dijkhuizen / Laise Sanchez / Shirma Rouse - The Soul Diva’s Munttheater, Weert
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow Jan van Besouw, Goirle
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Roosbeef Vooruit, Gent
21:30
Enge Buren - Basta! Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik Schouwburg Odeon, Zwolle
22:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Parktheater, Eindhoven
1
22:00
Jo Goes Hunting Doornroosje, Nijmegen
22:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Veste, Delft

zaterdag 03 oktober 2020

Man, man, man, de Podcast Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77 De Bogaard, Sint-Truiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van Kooten - Speeltijd Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theater de Blauwe Kei, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
Wies Eureka, Zwolle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Den Bolder, Waspik
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Parktheater, Eindhoven
Afrovibes Amsterdam Compagnietheater, Amsterdam
Das Oktober Metalfest Strijp-S, Eindhoven
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd? De Smeltkroes, Maarheeze
Chris Verlaan - Man in de Maak Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Mart Hillen - In Concert Theater de Kampanje, Den Helder
The Amazing Stroopwafels Gaan Door Theater Hof 88, Almelo
The Trip Neushoorn, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Korrel Zout De Muze, Noordwijk
11:00
Listen To The Lamb: Peenhoise De Bijloke, Gent
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech Dynamo, Eindhoven
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:30
Balboa Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
SLOPER - Middagshow Gebouw T, Bergen op Zoom
16:00
De grote drie in concert DeLaMar, Amsterdam
18:30
Worakls 013, Tilburg
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger De Oostkerk, Middelburg
19:00
Philippe Elan - Ma France en chansons Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Orpheus, Apeldoorn
19:00
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Rayen Panday - Trigger Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Johan Goossens - In het beste geval P3, Purmerend
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater Dakota, Den Haag
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Schouwburg Odeon, Zwolle
19:15
Lucas Hamming - Haast De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -127