Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
Boerderij
Zoetermeer
19:45
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
DE Studio
Antwerpen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Het Depot
Leuven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Meester
Almere
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Paradiso
Amsterdam
The College Hotel
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Dokbox
Gent
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Kursaal Oostende
Oostende
Cacaofabriek
Helmond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijk Circus
Brussel
Trix
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
20:15
Spant!
Bussum
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
Patronaat
Haarlem
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
EKKO
Utrecht
20:45
Zik Zak
Ittre
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Effenaar
Eindhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
P3
Purmerend
21:00
Theater Dakota
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool Enschede
Enschede
Het Bolwerk
Sneek
21:15
Orpheus
Apeldoorn
21:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Jan van Besouw
Goirle
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
De Oostkerk
Middelburg
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Energiehuis
Dordrecht
22:00
Theater De Veste
Delft
22:15
Metropool
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
23:00
013
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
De Kunsthal
Rotterdam
Botanique
Brussel
zaterdag 03 oktober 2020
19:30
Vera Mann - Goesting
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Leifur James
Melkweg, Amsterdam
Jennie Lena
Mezz, Breda
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
19:45
Candy Dulfer
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Karsu
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Brainpower
Simplon, Groningen
20:00
Joe Buck
De Spot, Middelburg
Roosbeef
DE Studio, Antwerpen
20:00
Def Americans
Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
John Waite
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Loïs Lane - 35 jaar
Vorstin, Hilversum
20:00
Blanks
Charlatan, Gent
20:00
Soulsister
Het Depot, Leuven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Bipolar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
De Meester, Almere
Mercy John - Let It Go Easy
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Cashmyra / Delore / Isa Zwart / Seewolf
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
EZGİ KÖROĞLU
Paradiso, Amsterdam
Steffen Morrison
The College Hotel, Amsterdam
Ocobar - On the Road Again
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Sven Ratzke - Where Are We Now
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ian Clement / ILA
Dokbox, Gent
20:00
Kasper van der Laan - 1 kilo
Agnietenhof, Tiel
20:00
Leif de Leeuw Band
DRU Industriepark, Ulft
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Paul Carrack - The 20/20 Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Doe Maar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Feuerengel
TivoliVredenburg, Utrecht
Amsterdam Klezmer Band
Neushoorn, Leeuwarden
Hello Adele
Kursaal Oostende, Oostende
This Is Jackson
Cacaofabriek, Helmond
Dolly Dots - Sisters on Tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
Ibe
Trix, Antwerpen
Rolf Sanchez
AFAS Live, Amsterdam
Blackwave.
BIRD, Rotterdam
Fresku
Annabel, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
20:15
Enge Buren - Basta!
Spant!, Bussum
Mudhoney
Doornroosje, Nijmegen
Metropole Orkest Big Band Plays Chris McGregor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Janse Bagge Bend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
20:30
De grote drie in concert
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Tip Jar
Lutherse Kerk, Nijmegen
Leafs
013, Tilburg
Ten Years After - Their Woodstock Show and beyond
Boerderij, Zoetermeer
The Slackers
Patronaat, Haarlem
BLEACH - A TRIBUTE TO NIRVANA
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
MICH
EKKO, Utrecht
20:45
Dario Mars and The Guillotines
Zik Zak, Ittre
21:00
Hexvessel / Jonathan Hulten
V11, Rotterdam
21:00
Snaren 90 met live: ONCE (Pearl Jam)
Effenaar, Eindhoven
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Ava Nova
Paard, Den Haag
21:00
Prof Nomad plays the Cure
P60, Amstelveen
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
Philippe Lemm Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Mostly Autumn
Metropool Enschede, Enschede
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
21:15
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Orpheus, Apeldoorn
21:15
Vera Mann - Goesting
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
21:30
Lucas Hamming - Haast
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Van Dik Hout
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:00
LIVE: Spandau Ballet, tribute by STEAL
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Candy Dulfer
Energiehuis, Dordrecht
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
22:15
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Worakls
013, Tilburg
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
zondag 04 oktober 2020
Afrovibes Rotterdam
De Kunsthal, Rotterdam
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel