PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1255
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 okt
Botanique
Brussel
Het Musiater
Zevenaar
1
Singer Theater
Laren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leeuwenbergh
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
3
Theater de Mythe
Goes
Handelsbeurs
Gent
De Oude Rechtbank
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
15:30
Plato Utrecht
Utrecht
16:15
Boekhandel Broekhuis
Enschede
19:00
013
Tilburg
4
Bibelot
Dordrecht
1
1
Evoluon
Eindhoven
5
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Extase
Tilburg
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
P3
Purmerend
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater de Mythe
Goes
Paard
Den Haag
1
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:00
Tivoli
Utrecht
2
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
PopEi
Eindhoven
1
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Mukkes
Leeuwarden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Gelredome
Arnhem
11
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Tivoli
Utrecht
3
1
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Helling
Utrecht
1
20:15
Figi Theater
Zeist
Effenaar
Eindhoven
4
20:15
Spant!
Bussum
1
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
RASA
Utrecht
20:30
De Zwerver
Oostende
Luxor Live
Arnhem
2
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Peppel
Zeist
3
2
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
013
Tilburg
1
1
20:30
Toogenblik
Haren (Borgloon)
1
20:30
Atak
Enschede
21:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Gigant
Apeldoorn
Effenaar
Eindhoven
21:00
De Pul
Uden
1

vrijdag 18 oktober 2013

Sebadoh Botanique, Brussel
Willeke Alberti in Het Musiater Zevenaar Het Musiater, Zevenaar
1
Spinvis Singer Theater, Laren
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jacqueline Govaert Leeuwenbergh, Utrecht
Orlando Merleyn, Nijmegen
ADE: Calvin Harris & Tiësto Ziggo Dome, Amsterdam
3
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Mythe, Goes
Phronesis Handelsbeurs, Gent
Town of Saints De Oude Rechtbank, Eindhoven
Abba Mania De Maaspoort, Venlo
15:30
Eefje De Visser Plato Utrecht, Utrecht
16:15
Dark Roasted Chicken Skin Boekhandel Broekhuis, Enschede
19:00
Midnight 013, Tilburg
4
Foto Angels & Agony / La Lune Noire / VNV Nation
Angels & Agony / La Lune Noire / VNV Nation Bibelot, Dordrecht
1
1
Foto Kraftwerk
Kraftwerk Evoluon, Eindhoven
5
19:30
The Stepkids Paradiso, Amsterdam
19:30
The Clash Of The Cover Bands Mezz, Breda
20:00
The Real Tribute To Johnny Cash - Dale Watson Chassé Theater, Breda
20:00
Lookapony/ Suit And Tie Johns/ Girl Beard/ The Apo Extase, Tilburg
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer C.C. De Kei, Reusel
20:00
Chiraw / Devious / Tribal Spirits / Undawn P3, Purmerend
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Hyena's Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Marieke Visser Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Cabarestafette Theater de Mythe, Goes
Foto Ane Brun
Ane Brun Paard, Den Haag
1
1
20:00
Tessa Rose Jackson Hedon, Zwolle
20:00
Drummoires Agora Theater Druten, Druten
Ruth Jacott Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Beatles Tribute Band, met o.a. Bertolf - Her Majes ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Daniël Arends Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Emilio Guzman Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
British Pop Invasion Martiniplaza, Groningen
20:00
Sander van Opzeeland Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Stefan Pop Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Racoon De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Bettie Serveert P60, Amstelveen
20:00
Stef Bos Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Katinka Polderman Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Dames voor na Vieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Micha Wertheim Flint, Amersfoort
20:00
Bent van Looy ft. Anne Soldaat & Jason Falkner De Roma, Antwerpen
20:00
Kamagurka - Sprook Musis, Arnhem
20:00
Ryan McGarvey + support Groene Engel, Oss
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:00
The T.S. Eliot Appreciation Society Tivoli, Utrecht
2
20:00
Stevie Ann Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Luka Bloom Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Marco Roelofs - Kaal Dok6, Panningen
20:00
Lebbis Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Avalanche Quartet DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Juicy Flavour / kadinski PopEi, Eindhoven
1
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Spant!, Bussum
20:00
Broken Down Suitcase / JP Maurice Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Kayak Victorie, Alkmaar
20:00
Vanilla Pod Mukkes, Leeuwarden
20:00
Dolf Jansen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Anouk Symphonica in Rosso
Anouk Symphonica in Rosso Gelredome, Arnhem
11
20:00
popronde: Kinkobra + Kaligoh + Ashes Of Many Little Devil, Tilburg
20:00
Mississippi Mud Pie Duycker, Hoofddorp
20:00
The Egglestones CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Ben Saunders De Meenthe, Steenwijk
20:00
Swart Langstme Iduna, Drachten
20:00
Eddy Zoëy / Henk Westbroek / Howard Komproe Posttheater, Arnhem
20:00
Baskerville (Amsterdam Dance Event) Sugar Factory, Amsterdam
1
20:00
Trixie Whitley De Oosterpoort, Groningen
20:00
Grote Prijs van Nederland Halve Finale Hiphop Patronaat, Haarlem
Foto Afrojack
Afrojack Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Dulce Pontes Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Martin Barre plays Jethro Tull DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Celine Cairo Theater Zinin, Nijverdal
Foto Eefje De Visser
Eefje De Visser Tivoli, Utrecht
3
1
20:15
Guido Weijers - V Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Foto Everlast
Everlast De Helling, Utrecht
1
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Figi Theater, Zeist
Foto De Staat
De Staat Effenaar, Eindhoven
4
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Spant!, Bussum
1
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Zijlstra met Geen Krimp Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Wende Snijders Metropool, Hengelo
20:30
CARPET CRAWLERS plays Selling England by the pound Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Ljova & the Kontraband RASA, Utrecht
20:30
North Mississippi Allstars De Zwerver, Oostende
Foto Handsome Poets
Handsome Poets Luxor Live, Arnhem
2
20:30
Wende Metropool, Hengelo
20:30
Burgerpop Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Karma To Burn De Peppel, Zeist
3
2
20:30
Dope D.O.D. Corneel, Lelystad
20:30
Amsterdam Klezmer Band LantarenVenster, Rotterdam
Foto FunX presents: Shaggy + Rayvon + Sly & Robbie
FunX presents: Shaggy + Rayvon + Sly & Robbie 013, Tilburg
1
1
20:30
Greg Trooper Toogenblik, Haren (Borgloon)
1
20:30
Atak & het Twents Songschrijvers gilde presenteren Atak, Enschede
21:00
Bjorn Berge dB's, Utrecht
21:00
Thorbjorn Risager De Bosuil, Weert
21:00
Bintangs Gigant, Apeldoorn
Reincarnatus Effenaar, Eindhoven
21:00
90's NOW De Pul, Uden
1
Pagina -1255