PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1256
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 okt
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Helling
Utrecht
1
20:15
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Atak
Enschede
3
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Lakei
Helmond
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Winston
Amsterdam
1
Bibelot
Dordrecht
2
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
N9
Eeklo
21:00
dB's
Utrecht
1
1
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
Vera
Groningen
3
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Blanko
Emmen
22:30
So What!
Gouda
23:00
Tivoli
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
za 12 okt
Theater De Winsinghhof
Roden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekgieterij
Maastricht
Botanique
Brussel
Bibelot
Dordrecht
1
LR6
Brussel
Metropool
Hengelo
Kiehool
Burgum
P3
Purmerend
De Gooth
Ridderkerk
13:00
De Badcuyp
Amsterdam
13:00
Dynamo
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:00
Willemeen
Arnhem
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:00
Theather Vlintenholt
Odoorn
19:00
C.C. De Werft
Geel
19:30
De Pul
Uden
Paradiso
Amsterdam
3
1
Biebob
Vosselaar
1
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Het Klooster
Woerden
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
De Meester
Almere
20:00
Partycentrum 2B-Home
Zoetermeer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Congrestheater Hasselt
Hasselt
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Hedon
Zwolle
1
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
20:00
The Rock Temple
Kerkrade
20:00
Central Studio's
Utrecht
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
BREStheater
Brielle
Melkweg
Amsterdam
4
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
6
2
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
1
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Corneel
Lelystad

vrijdag 11 oktober 2013

20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet Dok6, Panningen
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Splendid
Splendid De Helling, Utrecht
1
20:15
Guido Weijers - V Tripodia Katwijk, Katwijk
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
British Pop Invasion Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Annihilator
Annihilator Atak, Enschede
3
1
20:30
La Villa Strangiato (Rush Tribute) performs 'Exit Boerderij, Zoetermeer
20:30
Stenchtown + De Skaggerz Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Boo Boo Davis Lakei, Helmond
20:30
Carel Kraayenhof Roepaen, Ottersum
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! BREStheater, Brielle
21:00
Tim Knol De Peppel, Zeist
21:00
Honningbarna Winston, Amsterdam
1
Foto Damian Wilson
Damian Wilson Bibelot, Dordrecht
2
21:00
Aynsley Lister / Eric Steckel De Bosuil, Weert
21:00
Little Victor & Fried Bourbon (US/BE) N9, Eeklo
21:00
The Midnight Ghost Train dB's, Utrecht
1
1
21:00
Club 3voor12 Eindhoven o.a.: De Nuance Effenaar, Eindhoven
21:00
Chaos Club SuperMarkt, Den Haag
21:00
Black Gandhi Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Ed Motta North Sea Jazz Club, Amsterdam
Niels Geusebroek Gigant, Apeldoorn
Foto Truckfighters + Komatsu
Truckfighters + Komatsu Vera, Groningen
3
21:30
D.O.A. (Can) + Capital Scum + The Sentiments The Rambler, Eindhoven
22:00
Rupert Blackman Patronaat, Haarlem
22:00
What else (GER) + Led by Fear (RUS) Blanko, Emmen
22:30
Triphouse Rotterdam Label Night 2 So What!, Gouda
23:00
Highway to Hell Tivoli, Utrecht
23:00
The Stress Doornroosje, Nijmegen
23:30
Kill All Hipsters Melkweg, Amsterdam

zaterdag 12 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Theater De Winsinghhof, Roden
Spinvis Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Vantol Muziekgieterij, Maastricht
King Krule Botanique, Brussel
Foto Niels Geusebroek
Niels Geusebroek Bibelot, Dordrecht
1
Eamon McGrath LR6, Brussel
Tessa Rose Jackson Metropool, Hengelo
Stormbringer (Deep Purple tribute) Kiehool, Burgum
Dr. Joe P3, Purmerend
Lost Bear De Gooth, Ridderkerk
13:00
Presentatie jazz-combo's DJAM De Badcuyp, Amsterdam
13:00
Bloodshedfest 14 Dynamo, Eindhoven
Foto K3
K3 Heineken Music Hall, Amsterdam
14:00
GELDERSCH METAL TREFFEN met Benighted Willemeen, Arnhem
16:00
So What's Next? Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto K3
K3 Heineken Music Hall, Amsterdam
19:00
Faulty Towers Theather Vlintenholt, Odoorn
19:00
Creature With The Atom Brain / Gingerpig / My Slee C.C. De Werft, Geel
19:30
Y&T De Pul, Uden
Foto Ane Brun
Ane Brun Paradiso, Amsterdam
3
1
Foto Annihilator
Annihilator Biebob, Vosselaar
1
20:00
Stefan Pop Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jamsessie in de Vorstin De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Asaf Avidan Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lenette van Dongen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thomas van Luyn Het Klooster, Woerden
Foto Paul Carrack
Paul Carrack De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Back II Purple De Meester, Almere
20:00
The Firebirds Partycentrum 2B-Home, Zoetermeer
20:00
Ben Saunders TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Emilio Guzman Theater Achterom, Hilversum
20:00
Boudewijn de Groot Congrestheater Hasselt, Hasselt
20:00
Duel / Where Is Waldo? CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Vive La Fête Vooruit, Gent
20:00
Gerard Joling - Lekker in de Ziggo Dome Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Sander van Opzeeland Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tribute RUSH (by La Villa Strangiato (IT)) & SUN C ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Comedy Night: Victor Luis van Es + Eric van der Wo Effenaar, Eindhoven
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fernando Lameirinhas Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Hedon, Zwolle
1
20:00
Lebbis Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ruth Jacott Orpheus, Apeldoorn
20:00
Big One - The European Pink Floyd Show The Rock Temple, Kerkrade
20:00
Happy Hardcore met o.a. Charly Lownoise & Mental T Central Studio's, Utrecht
1
20:00
Popronde Patronaat, Haarlem
20:00
Abysmal Grief Little Devil, Tilburg
20:00
CCC Inc + De Stroatklinkers Iduna, Drachten
20:00
De Bloeiende Maagden Posttheater, Arnhem
20:00
Dames voor na Vieren Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Drummoires BREStheater, Brielle
Foto James Blake
James Blake Melkweg, Amsterdam
4
20:00
Eric Koller Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Maison Du Malheur Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Blackout Melkweg, Amsterdam
6
2
20:00
Greg Trooper In The Woods, Lage Vuursche
1
20:00
Vet Kindercabaret Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Stef Bos Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Hof 88, Almelo
20:00
The Opposites De Oosterpoort, Groningen
2
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet Schouwburg Venray, Venray
20:00
British Pop Invasion Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Damian Wilson De Pit, Terneuzen
20:00
Felabration met Ebo Taylor / Jungle By Night / KC Tivoli, Utrecht
20:00
Eric Vaarzon Morel / Leoni Jansen Chassé Theater, Breda
20:00
Splendid Corneel, Lelystad
Pagina -1256