PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1212
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 04 jan
22:00
De Fles
Spijkenisse
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 05 jan
15:00
World Forum CC
Den Haag
2
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
16:30
Roepaen
Ottersum
1
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
The Rambler
Eindhoven
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
ma 06 jan
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
di 07 jan
Concertgebouw
Amsterdam
2
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
Restaurant Stedelijk
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
wo 08 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Rotown
Rotterdam
2
do 09 jan
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
Theater De Veste
Delft
Oude Kerkje
Kortenhoef
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Cultura
Ede
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Nieuwe Nor
Heerlen
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
2
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Muziekodroom
Hasselt
21:00
Vera
Groningen
22:00
Patronaat
Haarlem
vr 10 jan
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Kappen
Haaksbergen
Effenaar
Eindhoven
7
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
1
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Manifesto
Hoorn
013
Tilburg
33
15
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam

zaterdag 04 januari 2014

22:00
the bitches De Fles, Spijkenisse
23:00
Egbert & Secret Cinema / Roger Martinez Doornroosje, Nijmegen

zondag 05 januari 2014

15:00
Cavern Beatles World Forum CC, Den Haag
2
16:00
Big Band On The Roll (Nieuwjaarsconcert) De Badcuyp, Amsterdam
16:30
Dangling Man (Boudewijn Bonebakker – Gingerpig) Mezz, Breda
16:30
Corrie Van Binsbergen / Marike Jager Roepaen, Ottersum
1
17:00
The Juke Joints De Fles, Spijkenisse
18:00
Rockabilly Newyearsparty: Carl & the Rhythm All St The Rambler, Eindhoven
20:00
Flairck Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Sunday Night Jazz De Badcuyp, Amsterdam
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet De Meenthe, Steenwijk

maandag 06 januari 2014

Amsterdam Sinfonietta / De Dijk De Oosterpoort, Groningen
Foto Jan Smit
Jan Smit Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Het Park, Hoorn

dinsdag 07 januari 2014

Foto Amsterdam Sinfonietta / De Dijk
Amsterdam Sinfonietta / De Dijk Concertgebouw, Amsterdam
2
20:00
BadcuypJazzClub Trio Frerichs/Teepe/Verbeek De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Marieke Visser Theater de Griffioen, Amstelveen
Made in Belgium Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dames voor na Vieren Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Zero2Jazz De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Roos Jonker Restaurant Stedelijk, Amsterdam
21:00
Uit Je Hok: vanTeckle en Waingro Mezz, Breda

woensdag 08 januari 2014

Guus Meeuwis - Het Kan Hier Zo Mooi Zijn Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Amy Speace / Jens Lysdal Paradiso, Amsterdam
Made in Belgium Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dinerconcert met Daan Kleijn Trio De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:00
Marco Roelofs - Kaal Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Venray, Venray
Foto Rita Zipora
Rita Zipora Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Dames voor na Vieren Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Wim Helsen Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Erik van Muiswinkel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Medics Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Essaie Pas Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Musis, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Albert Niland Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:30
Celine Cairo Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Kommil Foo - Breken Posttheater, Arnhem
21:00
De Versafdeling SuperMarkt, Den Haag
Foto Chef'Special
Chef'Special Rotown, Rotterdam
2

donderdag 09 januari 2014

Foto Amsterdam Sinfonietta / De Dijk
Amsterdam Sinfonietta / De Dijk Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
Hans Liberg - ATTACCA Theater De Veste, Delft
Benjamin Herman Quartet Oude Kerkje, Kortenhoef
Tim Knol Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Wim Helsen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Soul Sister Dance Revolution Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Diederik van Vleuten Theater Sneek, Sneek
20:00
Cabarestafette Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Youp van 't Hek Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Dinerconcert met Rebekka Ling Trio De Badcuyp, Amsterdam
20:00
The Big Chris Barber Band Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis Cultura, Ede
20:00
Wild Indigo met diverse artiesten J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Alex Klaasen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Automatic Sam / Soulsister Dance Revolution Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Dolf Jansen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Dames voor na Vieren Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Laura Jansen
Laura Jansen Nieuwe Nor, Heerlen
1
Made in Belgium TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Marco Roelofs - Kaal Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thomas van Luyn Orpheus, Apeldoorn
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sabrina Starke met Lean on Me - Songs of Bill With Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Theater Sneek, Sneek
20:30
Baskerville Doornroosje, Nijmegen
20:30
Celine Cairo Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sonic Soirée Dans Dans / Earth MK II / Spookhuisje De Brakke Grond, Amsterdam
2
20:30
Go Back To The Zoo (Try-out) Patronaat, Haarlem
20:30
Twentysomething P60, Amstelveen
21:00
Boogie Beasts Muziekodroom, Hasselt
21:00
The Monroes - Plaatpresentatie "Tears & Trials" + Rudy And His Fasci Vera, Groningen
22:00
Hannah Richard and the Relatives Patronaat, Haarlem

vrijdag 10 januari 2014

Amsterdam Sinfonietta / De Dijk Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - ATTACCA Theater De Veste, Delft
Tim Knol Theater de Kappen, Haaksbergen
Foto Claw Boys Claw + Bettie Serveert + Hallo Venray
Claw Boys Claw + Bettie Serveert + Hallo Venray Effenaar, Eindhoven
7
1
20:00
Dolf Jansen Meervaart, Amsterdam
20:00
The Jig Cafe D’n Ingel, Thorn
1
20:00
Alex Klaasen Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Tinkers Drinkers Dreamers J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Thomas van Luyn Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Wim Helsen De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Go Back To The Zoo Manifesto, Hoorn
Foto Lamb Of God
Lamb Of God 013, Tilburg
33
15
20:00
Grupo SambaSim & convidados CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Marieke Visser Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Marco Roelofs Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Erik van Muiswinkel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -1212