Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Depot
Leuven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
So What!
Gouda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
P60
Amstelveen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Metropool Enschede
Enschede
Neushoorn
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
21:00
Posttheater
Arnhem
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Theater De Lievekamp
Oss
21:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
So What!
Gouda
22:15
Metropool
Hengelo
De Balie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Botanique
Brussel
De Maaspoort
Venlo
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
013
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
C.C. Deurne
Deurne
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Maaspoort
Venlo
Maaspodium
Rotterdam
Mimik
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Ons Tejater
Lieshout
Orpheus
Apeldoorn
De Meenthe
Steenwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kleine Willem
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Walhalla
Rotterdam
The BOX
Hilvarenbeek
18:00
De Nijverheid
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Veluvine
Nunspeet
19:00
Munttheater
Weert
19:00
Dok6
Panningen
19:00
De Reggehof
Goor
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
De Eendracht
Gemert
19:30
DeMess
Naarden
19:30
Koorenhuis
Den Haag
19:30
DRU Industriepark
Ulft
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Metropool Enschede
Enschede
donderdag 08 oktober 2020
Blackwave.
Het Depot, Leuven
The Pineapple Thief
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Leifur James
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
AmenRa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Shifting Daylight - Gemmae
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jack Parow
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Judy Blank
So What!, Gouda
20:30
Jeangu Macrooy
Chassé Theater, Breda
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Floodlines / Total Seclusion
P60, Amstelveen
20:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
De Harmonie, Leeuwarden
The Levellers
Paradiso, Amsterdam
The Overslept
Luxor Live, Arnhem
Saga
Metropool Enschede, Enschede
HAEVN
Neushoorn, Leeuwarden
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Koningshof, Maassluis
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Wilminktheater, Enschede
21:00
Rootsriders - Marley75
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
21:30
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Fata Boom
Paradiso, Amsterdam
22:00
Judy Blank
So What!, Gouda
22:15
The Kik
Metropool, Hengelo
vrijdag 09 oktober 2020
Afrovibes Amsterdam
De Balie, Amsterdam
Afrovibes Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lucas Hamming - Haast
Theater de Bussel, Oosterhout
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Deurne, Deurne
JB Meijers - Deltaboy
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
De Maaspoort, Venlo
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Chris Verlaan - Man in de Maak
Mimik, Deventer
Maartje & Kine - Speelbeesten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Kardol - Welkom
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rob Scheepers - Gulzig
Ons Tejater, Lieshout
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Orpheus, Apeldoorn
Alex Roeka - Rauwe Genade
De Meenthe, Steenwijk
Fuse live
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ocobar - Holland - Amerika Lijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Knol - Lost & Found II
Het Evertshuis, Bodegraven
Alex Ploeg - EGO
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
De Kleine Willem, Enschede
Iris Hond
Orpheus, Apeldoorn
Do - Mijn kleine huis
Gigant, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Walhalla, Rotterdam
FEMME
The BOX, Hilvarenbeek
18:00
Apneu / Global Charming
De Nijverheid, Utrecht
Fiddler's Green
Melkweg, Amsterdam
Frank Boeijen
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
The Kik - Vroege show
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Charly Luske - The story of George Michael
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Van Dik Hout
Veluvine, Nunspeet
19:00
The Best of the Carpenters
Munttheater, Weert
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Mercy John
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Lebbis - De Ervaring
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Parktheater, Eindhoven
19:30
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Eendracht, Gemert
19:30
Daniëlle Schel - OK
DeMess, Naarden
19:30
Yuri Honing
Koorenhuis, Den Haag
19:30
Gelders goed
DRU Industriepark, Ulft
Yiorgos Fakanas Group Ft.guthrie Govan
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Shary-An
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bongeziwe Mabandla
Hedon, Zwolle
20:00
MaYaN
Metropool Enschede, Enschede