PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1275
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 26 aug
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
1
De Helling
Utrecht
15
3
di 27 aug
19:00
Paradiso
Amsterdam
12
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
Extase
Tilburg
1
20:30
Club Vibes
Rotterdam
21:30
Bibelot
Dordrecht
wo 28 aug
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
4
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Tivoli
Utrecht
4
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Rotown
Rotterdam
2
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
do 29 aug
Cafe de Gevangenpoort
Edam
Melkweg
Amsterdam
2
2
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Tivoli
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
The Rambler
Eindhoven
21:30
Paradiso
Amsterdam
2
22:00
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
vr 30 aug
Holland Casino Venlo
Venlo
Holland Casino Valkenburg
Valkenburg
Holland Casino Zandvoort
Zandvoort
Holland Casino Scheveningen
Scheveningen
Holland Casino Utrecht
Utrecht
Holland Casino Enschede
Enschede
16:00
SuperMarkt
Den Haag
18:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
2
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Little Devil
Tilburg
ECI Cultuurfabriek
Roermond
2
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Lazarus
Leiden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
2
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
013
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Extase
Tilburg
20:45
013
Tilburg
Duycker
Hoofddorp
2
21:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
2
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 31 aug
Efteling
Kaatsheuvel
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
Goffertpark
Nijmegen
3
15:30
Concerto
Amsterdam
15:45
545
Ede
16:00
SuperMarkt
Den Haag
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Artis
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Lazarus
Leiden
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Rotonde
Berkel en Rodenrijs
20:00
Extase
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
1
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Rapenburg
Leiden
20:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Openluchttheater De Koele
Appelscha
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
1
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
2
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
1
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 01 sep
Rotown
Rotterdam
2
13:00
EKKO
Utrecht
1
14:00
Werftheater
Utrecht
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
1
15:15
Parktheater
Eindhoven
16:00
Café Willem Slok
Utrecht

maandag 26 augustus 2013

20:00
Texas in July [locatie: Oefenbunker] Nieuwe Nor, Heerlen
1
Foto New Found Glory
New Found Glory De Helling, Utrecht
15
3

dinsdag 27 augustus 2013

19:00
Tomahawk Paradiso, Amsterdam
12
19:00
Emilie Autumn Dynamo, Eindhoven
19:00
Emilie Autumn Dynamo, Eindhoven
20:00
Hooverphonic Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Ducktails Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Alborosie Paard, Den Haag
20:00
Badcuyp Jazz Club met Barnicle Bill Trio De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Ashes Of Many Extase, Tilburg
1
20:30
All Comes Down / Certain Animals Club Vibes, Rotterdam
21:30
The Rhythm Chiefs Bibelot, Dordrecht

woensdag 28 augustus 2013

Foto Hooverphonic
Hooverphonic Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
1
20:00
The Pharcyde Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Dinerconcert met Trio Elzz De Badcuyp, Amsterdam
Foto Damien Jurado
Damien Jurado Doornroosje, Nijmegen
4
Foto Alborosie
Alborosie Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Emilie Autumn Tivoli, Utrecht
4
21:30
World Music Band Artkiki (Zuid Korea) De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Royal Parks Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Ducktails Rotown, Rotterdam
2
23:00
OffCourse0475 - Edition #2 ECI Cultuurfabriek, Roermond

donderdag 29 augustus 2013

Blue Velvet (NL) Cafe de Gevangenpoort, Edam
Filter Melkweg, Amsterdam
2
2
19:30
King Khan and the Shrines Patronaat, Haarlem
19:30
Stephen Lynch Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Dinerconcert Lushell & A.Bisvane De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Hooverphonic Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Sharon Jones & The Dap-Kings Tivoli, Utrecht
20:30
Phil Cook / Strand Of Oaks / William Tyler EKKO, Utrecht
21:00
Roy-Victor Sieriese | Conservatorium Eindexamen SuperMarkt, Den Haag
21:00
Open Podium met The Queefs, Alter Leo, He Said No, The Rambler, Eindhoven
21:30
The Bloody Hollies Paradiso, Amsterdam
2
22:00
Ducktails Vera, Groningen
23:00
Nachtsport: K.E.T. Doornroosje, Nijmegen

