PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1229
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 nov
20:00
Breakaway on Stage
Ommen
20:00
Markant Uden
Uden
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
1
20:00
Humanity House
Den Haag
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Helling
Utrecht
2
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Patronaat
Haarlem
1
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Atak
Enschede
2
20:30
Simplon
Groningen
Paard
Den Haag
2
20:30
Nederland Drie
Wateringen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Tivoli
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
3
1
20:30
Cambrinus Muziekpodium
Horst
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Corneel
Lelystad
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
N9
Eeklo
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Extase
Tilburg
21:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
1
1
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Peppel
Zeist
1
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:30
Blanko
Emmen
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:30
Wapen van Wormer
Wormer
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
zo 24 nov
Café Le Montmartre
Brussel
Club Ziggo
Amsterdam
8
1
Café Wilhelmina
Eindhoven
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
4
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
14:30
De Vorstin
Hilversum
14:30
De Nieuwe Oost | Wintertuin
Nijmegen
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:00
Bibelot
Dordrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Schouwburg Almere
Almere
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Café De Stad Utrecht
Utrecht
1
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Doornroosje
Nijmegen
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
The Rambler
Eindhoven
19:00
Winston
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
De Zwerver
Oostende
OCCII
Amsterdam
3
20:00
Proeflokaal België
Enschede
20:00
Cafe Central Brussel
Brussel
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
De Oosterpoort
Groningen
2
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
Tivoli
Utrecht
2
Paradiso
Amsterdam
12
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Ernesto's
Sittard
1
20:00
Doopsgezinde Kerk
Joure
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
1
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Tivoli
Utrecht
1
1
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
EKKO
Utrecht
2

zaterdag 23 november 2013

20:00
Iron Laiden Breakaway on Stage, Ommen
20:00
Lebbis Markant Uden, Uden
Foto Lewis Watson
Lewis Watson Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Piepschuim Werftheater, Utrecht
Foto Amsterdam Klezmer Band
Amsterdam Klezmer Band Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
1
20:00
Songs for the Philippines benefietconcert met meer Humanity House, Den Haag
20:00
Stef Bos C.C. Belgica, Dendermonde
20:15
Moke Musis, Arnhem
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Zaantheater, Zaandam
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Diligentia, Den Haag
20:15
Youth Lagoon De Helling, Utrecht
2
1
20:15
Souldada met Watervolk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jochen Otten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Bruut! Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Beef / Rapha Pico Patronaat, Haarlem
1
20:30
Els de Schepper - Feest Jan van Besouw, Goirle
20:30
LOS Muziektheater - FCKD C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
RED Atak, Enschede
2
20:30
Hadewych Minis Simplon, Groningen
Foto Lloyd Cole
Lloyd Cole Paard, Den Haag
2
20:30
Lemon Nederland Drie, Wateringen
20:30
The Funkdoobiest Luxor Live, Arnhem
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar Tivoli, Utrecht
Foto Suede
Suede Paradiso, Amsterdam
3
1
20:30
Walt Wilkins & the Mystiqueros Cambrinus Muziekpodium, Horst
20:30
Sjors van der Panne Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten! (try out Posttheater, Arnhem
20:30
Gruppo Sportivo - Afscheidstour Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kayak Corneel, Lelystad
21:00
Straight Up HipHop Iduna, Drachten
21:00
Beans & Fatback Het Bolwerk, Sneek
21:00
Spoon 3 + Fork/The Art Men (dubbelconcert) PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
New Country Rehab (CA) > High Voltage Alt Country N9, Eeklo
21:00
Jett Rebel SuperMarkt, Den Haag
21:00
Meat Love Extase, Tilburg
21:00
Houses Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Foto The Growlers
The Growlers Bitterzoet, Amsterdam
1
1
21:00
Soul with a Capitol S De Bosuil, Weert
21:00
The Pink Floyd Sound De Peppel, Zeist
1
21:00
The Afterveins / The Minor Details De Bakkerij, Castricum
21:30
El Dr Rock Tour: Papaformigas + We Fall Slowly + N Blanko, Emmen
21:30
Kid Congo And The Pink Monkey Birds Rotown, Rotterdam
22:00
Naam Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mooie Meneren De Fles, Spijkenisse
22:00
90's Now! ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:30
The Invisibles Wapen van Wormer, Wormer
1
23:00
Ben Sims / Pure Doornroosje, Nijmegen
23:00
Floating Points / Motor City Drum Ensemble EKKO, Utrecht

