PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1214
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 jan
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Paard
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Metropool
Hengelo
3
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
013
Tilburg
33
15
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Atak
Enschede
20:00
Schouwburg Theotorne
Dieren
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Roodkapje
Rotterdam
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
Restaurant Stedelijk
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
So What!
Gouda
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
RASA
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Paard
Den Haag
013
Tilburg
1
1
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Spot
Middelburg
21:30
Dok6
Panningen
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Trouw
Amsterdam
za 11 jan
C.C. De Pas
Heesch
Theaters Tilburg
Tilburg
Den Bolder
Waspik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Café De Engelenbak
Doetinchem
18:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Breakaway on Stage
Ommen
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Atak
Enschede
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Duycker
Hoofddorp
3
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Koornbeurs
Delft
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Barrock
Maastricht
20:00
't Opkikkertje
Brugge
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Trix
Antwerpen
1
2
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Effenaar
Eindhoven
2

vrijdag 10 januari 2014

20:00
Drummoires Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Revamp Patronaat, Haarlem
1
20:00
Lavinia Meijer LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Lebbis Dok6, Panningen
20:00
Dolf Jansen Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman Agora Theater Druten, Druten
20:00
Badlands (CD Release Party) Dynamo, Eindhoven
20:00
Go Back To The Zoo Manifesto, Hoorn
20:00
Tinkers Drinkers Dreamers J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Stefan Schill Paard, Den Haag
Foto Laura Jansen
Laura Jansen Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Iced Earth Metropool, Hengelo
3
20:00
Vengeance + Vortex Iduna, Drachten
20:00
Wim Helsen De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Erik van Muiswinkel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Road Trip Tour Merleyn, Nijmegen
Foto Lamb Of God
Lamb Of God 013, Tilburg
33
15
20:00
Marieke Visser Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends - De zachte heelmeester Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Marco Roelofs Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Automatic Sam / Soulsister Dance Revolution Atak, Enschede
20:00
LOS Muziektheater - FCKD Schouwburg Theotorne, Dieren
20:00
Youp van 't Hek Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Fortunate Sons (CCR Tribute) P60, Amstelveen
20:00
Amy Speace + Friends Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Gare du Nord met Lifesexy C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Nilgun Yerli met Onbeperkt Genieten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Baskerville De Helling, Utrecht
20:15
Henk Hofstede / Robert Jan Stips Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
666 The Nightmare Gebouw T, Bergen op Zoom
Nina Hagen Boerderij, Zoetermeer
20:30
Local Heroes: Colt Nevada / The Crying Whales / Butt-Ugly Noodle Duycker, Hoofddorp
20:30
Rue Royale Podium 't Beest, Goes
20:30
Cusack / Fine China Superbone Roodkapje, Rotterdam
20:30
Tzigane Swing De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Miguel Rodriguez Restaurant Stedelijk, Amsterdam
20:30
Hans Dorrestijn - Goeie genade Posttheater, Arnhem
20:30
Hadewych Minis De Kelder, Amersfoort
20:30
Jack and the Weatherman Patronaat, Haarlem
20:30
Thijs Kemperink So What!, Gouda
20:30
Her Majesty Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Trio Escobar SuperMarkt, Den Haag
21:00
Angry Old Wankers Little Devil, Tilburg
21:00
Sekouba ‘Bambino’ Diabaté RASA, Utrecht
21:00
Kilimandjaro / ZOUD De Bakkerij, Castricum
21:00
Willow (BE) Paard, Den Haag
Foto Chef'Special
Chef'Special 013, Tilburg
1
1
21:00
New Cool Collective Effenaar, Eindhoven
21:00
Isabelle Amé Mezz, Breda
21:00
Eefje De Visser De Spot, Middelburg
21:30
Def Americans Dok6, Panningen
22:00
mooCH Inc. De Fles, Spijkenisse
22:30
Scarlet Mae Paradiso, Amsterdam
23:00
BeauDamian / Bluntspeakers / Torus Doornroosje, Nijmegen
23:00
RAUW Trouw, Amsterdam

zaterdag 11 januari 2014

Rondje Doe Maar C.C. De Pas, Heesch
Amsterdam Sinfonietta / De Dijk Theaters Tilburg, Tilburg
Tim Knol Den Bolder, Waspik
Guus Meeuwis - Het Kan Hier Zo Mooi Zijn Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:00
Presentatie jazz-combo's DJAM De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Dead Man's Walk / Deem Index / Divine Rebellion / Café De Engelenbak, Doetinchem
18:00
Black-Bone / Dead Man's Curse / My Favorite Scar Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Lenette van Dongen Zaantheater, Zaandam
20:00
Volbeat (tribute) Breakaway on Stage, Ommen
20:00
Mozes and the Firstborn J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Maison Du Malheur Xinix, Nieuwendijk
20:00
Automatic Sam / Soulsister Dance Revolution Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Gert Vlok Nel Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Rapalje Theater Sneek, Sneek
20:00
New Rotterdam Jazz Orchestra LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Urbanus Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Winteroffensief Atak, Enschede
1
20:00
Alex Klaasen Agnietenhof, Tiel
20:00
The Medics Mezz, Breda
1
20:00
I Chaos + Bodyfarm + Miasmata Groene Engel, Oss
20:00
Bumblefoot Duycker, Hoofddorp
3
20:00
Marc Marie Huijbregts Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wim Helsen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Post Acid met diverse live elektronica acts Koornbeurs, Delft
20:00
ZENO (Tribute to Toto) + Joost Vergoosen Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
K's Choice Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Crazy/Daisy Barrock, Maastricht
20:00
Murderset Pieces 't Opkikkertje, Brugge
20:00
The Big Chris Barber Band Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Thomas van Luyn Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Erik van Muiswinkel Meervaart, Amsterdam
20:00
Humo's Rock Rally De Zwerver, Oostende
20:00
Warbringer Trix, Antwerpen
20:00
Berget Lewis Patronaat, Haarlem
20:00
Ill Trusted / The Verne/ Sunny Side Up/ Temporary Name J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:00
Daniel Temperman - Album Release De Kargadoor, Utrecht
20:00
Marieke Visser Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Drummoires Zaantheater, Zaandam
20:00
Iced Earth Trix, Antwerpen
1
2
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Simon & Garfunkel Revival Band Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Howard Komproe C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
The Pink Floyd Sound Effenaar, Eindhoven
2
Pagina -1214