vrijdag 30 augustus 2013

Glennis Grace Holland Casino Venlo, Venlo
Nielson Holland Casino Valkenburg, Valkenburg
Ruth Jacott Holland Casino Zandvoort, Zandvoort
Anita Meyer Holland Casino Scheveningen, Scheveningen
Waylon Holland Casino Utrecht, Utrecht
Ben Saunders Holland Casino Enschede, Enschede
16:00
Big Texas BBQ Party SuperMarkt, Den Haag
18:00
Friday Night Out: Verheij & Friends North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Coltha CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Jones O.J.C. Nirwana, Lierop
2
20:00
Katinka Polderman Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Steelwing Little Devil, Tilburg
Foto Dog Eat Dog & James Town
Dog Eat Dog & James Town ECI Cultuurfabriek, Roermond
2
20:00
Kern Koppen Paard, Den Haag
20:00
Write it down Lazarus, Leiden
20:00
Vogelfrey Hall Of Fame, Tilburg
2
20:00
Stephen Lynch De Oosterpoort, Groningen
20:00
SUIT 013, Tilburg
20:00
Bluefish / Devil's Delight Blues Inferno / Eve's Bibelot, Dordrecht
20:30
Bluesbreaker + Sike Extase, Tilburg
20:45
Strand Of Oaks + William Tyler 013, Tilburg
Foto Chef'Special
Chef'Special Duycker, Hoofddorp
2
21:00
Daan Hofman Frederic & De Katoenvelden Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
21:30
Crack David / Milkman / Tarantino Patronaat, Haarlem
Foto Daniel Norgren
Daniel Norgren Doornroosje, Nijmegen
2
23:00
Boddika / Onionboy Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 31 augustus 2013

Zeven Mijls Zomer: Danny De Munk Efteling, Kaatsheuvel
De Hongerige Wolf EXPRESS De Nieuwe Anita, Amsterdam
Sena Performers PopNL Award 2013 Melkweg, Amsterdam
1
Foto 2 Brothers on the 4th Floor / Captain Jack / Flamm
2 Brothers on the 4th Floor / Captain Jack / Flamm Goffertpark, Nijmegen
3
15:30
Stillwave Concerto, Amsterdam
15:45
Septaeder 545, Ede
16:00
Big Texas BBQ Party SuperMarkt, Den Haag
[PIAS] NITES met Agnes Obel / Float Fall / Melanie Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
ZOOmeravond - Dotan Artis, Amsterdam
20:00
Kampvuur Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Last Fear Lazarus, Leiden
20:00
Bang The Skillet / Electric Bill CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Kiss Lickss Rotonde, Berkel en Rodenrijs
20:00
Funeral Goat + Blood Atonement Extase, Tilburg
20:00
Preken voor Eigen Parochie De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Chris Keys / Robb Murphy Catharinakapel, Harderwijk
1
20:30
De Speeldoos EKKO, Utrecht
20:30
Be Gabriel - Peter Gabriel Unplugged by Brian Cumm Boerderij, Zoetermeer
20:30
Wouter Hamel Rapenburg, Leiden
20:30
Lucas Hamming / Tangarine Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Herman van Veen Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Elske DeWall Openluchttheater De Koele, Appelscha
20:30
The Nightporters, 1993-2013 Paradiso, Amsterdam
21:00
Robb Murphy Cafe D’n Ingel, Thorn
1
21:00
Revamp ECI Cultuurfabriek, Roermond
2
Foto Racoon
Racoon Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
1
21:30
The Regulators The Rambler, Eindhoven
22:00
Juliana Braga e Conviddados De Badcuyp, Amsterdam
23:00
Hitsig Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Bart Fader / Funkaflex DJ's Doornroosje, Nijmegen
23:00
Oplawaai: Smallpeople + Awanto 3 e.a. Doornroosje, Nijmegen

zondag 01 september 2013

No Guts No Glory Benefiet Rotown, Rotterdam
2
13:00
Schultz and Forever + Powerclap EKKO, Utrecht
1
14:00
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B Werftheater, Utrecht
14:30
Eric Steckel & Band Boerderij, Zoetermeer
Foto Racoon
Racoon Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
1
15:15
De gebroeders Fretz - Revolte Parktheater, Eindhoven
16:00
Robert den Hartigh Café Willem Slok, Utrecht
Pagina -1275