Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:15
CHV Noordkade
Veghel
22:30
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Vera
Groningen
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
10:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:00
Hal 4
Rotterdam
14:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
World Forum Theater
Den Haag
15:00
Iduna
Drachten
15:00
DNK
Assen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
De Reggehof
Goor
Paradiso
Amsterdam
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
19:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Doelen
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Merleyn
Nijmegen
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
10:30
De Doelen
Rotterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
14:30
St.Servatiuskerk Megen
Megen
zaterdag 21 december 2019
22:15
Steelstreet
CHV Noordkade, Veghel
22:30
Farer / Grey Aura
Vera, Groningen
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DEEP XL Spektre / Sven Wittekind
Hedon, Zwolle
23:00
Black Dynamite / Duke Hugh / Oye Delfonic & Charlie Smooth / Pushin Wo
Vera, Groningen
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 22 december 2019
FeestDJRuud
Paradiso, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Diligentia, Den Haag
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Tangarine - Uiteen
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater Sneek, Sneek
00:00
Mathilde Santing
Theater De Tuin, Leusden
Tino Martin
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
10:00
Eci On Stage Kerstconcert
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:00
Martin & Scott - Viva Las Xmas
Hal 4, Rotterdam
14:00
BZB
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
14:15
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Concertgebouw, Amsterdam
14:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Cor Bakker - Kerst Sing-A-Long
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:00
King of the World
Iduna, Drachten
15:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
DNK, Assen
15:00
Calling Occupants - The Dame
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Maggie Dae
PopEi, Eindhoven
15:00
Foolproof
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Reggehof, Goor
The Shavers
Paradiso, Amsterdam
15:45
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Artvark & Apollo Saxophone Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
16:00
Combattimento
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:30
Max Meser Group
cafe de twee wezen, Sassenheim
17:00
Boys Named Sue
Taverne, Bergen
18:00
Lemon (NL)
Café ‘t Spektakel, Asten
19:00
Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
19:00
Vincent Corjanus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Heidevolk
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dana Winner
Kursaal Oostende, Oostende
Kovacs & Metropole Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
De Bosuil, Weert
20:00
Kamchatka
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jack Vinders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Squad: Snelle, Ares, Bokoesam
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest 2019 – Spirits of Soul
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mt. Echo / The Naked Sweat Drips
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Jett Rebel
Het Podium, Hoogeveen
20:15
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Theater Dakota, Den Haag
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Flint, Amersfoort
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
The Dutch Queen Tribute
Paard, Den Haag
20:30
Peter Beets & the Henk Meutgeert New Jazz Orchestra ft. Marjorie Barne
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Orchestre Partout
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
C.C. De Kei, Reusel
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
maandag 23 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Diligentia, Den Haag
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
19:30
Pentagram
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kovacs & Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dennis van Aarssen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Paulusma
Paradiso, Amsterdam
20:00
Morres
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jett Rebel
Merleyn, Nijmegen
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Flint, Amersfoort
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Westlands Mannenkoor - Het ultieme kerstconcert
De Doelen, Rotterdam
Danny Vera
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sven Ratzke - It’s Wunderbar
DeLaMar, Amsterdam
20:45
The Big World
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Jett Rebel
Merleyn, Nijmegen
21:00
Abba Gold
ECI Cultuurfabriek, Roermond
dinsdag 24 december 2019
14:15
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
3J'S - Acoustic Christmas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Mozes and the Firstborn
Rotown, Rotterdam
20:00
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hofman Live XXL: Schoppenheer, Bon Sjef & Phill Ballins, Ekio
Hofman, Utrecht
20:15
Eric Vaarzon Morel - Felíz Navidad & Zambomba
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sven Ratzke - It’s Wunderbar
DeLaMar, Amsterdam
21:00
JAN AKKERMAN & FRIENDS - BIRTHDAY BASH!
De Flux, Zaandam
21:00
Die Darmstädter Hübsch
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Jett Rebel
Merleyn, Nijmegen
22:00
Jett Rebel
Merleyn, Nijmegen
woensdag 25 december 2019
14:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Släpstick
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 26 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
10:30
Vox Jubilans - Kerstconcert
De Doelen, Rotterdam
14:15
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Concertgebouw, Amsterdam
14:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater de Schalm, Veldhoven
14:30
Neva Ensemble
St.Servatiuskerk Megen, Megen