PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1263
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 06 okt
De Pul
Uden
1
20:00
Kavka
Antwerpen
Martiniplaza
Groningen
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
7
1
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Posthoornkerk
Amsterdam
1
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
013
Tilburg
1
21:00
Beauforthuis
Austerlitz
21:30
Paradiso
Amsterdam
2
Rotown
Rotterdam
ma 07 okt
Goudse Schouwburg
Gouda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
19:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
2
Ziggo Dome
Amsterdam
29
1
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
2
20:15
De Helling
Utrecht
3
4
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
Paradiso
Amsterdam
di 08 okt
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Duycker
Hoofddorp
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
20:00
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cultureel Centrum De Egelantier
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Tivoli
Utrecht
5
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
013
Tilburg
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
wo 09 okt
Chassé Theater
Breda
2
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Dynamo
Eindhoven
2
1
Baroeg
Rotterdam
1
1
19:00
Paradiso
Amsterdam
19
2
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Schouwburg Almere
Almere
De Oosterpoort
Groningen
6
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Boerderij
Zoetermeer
1
Sportpaleis
Antwerpen
9
1
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
3
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
4
21:30
BIRD
Rotterdam

zondag 06 oktober 2013

Foto Colin Blunstone  (The Zombies)
Colin Blunstone (The Zombies) De Pul, Uden
1
20:00
Dead Letter Circus / Monuments Kavka, Antwerpen
Foto Joe Bonamassa
Joe Bonamassa Martiniplaza, Groningen
2
20:00
Formerly of The Dubliners Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Candy Dulfer
Candy Dulfer De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Sunday Night Jazz De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Del Rey De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jaimi Faulkner Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Marc Marie Huijbregts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Pixies
Pixies Paradiso, Amsterdam
7
1
20:00
Threshold DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Berget Lewis Posthoornkerk, Amsterdam
1
2
20:00
The Dubliners Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:15
Magda Mendes LantarenVenster, Rotterdam
Foto Magda Mendes
Magda Mendes Ahoy, Rotterdam
20:30
Fates Warning Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lightning Dust EKKO, Utrecht
20:30
The Front Bottoms 013, Tilburg
1
21:00
Avalanche Quartet Beauforthuis, Austerlitz
21:30
The Urban Voodoo Machine Paradiso, Amsterdam
2
Spectrals Rotown, Rotterdam

maandag 07 oktober 2013

Guus Meeuwis - Het Kan Hier Zo Mooi Zijn Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Fat Freddy's Drop
Fat Freddy's Drop Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
19:00
Kacey Musgraves Paradiso, Amsterdam
Foto The Boxer Rebellion
The Boxer Rebellion De Oosterpoort, Groningen
2
Foto Fleetwood Mac
Fleetwood Mac Ziggo Dome, Amsterdam
29
1
20:00
Daan Hofman De Roode Bioscoop, Amsterdam
Brendon Burns / Greg Shapiro Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Buccaneers CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Stevie Ann Zaantheater, Zaandam
20:15
NUHR Diligentia, Den Haag
2
20:15
Funeral For A Friend De Helling, Utrecht
3
4
20:30
Daan Hofman Frederic & De Katoenvelden De Roode Bioscoop, Amsterdam
21:00
Ken Hensley De Bosuil, Weert
spectrals Paradiso, Amsterdam

dinsdag 08 oktober 2013

19:30
Peter von Poehl Botanique, Brussel
19:30
Bumblefoot Duycker, Hoofddorp
1
19:30
Niels Geusebroek Paradiso, Amsterdam
Foto Paul Carrack
Paul Carrack Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
British Pop Invasion Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
BadcuypJazzClub met Bert Lochs & Dirk Balthuis De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Macklemore & Ryan Lewis Heineken Music Hall, Amsterdam
2
20:00
Jaimi Faulkner Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
Paul Nassenstein & friends CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Juan Luis Guerra Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Stéphane Casalta Cultureel Centrum De Egelantier, Haarlem
20:00
Dolf Jansen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Stefan Pop Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto The Boxer Rebellion
The Boxer Rebellion Tivoli, Utrecht
5
1
20:30
Cassandra Wilson Paradiso, Amsterdam
20:30
Comedyhuis Open Mic Tivoli, Utrecht
20:30
Black Gandhi De Oosterpoort, Groningen
20:30
Atlantihda De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jack Daniel's: Future Legends 013, Tilburg
21:00
Labasheeda / Monica Coronado De Nieuwe Anita, Amsterdam
Active Child Paradiso, Amsterdam

woensdag 09 oktober 2013

Alex Agnew - Interesting times Chassé Theater, Breda
2
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Goudse Schouwburg, Gouda
Spinvis Theater de Beun, Heiloo
Avalanche Quartet Theater De Kolk, Assen
Guus Meeuwis - Het Kan Hier Zo Mooi Zijn Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Your Demise (farewell show) + support Dynamo, Eindhoven
2
1
Foto Truckfighters
Truckfighters Baroeg, Rotterdam
1
1
19:00
HIM Paradiso, Amsterdam
19
2
20:00
Katinka Polderman Scheltema Complex, Leiden
20:00
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Janne Schra Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Royal Parks Burgerweeshuis, Deventer
1
20:00
Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
Presentatie zangleerlingen Caroline van Bavel De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen Diligentia, Den Haag
1
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Schouwburg Almere, Almere
Foto Kensington
Kensington De Oosterpoort, Groningen
6
Brendon Burns / Greg Shapiro Meervaart, Amsterdam
20:00
Stef Bos Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Man Or Astro-Man / The Octopus Project (USA) Patronaat, Haarlem
1
20:00
Dinerconcert met Amer Gomaa De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - V Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Hans Liberg C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Amsterdams Lijflied Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Dames voor na Vieren met Bruids- en Grafwerk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Paul Carrack & Band
Paul Carrack & Band Boerderij, Zoetermeer
1
Foto Fleetwood Mac
Fleetwood Mac Sportpaleis, Antwerpen
9
1
20:30
Avalanche Quartet De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet Posttheater, Arnhem
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Doornroosje, Nijmegen
3
20:30
Carla Bley Trio LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Tessa Rose Jackson 013, Tilburg
21:00
Meindert Talma Vera, Groningen
21:00
De Versafdeling SuperMarkt, Den Haag
21:00
Vocal Session: Fridolijn & Friends North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
My Favorite Scar releaseparty in Bibelot Bibelot, Dordrecht
4
21:30
Donald Simoen Quintet BIRD, Rotterdam
Pagina -1263