PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1253
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 okt
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
PopEi
Eindhoven
1
20:00
Extase
Tilburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Patronaat
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
4
Tivoli
Utrecht
3
1
20:15
Spant!
Bussum
1
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Helling
Utrecht
1
Luxor Live
Arnhem
2
013
Tilburg
1
1
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Atak
Enschede
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
De Peppel
Zeist
3
2
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Toogenblik
Haren (Borgloon)
1
Metropool
Hengelo
3
21:00
So What!
Gouda
21:00
dB's
Utrecht
21:00
De Pul
Uden
1
Effenaar
Eindhoven
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
The Rambler
Eindhoven
21:45
Paradiso
Amsterdam
Evoluon
Eindhoven
4
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
22:00
Vera
Groningen
Toomler Theater
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
EKKO
Utrecht
1
23:00
De Vorstin
Hilversum
23:45
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
za 19 okt
O.J.C. Nirwana
Lierop
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Winston
Amsterdam
00:00
Winston
Amsterdam
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
De Teerkamer
Woudrichem
Theater Sneek
Sneek
WORM
Rotterdam
De Spil
Roeselare
IJsselhallen
Zwolle
8
1
Maasland Centrum
Elsloo
Meervaart
Amsterdam
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
13:00
Concerto
Amsterdam
14:00
P60
Amstelveen
14:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
15:00
De Vorstin
Hilversum
16:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
19:00
De Pit
Terneuzen
19:00
Vk*
Brussel
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
De Harmonie
Leeuwarden
De Kelder
Amersfoort
1
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Vera
Groningen
1
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Hotel Arena
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten

vrijdag 18 oktober 2013

20:00
Sander van Opzeeland Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Dames voor na Vieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Foto Afrojack
Afrojack Heineken Music Hall, Amsterdam
1
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:00
popronde: Kinkobra + Kaligoh + Ashes Of Many Little Devil, Tilburg
20:00
Tessa Rose Jackson Hedon, Zwolle
20:00
Drummoires Agora Theater Druten, Druten
20:00
Juicy Flavour / kadinski PopEi, Eindhoven
1
20:00
Lookapony/ Suit And Tie Johns/ Girl Beard/ The Apo Extase, Tilburg
20:00
Beatles Tribute Band, met o.a. Bertolf - Her Majes ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Bettie Serveert P60, Amstelveen
20:00
Luka Bloom Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Grote Prijs van Nederland Halve Finale Hiphop Patronaat, Haarlem
Foto De Staat
De Staat Effenaar, Eindhoven
4
Foto Eefje De Visser
Eefje De Visser Tivoli, Utrecht
3
1
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Spant!, Bussum
1
20:15
Guido Weijers - V Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Figi Theater, Zeist
20:15
Zijlstra met Geen Krimp Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Celine Cairo Theater Zinin, Nijverdal
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! De Schattelijn, Geertruidenberg
Foto Everlast
Everlast De Helling, Utrecht
1
Foto Handsome Poets
Handsome Poets Luxor Live, Arnhem
2
Foto FunX presents: Shaggy + Rayvon + Sly & Robbie
FunX presents: Shaggy + Rayvon + Sly & Robbie 013, Tilburg
1
1
20:30
Wende Snijders Metropool, Hengelo
20:30
Atak & het Twents Songschrijvers gilde presenteren Atak, Enschede
20:30
Burgerpop Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ljova & the Kontraband RASA, Utrecht
20:30
CARPET CRAWLERS plays Selling England by the pound Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
North Mississippi Allstars De Zwerver, Oostende
20:30
Wende Metropool, Hengelo
20:30
Karma To Burn De Peppel, Zeist
3
2
20:30
Dope D.O.D. Corneel, Lelystad
20:30
Amsterdam Klezmer Band LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Greg Trooper Toogenblik, Haren (Borgloon)
1
Foto Mozes and the Firstborn
Mozes and the Firstborn Metropool, Hengelo
3
21:00
Pascal Pinon So What!, Gouda
21:00
Bjorn Berge dB's, Utrecht
21:00
90's NOW De Pul, Uden
1
Reincarnatus Effenaar, Eindhoven
21:00
Bintangs Gigant, Apeldoorn
21:00
Bear + 13 Steps Het Bolwerk, Sneek
21:00
Kayleigh Leith Mezz, Breda
21:00
Thorbjorn Risager De Bosuil, Weert
21:30
Lucky Fonz III Luxor Live, Arnhem
21:30
Destruction Unit ft. Ex Retards (USA) Patronaat, Haarlem
21:30
Mark Foggo with the Hotknives (UK) The Rambler, Eindhoven
21:45
Full Crate & Mar Paradiso, Amsterdam
Foto Kraftwerk
Kraftwerk Evoluon, Eindhoven
4
22:00
Orlando Doornroosje, Nijmegen
22:00
Dave Clarke Melkweg, Amsterdam
22:00
My Blue Van J.C. Elektra, Sliedrecht
22:00
Sprokkelhout + Suited Vera, Groningen
Foto Fresku
Fresku Toomler Theater, Amsterdam
23:00
Artifact / Ben Pearce Doornroosje, Nijmegen
Foto Pissing In The Wind #3
Pissing In The Wind #3 EKKO, Utrecht
1
23:00
Seveneleven De Vorstin, Hilversum
23:45
The Sidekicks Ndrgrnd (Underground), Nijmegen

