PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -121
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 okt
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Gelredome
Arnhem
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cactus Club
Brugge
De Helling
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Xinix
Nieuwendijk
Fluor
Amersfoort
20:00
Manifesto
Hoorn
De Vorstin
Hilversum
Grote Kerk
Zwolle
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Het Depot
Leuven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Het Jagthuis
Nederhorst den Berg
20:00
Vooruit
Gent
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Ludens
Voorburg
De Toegift
Den Hoorn
Podium Victorie
Alkmaar
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
TechnoHUB
Woerden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Metropool
Hengelo
Hedon
Zwolle
Spirit of 66
Verviers
Scala Theater
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Bibelot
Dordrecht
Zik Zak
Ittre
20:30
EKKO
Utrecht
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Nijverheid
Utrecht
Zik Zak
Ittre
P60
Amstelveen
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Veluvine
Nunspeet
21:00
De Reggehof
Goor
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:15
Gebouw T
Bergen op Zoom
De Harmonie
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
De Vorstin
Hilversum
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
De Molenberg
Delfzijl
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Munttheater
Weert
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:30
De Eendracht
Gemert
Paradiso
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
za 10 okt
Schouwburg de Lawei
Drachten

vrijdag 09 oktober 2020

Alban Ivanov Koninklijk Circus, Brussel
Danny Vera Melkweg, Amsterdam
The 1975 Lotto Arena, Antwerpen
Eefje De Visser Patronaat, Haarlem
This Is Jackson 013, Tilburg
Dolly Dots - Sisters on Tour Scheldetheater, Terneuzen
The Meteors Q-Factory, Amsterdam
20:00
Bongeziwe Mabandla Hedon, Zwolle
American Aquarium Podium Victorie, Alkmaar
20:00
MaYaN Metropool Enschede, Enschede
Foto Snollebollekes
Snollebollekes Gelredome, Arnhem
Kraantje Pappie Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Roosbeef Cactus Club , Brugge
Thijs Boontjes De Helling, Utrecht
20:00
Aynsley Lister De Bosuil, Weert
20:00
Gerard van Maasakkers Xinix, Nieuwendijk
Sandra van Nieuwland Fluor, Amersfoort
20:00
Julian Sas Manifesto, Hoorn
Drukwerk De Vorstin, Hilversum
Anneke van Giersbergen Grote Kerk, Zwolle
20:00
School Is Cool Trix, Antwerpen
20:00
Fritz Kalkbrenner Trix, Antwerpen
Millionaire Het Depot, Leuven
Fred van Leer Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Henry van Loon - Onze Henry DeLaMar, Amsterdam
20:00
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bell’s Comedy Club: Nigel Williams + Serine Ayari Effenaar, Eindhoven
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tangarine De Spot, Middelburg
20:00
Phion Orkest / Rob Dekay Theater de Spiegel, Zwolle
The Analogues - REVOLVER AFAS Live, Amsterdam
20:00
Yung Nnelg Simplon, Groningen
20:00
Paul de Leeuw / Simone Kleinsma - Zonder Jou Chassé Theater, Breda
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy Schouwburg Venray, Venray
20:00
Karin Bloemen - solovoorstelling TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story De Meenthe, Steenwijk
20:00
Bart van Oort Het Jagthuis, Nederhorst den Berg
20:00
Blackwave. Vooruit, Gent
20:00
Eefje de Visser De Kreun, Kortrijk
20:00
Scratch Night De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Kiki Schippers - Meer Theater Ludens, Voorburg
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk De Toegift, Den Hoorn
Steve Harley - With Members of Cockney Rebel Podium Victorie, Alkmaar
Echo Collective Jóhann Jóhannsson De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Cubop City Big Band TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Barbaros Bozkir Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Flint, Amersfoort
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand Zaantheater, Zaandam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 TechnoHUB, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen Theater De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Vera Mann - Goesting De Meerpaal, Dronten
20:15
Nederpop All Stars - Unplugged TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arena Metropool, Hengelo
Suzan & Freek Hedon, Zwolle
Sttellla Spirit of 66, Verviers
Tino Martin Scala Theater, Utrecht
20:30
Amsterdam Klezmer Band Paradiso, Amsterdam
20:30
Mayra Orchestra Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Bleach (Nirvana Tribute) Bibelot, Dordrecht
Fuzz Top Zik Zak, Ittre
20:30
Wies EKKO, Utrecht
Bokoedro / Futurejazz Band Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Broeder Dieleman Mezz, Breda
20:30
After All Markant Uden, Uden
20:30
Steffen Morrison Cacaofabriek, Helmond
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Posttheater, Arnhem
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater De Omval, Diemen
20:30
Apneu / Global Charming De Nijverheid, Utrecht
Klone / Ocean Encounters Zik Zak, Ittre
De Dijk P60, Amstelveen
Kasper van Kooten - Speeltijd ATLAS Theater, Emmen
21:00
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock ‘n Roll Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP! Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Charly Luske - The story of George Michael Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Van Dik Hout Veluvine, Nunspeet
21:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Reggehof, Goor
21:00
Elke Vierveijzer - Lucht S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:15
The Kik - Late show Gebouw T, Bergen op Zoom
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis De Harmonie, Leeuwarden
Frank Boeijen Muziekgieterij, Maastricht
21:30
Flip Noorman - Leonard Cohen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Stones Sessions De Vorstin, Hilversum
21:30
Jandino - Opgefokt Diligentia, Den Haag
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Molenberg, Delfzijl
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Parktheater, Eindhoven
21:30
The Best of the Carpenters Munttheater, Weert
21:30
Rayen Panday - Trigger Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval Wesopa Weesp, Weesp
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen De Eendracht, Gemert
The Indien Paradiso, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Meervaart, Amsterdam

zaterdag 10 oktober 2020

Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg de Lawei, Drachten
Pagina -121