PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1257
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 okt
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
1
20:00
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
2
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
XXL Stage
Culemborg
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
Theater de Speeldoos
Baarn
1
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
van Beresteyn
Veendam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
NAXT Stage
Almelo
1
Zuiderparktheater
Den Haag
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
Simplon
Groningen
3
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Dok6
Panningen
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
De Helling
Utrecht
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Atak
Enschede
3
1
20:30
Lakei
Helmond
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
2
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
De Bosuil
Weert
Vera
Groningen
3
21:00
dB's
Utrecht
1
1
21:00
Winston
Amsterdam
1
21:00
N9
Eeklo
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Blanko
Emmen
22:30
So What!
Gouda
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Tivoli
Utrecht
23:30
Melkweg
Amsterdam
za 12 okt
De Gooth
Ridderkerk
Botanique
Brussel
Metropool
Hengelo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Kiehool
Burgum
Muziekgieterij
Maastricht
Bibelot
Dordrecht
1
LR6
Brussel
P3
Purmerend
13:00
Dynamo
Eindhoven
13:00
De Badcuyp
Amsterdam
14:00
Willemeen
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:00
C.C. De Werft
Geel
19:00
Theather Vlintenholt
Odoorn
Paradiso
Amsterdam
3
1
19:30
De Pul
Uden

vrijdag 11 oktober 2013

20:00
Stevie Ann Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Paul Carrack Metropool, Hengelo
20:00
Beans & Fatback Burgerweeshuis, Deventer
20:00
MR. Right & The blues Rumor + Barking Spiders De Vorstin, Hilversum
20:00
Eric Koller Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rinus Gerritsen / The Crazy Rockers Paard, Den Haag
20:00
Ben Saunders De Maaspoort, Venlo
20:00
Freeze on Friday: No Harm Done / Wavebreaker / Har Het Bolwerk, Sneek
20:00
Felabration met Ebo Taylor / Jungle By Night / KC Paradiso, Amsterdam
1
Foto Coppersky
Coppersky Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
1
20:00
Greg Trooper Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:00
Urbanus Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dock of the Bay Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Negura Bunget Little Devil, Tilburg
1
20:00
Lisa Lois Luxor Live, Arnhem
Foto Seasick Steve
Seasick Steve Doornroosje, Nijmegen
2
Foto Mozes and the Firstborn
Mozes and the Firstborn Melkweg, Amsterdam
1
1
20:00
Rob de Nijs De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Knarsetand Bibelot, Dordrecht
20:00
Banda Maloca CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Stefan Pop Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Douwe Bob De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lenette van Dongen Spant!, Bussum
20:00
Luc De Vos solo (BE) + support - semi seated Mezz, Breda
1
20:00
Unavoidable (AU) + Drain Life + Running Out Extase, Tilburg
20:00
Sander van Opzeeland Flint, Amersfoort
Ruth Jacott Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Orpheus, Apeldoorn
20:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience XXL Stage, Culemborg
20:00
Seasick Steve Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Willeke Alberti in ZINiN Theater Nijverdal. Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Thomas van Luyn Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Mark Eitzel M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Drummoires Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:00
Gerard Joling - Lekker in de Ziggo Dome Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ozric Tentacles & Support ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Theater de Speeldoos, Baarn
1
20:00
Dolf Jansen Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Erik van Muiswinkel van Beresteyn, Veendam
Wende DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Barry McGuire & John York NAXT Stage, Almelo
1
Brendon Burns / Greg Shapiro Zuiderparktheater, Den Haag
Foto Y&T
Y&T Poppodium Romein, Leeuwarden
1
Foto Handsome Poets
Handsome Poets Simplon, Groningen
3
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Michiel Borstlap met Reflective Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet Dok6, Panningen
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Guido Weijers - V Tripodia Katwijk, Katwijk
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Posthuis Theater, Heerenveen
Foto Splendid
Splendid De Helling, Utrecht
1
20:15
British Pop Invasion Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Stenchtown + De Skaggerz Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Carel Kraayenhof Roepaen, Ottersum
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! BREStheater, Brielle
20:30
La Villa Strangiato (Rush Tribute) performs 'Exit Boerderij, Zoetermeer
Foto Annihilator
Annihilator Atak, Enschede
3
1
20:30
Boo Boo Davis Lakei, Helmond
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Chaos Club SuperMarkt, Den Haag
Niels Geusebroek Gigant, Apeldoorn
21:00
Ed Motta North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Tim Knol De Peppel, Zeist
21:00
Black Gandhi Podium Mozaiek, Amsterdam
Foto Damian Wilson
Damian Wilson Bibelot, Dordrecht
2
21:00
Club 3voor12 Eindhoven o.a.: De Nuance Effenaar, Eindhoven
21:00
Aynsley Lister / Eric Steckel De Bosuil, Weert
Foto Truckfighters + Komatsu
Truckfighters + Komatsu Vera, Groningen
3
21:00
The Midnight Ghost Train dB's, Utrecht
1
1
21:00
Honningbarna Winston, Amsterdam
1
21:00
Little Victor & Fried Bourbon (US/BE) N9, Eeklo
21:30
D.O.A. (Can) + Capital Scum + The Sentiments The Rambler, Eindhoven
22:00
Rupert Blackman Patronaat, Haarlem
22:00
What else (GER) + Led by Fear (RUS) Blanko, Emmen
22:30
Triphouse Rotterdam Label Night 2 So What!, Gouda
23:00
The Stress Doornroosje, Nijmegen
23:00
Highway to Hell Tivoli, Utrecht
23:30
Kill All Hipsters Melkweg, Amsterdam

zaterdag 12 oktober 2013

Lost Bear De Gooth, Ridderkerk
King Krule Botanique, Brussel
Tessa Rose Jackson Metropool, Hengelo
Spinvis Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Theater De Winsinghhof, Roden
Stormbringer (Deep Purple tribute) Kiehool, Burgum
Tim Vantol Muziekgieterij, Maastricht
Foto Niels Geusebroek
Niels Geusebroek Bibelot, Dordrecht
1
Eamon McGrath LR6, Brussel
Dr. Joe P3, Purmerend
13:00
Bloodshedfest 14 Dynamo, Eindhoven
13:00
Presentatie jazz-combo's DJAM De Badcuyp, Amsterdam
14:00
GELDERSCH METAL TREFFEN met Benighted Willemeen, Arnhem
Foto K3
K3 Heineken Music Hall, Amsterdam
16:00
So What's Next? Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto K3
K3 Heineken Music Hall, Amsterdam
19:00
Creature With The Atom Brain / Gingerpig / My Slee C.C. De Werft, Geel
19:00
Faulty Towers Theather Vlintenholt, Odoorn
Foto Ane Brun
Ane Brun Paradiso, Amsterdam
3
1
19:30
Y&T De Pul, Uden
Pagina -1257