zaterdag 19 oktober 2013

Dope D.O.D. O.J.C. Nirwana, Lierop
Rondje Doe Maar Theater De Lievekamp, Oss
00:00
DJ DNS & DJ Ezd Winston, Amsterdam
00:00
David Douglas / DJ DNS / H-SIK / J-Dane / Liar / S Winston, Amsterdam
Halloween Fright Nights 2013 Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Luka Bloom in CC Ter Vesten C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Stackhouse De Teerkamer, Woudrichem
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Sneek, Sneek
The Ex WORM, Rotterdam
Phronesis De Spil, Roeselare
Foto Deep Purple
Deep Purple IJsselhallen, Zwolle
8
1
Lambshade Maasland Centrum, Elsloo
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Meervaart, Amsterdam
11:00
K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
13:00
Dirigent Ed Spanjaard geeft een instore Concerto, Amsterdam
14:00
Heavy Metal Maniacs Festival P60, Amstelveen
14:00
Maarten Koningsberger, bariton met Maarten Hilleni Concerto, Amsterdam
14:00
K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
15:00
Tros muziekcafe De Vorstin, Hilversum
16:00
Dutch Doom Days Baroeg, Rotterdam
16:00
Town of Saints Concerto, Amsterdam
17:00
K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
19:00
The Perms De Pit, Terneuzen
19:00
Tre Allegri Ragazzi Morti / Perturbazione / Cosmo Vk*, Brussel
20:00
Daniël Arends TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fernando Lameirinhas Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
The Opposites Poppodium Romein, Leeuwarden
1
Ruth Jacott De Harmonie, Leeuwarden
Foto Douwe Bob
Douwe Bob De Kelder, Amersfoort
1
1
20:00
soundsofmusic 2013 Asko/Schoenberg & Nora Fischer/ De Oosterpoort, Groningen
20:00
Voyage á Paris met Philip Freriks, Marcel Worms & Energiehuis, Dordrecht
20:00
Huub van der Lubbe De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Arie Koomen / Eric van der Woude / Wilko Terwijn Posttheater, Arnhem
20:00
Dames voor na Vieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Foto Everlast + Joëlle Smidt
Everlast + Joëlle Smidt Vera, Groningen
1
20:00
Deep Purple Hedon, Zwolle
1
20:00
Marc Marie Huijbregts Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Urbanus Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Stevie Ann De Vorstin, Hilversum
20:00
I amtechno invites Hotel Arena, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band Musis, Arnhem
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Aan de Slinger, Houten
Pagina -1253