PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1244
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 nov
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
DE Studio
Antwerpen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Little Devil
Tilburg
1
Tivoli
Utrecht
11
1
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
1
21:00
People's Place
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
do 07 nov
Theater De Muzeval
Emmen
Hofman Café
Utrecht
Botanique
Brussel
15:30
Concerto
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
38
1
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Centrale
Gent
Paard
Den Haag
Munttheater
Weert
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Trix
Antwerpen
Mezz
Breda
2
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
D' Oude Stoep
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
N9
Eeklo
20:00
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Duycker
Hoofddorp
Metropool
Hengelo
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Geertekerk
Utrecht
3
Tivoli
Utrecht
13
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Het Klooster
Woerden
De Helling
Utrecht
7
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
3
20:30
Bibelot
Dordrecht
1
4
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
9
20:30
Podium 't Beest
Goes
1
Doornroosje
Nijmegen
3
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
People's Place
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
1
Vera
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Tivoli
Utrecht

woensdag 06 november 2013

20:00
Kids in Glass Houses Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Lenette van Dongen De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Emiliana Torrini Paradiso, Amsterdam
2
1
20:00
Duvel Vibes Concert Anton Goudsmit & T.Banchet De Badcuyp, Amsterdam
20:00
British Pop Invasion Scheldetheater, Terneuzen
20:00
James Leg Metropool, Hengelo
20:00
Emilio Guzman Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bart van der Lee Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Bettens Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Secret Singer-Songwriter Sessions SuperMarkt, Den Haag
20:00
Moke Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Made in Belgium Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dames voor na Vieren Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Eric Koller Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Dolf Jansen De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lebbis Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - ATTACCA De Reggehof, Goor
20:00
Venice TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Album release Guy van Nueten DE Studio, Antwerpen
20:00
Trio Bola Preta BIRD, Rotterdam
20:00
Cabarestafette Theater De Veste, Delft
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jucifer Little Devil, Tilburg
1
Foto Limp Bizkit
Limp Bizkit Tivoli, Utrecht
11
1
20:15
Guido Weijers - V Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
The Kilkennys Theatertour 2013-2014 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lone - Ferdinand Bakker & Michel van Dijk (Alquin) Boerderij, Zoetermeer
20:30
Max Romeo De Helling, Utrecht
20:30
Groninger Studenten Festival Posttheater, Arnhem
20:30
Arnhem Lacht, Open Mic comedy night Posttheater, Arnhem
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen Doornroosje, Nijmegen
1
21:00
Typhoon / Gelogeerde Aap / Aïcha Gill / De Fakkelt Hedon, Zwolle
21:00
Huiskamerconcert: Houses en Oh, Brave Wide Eyes Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
1
21:00
Nielson People's Place, Amsterdam
22:00
The Icarus Line Vera, Groningen

donderdag 07 november 2013

VanVelzen Theater De Muzeval, Emmen
Pelvic Fins Hofman Café, Utrecht
Gold Panda Botanique, Brussel
15:30
The Rhythm Junks Concerto, Amsterdam
Foto The National
The National Heineken Music Hall, Amsterdam
38
1
20:00
Sander van Opzeeland Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Alex Klaasen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Sofie Letitre Paard, Den Haag
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Meervaart, Amsterdam
20:00
Stevie Ann Zaantheater, Zaandam
20:00
Ben Saunders De Oosterpoort, Groningen
20:00
Out There: Charanjit Singh / DJ The Wild / Edo Bou De Centrale, Gent
Los Jalapeños / Misery Kids / Special Steve / Wolf Paard, Den Haag
Hans Liberg - ATTACCA Munttheater, Weert
20:00
De Hyena's Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave Poppodium Romein, Leeuwarden
Sharon Corr Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Seasick Steve Trix, Antwerpen
Foto Geert Bettens / Sarah Bettens
Geert Bettens / Sarah Bettens Mezz, Breda
2
1
Foto Stef Bos
Stef Bos Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Soul Sister Dance Revolution P60, Amstelveen
20:00
Hyper Evel De Bakkerij, Castricum
20:00
Ingmar Glerum & Jeroen Vrolijk D' Oude Stoep, Vlaardingen
20:00
Guus Meeuwis Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Made in Belgium Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
20:00
Deafheaven De Kreun, Kortrijk
20:00
Ben Saunders Grand Theatre, Groningen
20:00
Opstand met Altertape, Jane Spleen en Grant N9, Eeklo
20:00
British Pop Invasion Schouwburg Rex, Mol
20:00
Music Jam Duycker, Hoofddorp
Andrew Stockdale Metropool, Hengelo
20:00
Roman Electric Band Cul de Sac, Tilburg
20:00
Dolf Jansen Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Dames voor na Vieren Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Keaton Henson Geertekerk, Utrecht
3
Foto Limp Bizkit
Limp Bizkit Tivoli, Utrecht
13
20:00
Daniël Arends Wilminktheater, Enschede
20:00
Wim Helsen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Het Klooster, Woerden
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen De Helling, Utrecht
7
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - V Singer Theater, Laren
20:15
Melanie Safka Theater De Veste, Delft
20:15
Thomas van Luyn's Smaakvol avondje uit Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Great Minds Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Sonice Soirée#20 De Brakke Grond, Amsterdam
3
20:30
Mister and Mississippi Bibelot, Dordrecht
1
4
20:30
Venice Roepaen, Ottersum
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hugh Cornwell Patronaat, Haarlem
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Try-out tou Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Frank McComb De Badcuyp, Amsterdam
Foto White Lies
White Lies Paradiso, Amsterdam
9
20:30
Emilio Guzman: Een dunne dekmantel (try-out) Podium 't Beest, Goes
1
Foto Leprous
Leprous Doornroosje, Nijmegen
3
1
21:00
Laura Veirs Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Opposites People's Place, Amsterdam
21:00
Reverend James Leg dB's, Utrecht
1
Afgelast: Fenn (CD-Presentatie Fenn) + Amber Arcad Vera, Groningen
21:00
Kongos Bitterzoet, Amsterdam
21:00
No Man's Land Tivoli, Utrecht
Pagina -1244