Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Spant!
Bussum
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Paradiso
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Pand P
Eindhoven
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
P3
Purmerend
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:15
CHV Noordkade
Veghel
22:30
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Mezz
Breda
23:00
013
Tilburg
23:00
Bimhuis
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Markant Uden
Uden
LantarenVenster
Rotterdam
Eusebiuskerk
Arnhem
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
11:00
Chassé Theater
Breda
13:00
Forum Theater
Sittard
13:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
14:00
Paard
Den Haag
14:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
15:00
World Forum Theater
Den Haag
15:00
Markant Uden
Uden
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
Podium heino
Heino
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
15:30
Cultura
Ede
15:30
dB's
Utrecht
15:30
Houtrustkerk
Den Haag
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
17:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
zaterdag 14 december 2019
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Spant!, Bussum
Lavalu - Midair
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Figi Theater, Zeist
20:30
Band with Benefits
TivoliVredenburg, Utrecht
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:30
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Concert: Felicity Provan 5tet
PlusEtage, Baarle-Nassau
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Dik Hout
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Avishai Cohen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
Mooon
EKKO, Utrecht
20:30
Eric Vaarzon Morel, Brownie Dutch, Alessandro Díaz e.a. - Felíz Navida
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kraak & Smaak
Vera, Groningen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Trijntje Oosterhuis
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Steffen Morrison
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Henk Poort en de Helden
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jan Rot - O Ja!
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Cock-Tales
Club Antre, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Frank Blueka
Pand P, Eindhoven
20:30
Swingen met Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Stumblin' Home
Paard, Den Haag
20:45
Pendants
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Focus
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Hoochies
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Bombus / Wildebeast
V11, Rotterdam
21:00
Dave Budha + Cero Ismael
Rotown, Rotterdam
21:00
Juicy
JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Lilith / The Depression Club
JVC De Schuit, Katwijk
21:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
21:30
Licks & Brains
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: Weird Omen (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Daredevils
P3, Purmerend
22:00
Baby Boys / Bummy Boys
Merleyn, Nijmegen
22:00
Dance4Air
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:15
Fristap (solo)
CHV Noordkade, Veghel
22:30
Hey Team / Slow Worries
Vera, Groningen
23:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Mason / DJ Willie Wartaal / Joost van Bellen / The Rad Pack
Mezz, Breda
23:00
Subquake
013, Tilburg
23:00
Hristo Goleminov
Bimhuis, Amsterdam
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 15 december 2019
NITS - Nits 2019-2020
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
Harry Sacksioni
LantarenVenster, Rotterdam
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Eusebiuskerk, Arnhem
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Schalm, Veldhoven
Tino Martin
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
11:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Chassé Theater, Breda
13:00
Altijd zal ik van je houden - Ode aan Toon Hermans
Forum Theater, Sittard
13:00
The Keithbash
Capsloc, Capelle aan den IJssel
14:00
Murder Ballads - Met The Bullfight
Paard, Den Haag
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Markant Uden, Uden
15:00
Beatshow
van Beresteyn, Veendam
15:00
Lavalu - Midair
Podium heino, Heino
15:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:00
Vintage Heroes
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Släpstick
Theater De Lampegiet, Veenendaal
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
15:00
FrieJam presenteert: Izaline Calister Trio
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Het Plein, West-Graftdijk
15:30
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Cultura, Ede
15:30
44 Shakedown / Dry Riverbed Trio
dB's, Utrecht
15:30
Finnish Female Choir TAIKA
Houtrustkerk, Den Haag
15:45
Dennis Kroon
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Brederode, Scholten & Glerum
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:00
Toussaint & Van Essen Duo
Groene Engel, Oss
16:00
Meindert Talma
Paradiso, Amsterdam
16:00
Klaartje van Veldhoven / Matthias Havinga / Seldom Sene
Koepelkerk, Amsterdam
16:00
The Preacher Men - Blue
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
17:00
Cappella Pratensis, locatie grote kerk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
18:00
M.O.D. (USA) + Milkman
Little Devil, Tilburg
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
19:00
Josylvio
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bombus
Trix, Antwerpen
20:00
Waylon
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dennis van Aarssen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Melanie - 50 jaar Woodstock
Hedon, Zwolle