PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1239
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 nov
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
013
Tilburg
2
20:00
Iduna
Drachten
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:00
RAAF
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
P60
Amstelveen
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Effenaar
Eindhoven
4
1
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Groene Engel
Oss
1
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
De Stam
Almelo
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Bar
Rotterdam
20:00
Blanko
Emmen
20:00
Hangar 27
Antwerpen
2
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Tivoli
Utrecht
2
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
St. Catherinakerk
Eindhoven
1
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Helling
Utrecht
2
1
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Bibelot
Dordrecht
1
20:30
Winston
Amsterdam
1
20:30
Patronaat
Haarlem
3
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:45
Mezz
Breda
21:00
N9
Eeklo
21:00
De Bosuil
Weert
Hedon
Zwolle
1
1
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Extase
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Tivoli
Utrecht
Vera
Groningen
2
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
ACU
Utrecht
3
dB's
Utrecht
1
21:30
Xinix
Nieuwendijk
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:15
Boom Chicago
Amsterdam
1
23:00
Effenaar
Eindhoven
1
23:45
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
za 16 nov
Perron 55
Venlo
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Idea
Soest
Theater de Spiegel
Zwolle
Kroese
Nijmegen
2
13:30
Platenhuis 't Oor
Almere
North End
Haarlem
1
16:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
1
Luxor Live
Arnhem
2
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Vk*
Brussel
De Pul
Uden
2
19:30
Trix
Antwerpen
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Meulvliet
Tholen
20:00
Huiskamer Arnhem
Arnhem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Het Depot
Leuven
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
The Rock Temple
Kerkrade
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Markant Uden
Uden
Central Studio's
Utrecht
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
1

vrijdag 15 november 2013

20:00
Dock of the Bay Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Hans Liberg - ATTACCA Theater De Willem, Papendrecht
20:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Daniël Arends Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Fernando Lameirinhas Musis, Arnhem
20:00
Wasted Bullet 013, Tilburg
2
20:00
Synchronicity - A Tribute To The Police Iduna, Drachten
20:00
Micha Wertheim TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:00
Paul Schoolderman RAAF, Rotterdam
20:00
Giovanca Simplon, Groningen
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kayak P60, Amstelveen
20:00
Banda Maloca & NeverTheLess CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Lochem, Lochem
Foto Navarone
Navarone Effenaar, Eindhoven
4
1
20:00
Margriet Bolding De Bres, Leeuwarden
20:00
Headphone Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Hunting The Robot / Rina Mushonga / The Sidekicks Groene Engel, Oss
1
Foto DJ Armin van Buuren / Laura Jansen
DJ Armin van Buuren / Laura Jansen Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Joe Cocker Tribute C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Chiraw / Devious / Tribal Spirits / Undawn De Stam, Almelo
20:00
The Umbilical Brothers Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dutch Floyd Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:00
Broken Brass Ensemble Duycker, Hoofddorp
20:00
Wim Helsen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Dutch Floyd - tribute to Pink Floyd Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Thomas van Luyn Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Harry Merry / Ricky de Sire Roodkapje, Rotterdam
20:00
Black Milk / Maydien Bar, Rotterdam
20:00
Urban Skillz Blanko, Emmen
20:00
Vans Off The Wall Music Night met Parkway Drive e. Hangar 27, Antwerpen
2
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Incognito / Seven Eleven Tivoli, Utrecht
2
20:15
Guido Weijers - V Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
3 Nights in Heaven: Aimee Mann St. Catherinakerk, Eindhoven
1
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn van Beresteyn, Veendam
Foto The Heavy
The Heavy De Helling, Utrecht
2
1
20:15
British Pop Invasion De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Stefan Schill Bibelot, Dordrecht
1
20:30
Touché Amoré Winston, Amsterdam
1
20:30
Kane Patronaat, Haarlem
3
20:30
Vive La Fête Luxor Live, Arnhem
20:30
Suzan Seegers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
New Cool Collective Doornroosje, Nijmegen
20:30
Nielson + support Mezz, Breda
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:45
Heavy - album presentatie + Team Wasted + Elluzstr Mezz, Breda
21:00
L'Amour Monstre - Het verhaal van Gainsbourg N9, Eeklo
21:00
Mister Inglish - CD presentatie De Bosuil, Weert
Foto De Staat
De Staat Hedon, Zwolle
1
1
21:00
Say Yes Dog SuperMarkt, Den Haag
21:00
Eric Martin Extase, Tilburg
21:00
Stefan Schill Bibelot, Dordrecht
21:00
Jett Rebel Tivoli, Utrecht
Foto AmenRa + Ortega
AmenRa + Ortega Vera, Groningen
2
21:00
Feather and the White / Two Shakes of a Lamb's Ta De Bakkerij, Castricum
21:00
Arrow Plastic Rock: HERITAGE: AC/DC Tribute + Volt PopEi, Eindhoven
21:00
Chayah van Diermen / Emil Landman / The Black Atla ACU, Utrecht
3
Foto Monomyth
Monomyth dB's, Utrecht
1
21:30
Matt Andersen Xinix, Nieuwendijk
21:30
Mama Franko The Rambler, Eindhoven
22:15
Amsterdam English Comedy Night Boom Chicago, Amsterdam
1
23:00
Suono Culture: Arado Effenaar, Eindhoven
1
23:45
Remember October Ndrgrnd (Underground), Nijmegen

zaterdag 16 november 2013

Cairo Liberation Front Perron 55, Venlo
Ian Siegal Band Porgy en Bess, Terneuzen
VanVelzen Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Idea, Soest
Sharon Corr Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Navarone
Navarone Kroese, Nijmegen
2
13:30
Navarone Platenhuis 't Oor, Almere
Foto Navarone
Navarone North End, Haarlem
1
16:00
the sonic mondays Concerto, Amsterdam
19:00
Azaghal / Blackdeath Baroeg, Rotterdam
1
Foto The Selecter
The Selecter Luxor Live, Arnhem
2
19:30
Mister and Mississippi Patronaat, Haarlem
19:30
The Heavy / The Computers Vk*, Brussel
Foto UITVEROCHT! Marillion - PUL-XL
UITVEROCHT! Marillion - PUL-XL De Pul, Uden
2
19:30
The Sounds Trix, Antwerpen
1
20:00
Beans & Fatback De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Andreas Polyzogopoulos / Quartet Heart of the Sun CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Chin Chin ECI Cultuurfabriek, Roermond
Hans Liberg - ATTACCA Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Drummoires De Meulvliet, Tholen
20:00
The Black Atlantic Huiskamer Arnhem, Arnhem
20:00
Sander van Opzeeland Wilminktheater, Enschede
20:00
Urbanus Zaantheater, Zaandam
20:00
King of the World Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Villagers Het Depot, Leuven
Foto De Staat
De Staat De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Dan Baird & Homemade Sin The Rock Temple, Kerkrade
20:00
The Umbilical Brothers Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eric Koller Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Boortorenswing Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Rob de Nijs Markant Uden, Uden
Foto Hollands Sterren Gala
Hollands Sterren Gala Central Studio's, Utrecht
1
20:00
Wim Helsen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Deap Vally Bitterzoet, Amsterdam
1
Pagina -1239