Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
21:15
De Meerpaal
Dronten
21:30
Vera
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Markant Uden
Uden
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Speeldoos
Baarn
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:30
Het Klooster
Woerden
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Theater De Veste
Delft
Paradiso
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
22:15
't Zand Brabants Gastvrij
Oirschot
Compagnietheater
Amsterdam
Botanique
Brussel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
Groene Engel
Oss
Wesopa Weesp
Weesp
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Aan de Slinger
Houten
BIRD
Rotterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
De Oostkerk
Middelburg
19:00
Munttheater
Weert
19:00
Flint
Amersfoort
19:00
De Domijnen
Sittard
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Metropool Enschede
Enschede
19:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Vooruit
Gent
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
De Maaspoort
Venlo
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater de Mythe
Goes
19:30
Werftheater
Utrecht
Paard
Den Haag
Hall Of Fame
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Maassilo
Rotterdam
EKKO
Utrecht
19:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Spot
Middelburg
De Amer
Amen
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Capitole
Gent
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Dokbox
Gent
donderdag 01 oktober 2020
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Theaterkoor Multiple Noise - Top2000 Tribute
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Confidence Man
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Amsterdam Klezmer Band
EKKO, Utrecht
21:00
Prof Nomad plays the Cure
P60, Amstelveen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Karin Bloemen en de Old School Band
DeLaMar, Amsterdam
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
21:30
Broeder Dieleman
Vera, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Altın Gün / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater de Speeldoos, Baarn
21:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
22:00
De Kraaien / Oost Wanted
Merleyn, Nijmegen
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
Pip Blom
Doka - Volkshotel, Amsterdam
22:15
Tim Akkerman
't Zand Brabants Gastvrij, Oirschot
vrijdag 02 oktober 2020
Afrovibes Amsterdam
Compagnietheater, Amsterdam
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
De Niemanders
Groene Engel, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Wesopa Weesp, Weesp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Flint, Amersfoort
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Petra Berger - Pure Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
De Harmonie, Leeuwarden
Iris Hond
Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
Karsu
BIRD, Rotterdam
Son Mieux
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Chaos
Chassé Theater, Breda
19:00
Blanks
Paradiso, Amsterdam
19:00
Ex Deo / Fleshgod Apocalypse
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
19:00
Carolina Dijkhuizen / Laise Sanchez / Shirma Rouse - The Soul Diva’s
Munttheater, Weert
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
19:00
Martijn Fischer zingt Hazes
De Domijnen, Sittard
19:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Theater Dakota, Den Haag
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
Visions Of Atlantis
Metropool Enschede, Enschede
19:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
19:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Roosbeef
Vooruit, Gent
19:30
Jack Poels - Blauwe Vear
Luxor Live, Arnhem
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
19:30
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
The Bluebirds - Elske DeWall, Krystl en Rachèl Louise
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Figi Theater, Zeist
19:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
De Maaspoort, Venlo
19:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Mythe, Goes
19:30
Alex Ploeg - EGO
Werftheater, Utrecht
The Slackers
Paard, Den Haag
De Kift
Hall Of Fame, Tilburg
MICH
Bitterzoet, Amsterdam
Def Americans
Luxor Live, Arnhem
Broeder Dieleman
Maassilo, Rotterdam
Hudson Taylor
EKKO, Utrecht
19:45
Stones Sessions
Bibelot, Dordrecht
20:00
X Raiders
Iduna, Drachten
20:00
75 'Dat kun je wel zien dat is hij' - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ten Years After - Their Woodstock Show and beyond
De Pul, Uden
20:00
Leafs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lo-fi Le-vi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bishop Nehru
Simplon, Groningen
20:00
We Are Hunters
Grenswerk, Venlo
20:00
Leif de Leeuw Band
Fluor, Amersfoort
20:00
The Overslept
Fluor, Amersfoort
20:00
Herb's Excellent Adventure / Stakbabber
P3, Purmerend
20:00
Amsterdam Klezmer Band
De Spot, Middelburg
Opera Alaska
De Amer, Amen
20:00
Van Dik Hout
Singer Theater, Laren
20:00
Soulsister
Capitole, Gent
20:00
Heroes: Waltzburg, Kitchenette & The Lost Noise - support your locals
De Flux, Zaandam
20:00
Ten Times A Million
Mezz, Breda
20:00
Goldband / Willy Organ - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
20:00
LANDER & ADRIAAN, THECOLORGREY
Dokbox, Gent