PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1211
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 jan
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
De Kargadoor
Utrecht
1
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Breakaway on Stage
Ommen
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
In de Brouwerij
Asten
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
1
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
De Meerpaal
Dronten
Roepaen
Ottersum
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Artishock
Soest
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
N9
Eeklo
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Vera
Groningen
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:30
De Bakkerij
Castricum
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Tivoli
Utrecht
23:00
Effenaar
Eindhoven
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
1
23:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
zo 19 jan
Brielpoort
Deinze
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Baroeg
Rotterdam
2
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Gigant
Apeldoorn
16:00
dB's
Utrecht
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
19:00
The Rambler
Eindhoven
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
1
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Spant!
Bussum
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Café 't Schuttershof
Middelburg
20:00
BIRD
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
2
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Mezz
Breda
1
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
4
ma 20 jan
10:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
26
3
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 21 jan
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
5
2
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
3
1
21:00
Doornroosje
Nijmegen
1
wo 22 jan
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Cafe Video
Gent
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
1
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam

zaterdag 18 januari 2014

Foto Che Sudaka
Che Sudaka Melkweg, Amsterdam
1
20:00
The Bluebettes Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Kalle Mattson De Kargadoor, Utrecht
1
20:00
Cabarestafette Theater De Kolk, Assen
20:00
Thin Lizzy Tribute Breakaway on Stage, Ommen
20:00
Licensed To Kill Little Devil, Tilburg
1
20:15
Benjamin Herman Theater de Beun, Heiloo
20:15
Kasper van Kooten met Karakter Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Stersolistengala Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Nienke Romer en Frederik Brom met Liefde enzo C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
The Sleeper dB's, Utrecht
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Posttheater, Arnhem
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag In de Brouwerij, Asten
20:30
The Limiñanas EKKO, Utrecht
20:30
Kalle Mattson EKKO, Utrecht
20:30
Lilian Vieira RASA, Utrecht
20:30
Case Mayfield Paco Plumtrek, Almelo
1
20:30
ZENO Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte De Meerpaal, Dronten
Marjolein Meijers Roepaen, Ottersum
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Martien Oster & Original Grooves North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Reggae Rebels - Cliff Percy + Bagjuice Duycker, Hoofddorp
21:00
Bruut! Artishock, Soest
21:00
40UP Mezz, Breda
21:00
Nervana De Bosuil, Weert
21:00
Christopher Paul Stelling (US) + Tiny Legs Tim (BE N9, Eeklo
22:00
the Smart De Fles, Spijkenisse
22:00
Vera & Academie voor Popcultuur presenteren: Sväva + Sklero + AVterPar Vera, Groningen
22:00
The Weatherman Patronaat, Haarlem
22:00
St. Louis Slim Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Amsterdam Soul Club De Badcuyp, Amsterdam
22:00
we all love 80's & 90's Effenaar, Eindhoven
22:30
Martial Mouse / STEENkoud De Bakkerij, Castricum
23:00
Boomshakalak Soundsystem Doornroosje, Nijmegen
23:00
Marcel Fengler / Abstract Division Tivoli, Utrecht
23:00
Nachtlampen: 8-bit party Effenaar, Eindhoven
1
23:00
Oscar Mulero Doornroosje, Nijmegen
1
23:30
Late Night Live: EDWIN. North Sea Jazz Club, Amsterdam

zondag 19 januari 2014

EMP Persistence Tour Brielpoort, Deinze
11:00
Art-Jan en zijn Dierenvrienden Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:30
Ruchadze Band - Amsterdam Beyond North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:30
Fred Zuiderwijk - Kringloop Theater Dakota, Den Haag
Foto Steak Number Eight
Steak Number Eight Baroeg, Rotterdam
2
15:30
Academy Concert Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Afterslag Gigant, Apeldoorn
16:00
Geoff Farina dB's, Utrecht
16:30
Johan Frauenfelder Theater PePijn, Den Haag
16:30
Kalle Mattson (CA) Mezz, Breda
17:00
Southern Train De Fles, Spijkenisse
19:00
Diva! The Rambler, Eindhoven
Wishbone Ash Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marco Roelofs - Kaal C.C. 't Gasthoes, Horst
1
20:00
Matangi Quartet & Iris Hond De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Markant Uden, Uden
20:00
Marlies Claasen & Budapest Saxophone Quartet De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Sunday Night Jazz De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Hippe Gasten De Vorstin, Hilversum
20:00
Benjamin Herman Quartet Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Marc Marie Huijbregts Spant!, Bussum
20:00
Agnes Gosling LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Nervana Café 't Schuttershof, Middelburg
20:00
Kambiz Afshari & Irene Gabarrón BIRD, Rotterdam
Foto Michael Bublé
Michael Bublé Ziggo Dome, Amsterdam
2
1
20:15
Masterclass Jörg Widmann Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Sabrina Starke - Songs of Bill Withers De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Virgil and the Accelerators Boerderij, Zoetermeer
20:30
And The Band Played On Mezz, Breda
1
20:30
Raf Vertessen Quintet De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Son Lux Rotown, Rotterdam
4

maandag 20 januari 2014

10:30
Koffie met de Storioni's Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Julia Sheer Paradiso, Amsterdam
20:00
Bruno Bittoun / Duncan MacDonald / Jim Kelly Abdi / Lisanne Herder / M Café Rex, Utrecht
20:00
Naturally 7 Paradiso, Amsterdam
Foto Maroon 5
Maroon 5 Ziggo Dome, Amsterdam
26
3
20:15
Sabrina Starke - Songs of Bill Withers De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Aidan's Well Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 21 januari 2014

20:00
Dames voor na Vieren De Maaspoort, Venlo
20:00
Marieke Visser Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Alex Klaasen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen Leenders Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
BadcuypJazzClub Rob Van der Wouw Quartet De Badcuyp, Amsterdam
Foto Fun Lovin' Criminals
Fun Lovin' Criminals Melkweg, Amsterdam
5
2
20:15
Jörg Widmann & Storioni Trio Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Thomas Azier
Thomas Azier Bitterzoet, Amsterdam
3
1
21:00
Son Lux Doornroosje, Nijmegen
1

woensdag 22 januari 2014

Axelle Red Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Benelux Cafe Video, Gent
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Marble Sounds Muziekgieterij, Maastricht
1
20:00
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Son Lux MC Theater, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Made in Belgium Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lebbis Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Guido Weijers - V Wilminktheater, Enschede
20:00
Wouter Hamel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -1211