PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1258
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 07 okt
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
19:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
29
1
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
2
20:15
De Helling
Utrecht
3
4
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
Paradiso
Amsterdam
di 08 okt
19:30
Duycker
Hoofddorp
1
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
20:00
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Cultureel Centrum De Egelantier
Haarlem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Tivoli
Utrecht
5
1
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
wo 09 okt
Theater De Kolk
Assen
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
2
Goudse Schouwburg
Gouda
Baroeg
Rotterdam
1
1
19:00
Paradiso
Amsterdam
19
2
19:00
Dynamo
Eindhoven
2
1
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
6
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
9
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Doornroosje
Nijmegen
3
Boerderij
Zoetermeer
1
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
4
21:00
Vera
Groningen
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:30
Rotown
Rotterdam
2
4
21:30
BIRD
Rotterdam
do 10 okt
Verlichte Geest
Roeselare
Melkweg
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
1
Theater De NWE Vorst
Tilburg
Storing
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
11
1
ECI Cultuurfabriek
Roermond
4
19:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
013
Tilburg
1
People's Place
Amsterdam
3
1
20:00
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
P60
Amstelveen

maandag 07 oktober 2013

Foto Fat Freddy's Drop
Fat Freddy's Drop Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
19:00
Kacey Musgraves Paradiso, Amsterdam
Foto The Boxer Rebellion
The Boxer Rebellion De Oosterpoort, Groningen
2
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brendon Burns / Greg Shapiro Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Stevie Ann Zaantheater, Zaandam
20:00
Daan Hofman De Roode Bioscoop, Amsterdam
Foto Fleetwood Mac
Fleetwood Mac Ziggo Dome, Amsterdam
29
1
20:00
The Buccaneers CC Muziekcafé, Amsterdam
20:15
NUHR Diligentia, Den Haag
2
20:15
Funeral For A Friend De Helling, Utrecht
3
4
20:30
Daan Hofman Frederic & De Katoenvelden De Roode Bioscoop, Amsterdam
21:00
Ken Hensley De Bosuil, Weert
spectrals Paradiso, Amsterdam

dinsdag 08 oktober 2013

19:30
Bumblefoot Duycker, Hoofddorp
1
19:30
Peter von Poehl Botanique, Brussel
19:30
Niels Geusebroek Paradiso, Amsterdam
20:00
British Pop Invasion Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Macklemore & Ryan Lewis Heineken Music Hall, Amsterdam
2
20:00
Jaimi Faulkner Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
Paul Nassenstein & friends CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Stefan Pop Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Paul Carrack
Paul Carrack Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Stéphane Casalta Cultureel Centrum De Egelantier, Haarlem
20:00
Juan Luis Guerra Koninklijk Circus, Brussel
20:00
BadcuypJazzClub met Bert Lochs & Dirk Balthuis De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Foto The Boxer Rebellion
The Boxer Rebellion Tivoli, Utrecht
5
1
20:30
Comedyhuis Open Mic Tivoli, Utrecht
20:30
Atlantihda De Oosterpoort, Groningen
20:30
Black Gandhi De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cassandra Wilson Paradiso, Amsterdam
20:30
Jack Daniel's: Future Legends 013, Tilburg
21:00
Labasheeda / Monica Coronado De Nieuwe Anita, Amsterdam
Active Child Paradiso, Amsterdam

woensdag 09 oktober 2013

Avalanche Quartet Theater De Kolk, Assen
Spinvis Theater de Beun, Heiloo
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Interesting times Chassé Theater, Breda
2
Guus Meeuwis - Het Kan Hier Zo Mooi Zijn Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Truckfighters
Truckfighters Baroeg, Rotterdam
1
1
19:00
HIM Paradiso, Amsterdam
19
2
19:00
Your Demise (farewell show) + support Dynamo, Eindhoven
2
1
20:00
Katinka Polderman Scheltema Complex, Leiden
20:00
Ton Kas Meervaart, Amsterdam
Brendon Burns / Greg Shapiro Meervaart, Amsterdam
20:00
Stef Bos Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Kensington
Kensington De Oosterpoort, Groningen
6
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Dames voor na Vieren Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Presentatie zangleerlingen Caroline van Bavel De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Janne Schra Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Schouwburg Almere, Almere
20:00
Man Or Astro-Man / The Octopus Project (USA) Patronaat, Haarlem
1
20:00
Dolf Jansen Diligentia, Den Haag
1
20:00
Royal Parks Burgerweeshuis, Deventer
1
20:00
Dinerconcert met Amer Gomaa De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Amsterdams Lijflied Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Hans Liberg C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dames voor na Vieren met Bruids- en Grafwerk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - V Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Carla Bley Trio LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Tessa Rose Jackson 013, Tilburg
Foto Fleetwood Mac
Fleetwood Mac Sportpaleis, Antwerpen
9
1
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet Posttheater, Arnhem
20:30
Avalanche Quartet De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Doornroosje, Nijmegen
3
Foto Paul Carrack & Band
Paul Carrack & Band Boerderij, Zoetermeer
1
21:00
Vocal Session: Fridolijn & Friends North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
My Favorite Scar releaseparty in Bibelot Bibelot, Dordrecht
4
21:00
Meindert Talma Vera, Groningen
21:00
De Versafdeling SuperMarkt, Den Haag
21:30
Revere Rotown, Rotterdam
2
4
21:30
Donald Simoen Quintet BIRD, Rotterdam

donderdag 10 oktober 2013

Divided Multitude Verlichte Geest, Roeselare
Krystl Melkweg, Amsterdam
David Murray / Macy Gray Muziekcentrum Enschede, Enschede
1
Huub van der Lubbe Theater De NWE Vorst, Tilburg
Secret Rendezvous Storing, Haarlem
Spinvis Orpheus, Apeldoorn
19:00
BEP Concerto, Amsterdam
Foto Kensington
Kensington Paradiso, Amsterdam
11
1
Foto ANNIHILATOR & Support
ANNIHILATOR & Support ECI Cultuurfabriek, Roermond
4
19:30
Ben Taylor Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Dames voor na Vieren Cultura, Ede
20:00
Sander van Opzeeland Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Endless Boogie
Endless Boogie 013, Tilburg
1
Foto Axelle Red
Axelle Red People's Place, Amsterdam
3
1
20:00
Beans & Fatback Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Fernando Lameirinhas De Meerpaal, Dronten
20:00
Stef Bos Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lebbis Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
MyStage Goes Metal Iduna, Drachten
20:00
Lenette van Dongen Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Mark Eitzel Paard, Den Haag
20:00
British Pop Invasion Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
The Ploctones P60, Amstelveen
Pagina -1258