zondag 24 november 2013

Hamilton Loomis Café Le Montmartre, Brussel
Foto Candybar Planet / DeWolff / John Coffey
Candybar Planet / DeWolff / John Coffey Club Ziggo, Amsterdam
8
1
Danny Bryant Café Wilhelmina, Eindhoven
Foto Status Quo
Status Quo Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
4
14:00
Henk Kraaijeveld De Badcuyp, Amsterdam
14:30
Vorsting Jazz Cafe Met Kai von Rosenberg De Vorstin, Hilversum
14:30
Wintertuinfestival De Nieuwe Oost | Wintertuin, Nijmegen
15:00
Hanoi Gypsy Concert De Badcuyp, Amsterdam
15:00
Backfire! Bibelot, Dordrecht
15:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros Roepaen, Ottersum
15:00
Daniel Wayenberg - Pianorecital ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
16:00
Chris Smither Paradiso, Amsterdam
16:00
Ntjam Rosie Schouwburg Almere, Almere
16:00
Nikki Hill De Bosuil, Weert
16:00
Cam Penner Café De Stad Utrecht, Utrecht
1
16:15
Reena Riot Gigant, Apeldoorn
16:30
Popsport Eindfestival Doornroosje, Nijmegen
16:30
Marten de Paepe Mezz, Breda
17:00
The Rude Move De Fles, Spijkenisse
18:00
Hotrod Afternoon: The Barnstompers The Rambler, Eindhoven
19:00
Jarboe Winston, Amsterdam
20:00
Body Politics Concerto, Amsterdam
20:00
Deborah J. Carter / StarkLinnemann Roepaen, Ottersum
20:00
MILOW: try-out De Zwerver, Oostende
Foto Windhand
Windhand OCCII, Amsterdam
3
20:00
Beggar's Clan Proeflokaal België, Enschede
20:00
Bombus Cafe Central Brussel, Brussel
20:00
Eric Koller C.C. 't Gasthoes, Horst
Foto Beth Hart
Beth Hart De Oosterpoort, Groningen
2
Foto The Umbilical Brothers
The Umbilical Brothers Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
20:00
Okkervil River Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Mister & Mississipi ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
Foto Chris Ayer / Julian Velard
Chris Ayer / Julian Velard Tivoli, Utrecht
2
Foto Maria Mena
Maria Mena Paradiso, Amsterdam
12
20:00
Fernando Lameirinhas Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Racoon Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Airbourne
Airbourne Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Miriam Moczko EP release Luxor Live, Arnhem
20:00
Lloyd Cole (UK) - acoustic Mezz, Breda
20:00
Sunday Night Jazz De Badcuyp, Amsterdam
Foto ¡SkAttack! met The Slackers
¡SkAttack! met The Slackers Ernesto's, Sittard
1
20:00
Jodymoon Doopsgezinde Kerk, Joure
20:00
DAAU Doornroosje, Nijmegen
20:00
Kid Congo And The Pink Monkey Birds Patronaat, Haarlem
1
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar Burgerweeshuis, Deventer
1
Foto CCC Inc
CCC Inc Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Kane Tivoli, Utrecht
1
1
20:15
Avalanche Quartet S.C.C. Maldensteijn, Malden
Foto The Growlers
The Growlers EKKO, Utrecht
2
Pagina -1229