PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1210
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 jan
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Klif 12
Den Hoorn
20:30
Mezz
Breda
4
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
330 Live
Den Haag
1
Boerderij
Zoetermeer
1
20:45
Vera
Groningen
1
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Tivoli
Utrecht
1
21:00
De Bosuil
Weert
za 18 jan
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Heineken Music Hall
Amsterdam
15
1
Theater de Beun
Heiloo
Metropool
Hengelo
Café The Florin
Utrecht
00:00
Patronaat
Haarlem
18:30
The Rock Temple
Kerkrade
1
Baroeg
Rotterdam
1
19:30
P60
Amstelveen
De Pul
Uden
1
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Atak
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
013
Tilburg
2
3
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Breakaway on Stage
Ommen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
O.J.C. De Roos
Deurne
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
20:00
De Kargadoor
Utrecht
1
20:00
G.C. De Bosuil
Overijse
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
WORM
Rotterdam
1
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
Roepaen
Ottersum
20:30
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
In de Brouwerij
Asten
20:30
De Meerpaal
Dronten
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
N9
Eeklo
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Artishock
Soest
21:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Patronaat
Haarlem
22:30
De Bakkerij
Castricum
23:00
Doornroosje
Nijmegen
1
23:00
Tivoli
Utrecht
23:00
Effenaar
Eindhoven
1

vrijdag 17 januari 2014

20:15
Openingsconcert Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Verminnen & Trio met En avant la muzik! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - V Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Classic Rock Night - Semtex Duycker, Hoofddorp
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag Klif 12, Den Hoorn
20:30
ReVamp + support Mezz, Breda
4
1
20:30
Gare Du Nord Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Onno Innemee - Ojee, papadag! Posttheater, Arnhem
Foto Julian Sas
Julian Sas Luxor Live, Arnhem
1
20:30
I-ai- 330 Live, Den Haag
1
Foto Wishbone Ash & support
Wishbone Ash & support Boerderij, Zoetermeer
1
20:45
Eurosonic Day 3: Kamp! + Shiny Darkly + The Vintag Vera, Groningen
1
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen SplotsZ, Roelofarendsveen
21:00
We Sell Guns Mezz, Breda
21:00
Chazzy Green "The Funky Sax Man" De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Die Nakse Bananen dB's, Utrecht
21:00
Leuk dat je d'r bent band Tivoli, Utrecht
1
21:00
Clearwater De Bosuil, Weert

zaterdag 18 januari 2014

Rondje Doe Maar Stadshoftheater Vianen, Vianen
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Trans Siberian Orchestra Heineken Music Hall, Amsterdam
15
1
Benjamin Herman Quartet Theater de Beun, Heiloo
Revamp Metropool, Hengelo
Spijkers met Koppen: Van Dik Hout Café The Florin, Utrecht
00:00
High House Presents: Liar Patronaat, Haarlem
18:30
ACDC UK / Stormrider & supp.act The Rock Temple, Kerkrade
1
Foto Demented Are Go!
Demented Are Go! Baroeg, Rotterdam
1
19:30
Clash of the Coverbands P60, Amstelveen
Foto Wishbone Ash
Wishbone Ash De Pul, Uden
1
20:00
Tingvall Trio Norr LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Virgil & The Accelerators support Duketown Dogs ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Eric Koller Hoftheater, Raalte
20:00
Fred Delfgaauw Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Marc Marie Huijbregts Spant!, Bussum
20:00
Marco Roelofs - Kaal Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Istanbul Spice Atak, Enschede
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Steak Number Eight + Oathbreaker + Hessian 013, Tilburg
2
3
20:00
Marieke Visser Theater De Tuin, Leusden
20:00
The Bluebettes Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Enjoy the Torture, Man As Plaque, KFFR, Bleed Manifesto, Hoorn
20:00
Thin Lizzy Tribute Breakaway on Stage, Ommen
20:00
Dames voor na Vieren TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thomas van Luyn Zaantheater, Zaandam
Foto Che Sudaka
Che Sudaka Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Incubated XL 013, Tilburg
20:00
Licensed To Kill Little Devil, Tilburg
1
20:00
Hubsch PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Ex Libris + Effloresce Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
Foto Call It Off
Call It Off O.J.C. De Roos, Deurne
1
20:00
Lebbis Orpheus, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Mariños J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Hoochie Mama Cafe Daniels, Wageningen
20:00
Kalle Mattson De Kargadoor, Utrecht
1
20:00
Nervana G.C. De Bosuil, Overijse
20:00
Jochen Otten Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Urbanus Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jaakko Eino Kalevi WORM, Rotterdam
1
20:00
Marlies Claasen & Budapest Saxophone Quartet Het Musiater, Zevenaar
20:00
Diederik van Vleuten Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cabarestafette Theater De Kolk, Assen
20:00
Wim Helsen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
LOS Muziektheater - FCKD De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Battle of Blues Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Nienke Romer en Frederik Brom met Liefde enzo C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Benjamin Herman Theater de Beun, Heiloo
20:15
Kasper van Kooten met Karakter Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Stersolistengala Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Lilian Vieira RASA, Utrecht
20:30
Case Mayfield Paco Plumtrek, Almelo
1
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Posttheater, Arnhem
20:30
The Limiñanas EKKO, Utrecht
Marjolein Meijers Roepaen, Ottersum
20:30
The Sleeper dB's, Utrecht
20:30
Kalle Mattson EKKO, Utrecht
20:30
ZENO Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag In de Brouwerij, Asten
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte De Meerpaal, Dronten
21:00
Reggae Rebels - Cliff Percy + Bagjuice Duycker, Hoofddorp
21:00
Martien Oster & Original Grooves North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Christopher Paul Stelling (US) + Tiny Legs Tim (BE N9, Eeklo
21:00
Nervana De Bosuil, Weert
21:00
Bruut! Artishock, Soest
21:00
40UP Mezz, Breda
22:00
St. Louis Slim Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
we all love 80's & 90's Effenaar, Eindhoven
22:00
Amsterdam Soul Club De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Vera & Academie voor Popcultuur presenteren: Sväva + Sklero + AVterPar Vera, Groningen
22:00
the Smart De Fles, Spijkenisse
22:00
The Weatherman Patronaat, Haarlem
22:30
Martial Mouse / STEENkoud De Bakkerij, Castricum
23:00
Oscar Mulero Doornroosje, Nijmegen
1
23:00
Marcel Fengler / Abstract Division Tivoli, Utrecht
23:00
Nachtlampen: 8-bit party Effenaar, Eindhoven
1
Pagina -1210