Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Balie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Botanique
Brussel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Genk
Genk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
013
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Boerderij
Huizen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Schalm
Veldhoven
Maaspodium
Rotterdam
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DRU Industriepark
Ulft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Onderzeebootloods
Rotterdam
The BOX
Hilvarenbeek
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
14:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Flint
Amersfoort
15:00
The Jack
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Figi Theater
Zeist
19:00
De Zwaan
Uitgeest
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Zaantheater
Zaandam
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
BREStheater
Brielle
19:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Posttheater
Arnhem
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Ledeltheater
Oostburg
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
De Maaspoort
Venlo
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Handelsbeurs
Gent
19:30
zaal Goedleven
Gentinnes
19:30
Lidwinakerk
Best
Effenaar
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Sportpaleis
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Posa
Lelystad
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Vegafabriek
Nijeveen
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Studio 21
Hilversum
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
zaterdag 10 oktober 2020
Afrovibes Amsterdam
De Balie, Amsterdam
Afrovibes Amsterdam
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Afrovibes Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
Man, man, man, de Podcast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Genk, Genk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lucas Hamming - Haast
Musis, Arnhem
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Boerderij, Huizen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
JB Meijers - Deltaboy
Theater de Schalm, Veldhoven
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Rob Scheepers - Gulzig
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen
Theater Hof 88, Almelo
Ocobar - On the Road Again
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Iris Hond
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Korrel Zout
DRU Industriepark, Ulft
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dagvlinder Festival
De Onderzeebootloods, Rotterdam
FEMME
The BOX, Hilvarenbeek
K3 - Dromentour
AFAS Live, Amsterdam
K3 - Dromentour
AFAS Live, Amsterdam
14:30
Paul de Leeuw / Simone Kleinsma - Zonder Jou
Chassé Theater, Breda
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Machete live @ The Jack
The Jack, Eindhoven
15:30
Berenice van Leer & Lorijn von Piekartz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater 't Speelhuis, Helmond
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Roosbeef
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
19:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Pita & PYRO (acoustic) – Dinnershow voor 100 mensen
Effenaar, Eindhoven
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
19:00
Charly Luske - The story of George Michael
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
BREStheater, Brielle
19:00
Blaudzun (semi-akoestisch)
Roepaen, Ottersum
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
19:15
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Rootsriders - Marley75
Ledeltheater, Oostburg
19:30
Denise Jannah en Atzko Kohashi
DeLaMar, Amsterdam
19:30
The Best of the Carpenters
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Rayen Panday - Trigger
De Maaspoort, Venlo
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
19:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
19:30
Sioen
Handelsbeurs, Gent
19:30
The Mudgang
zaal Goedleven , Gentinnes
19:30
Klezmajeur
Lidwinakerk, Best
MaYaN
Effenaar, Eindhoven
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Shary-An
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Levellers
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
JFDR
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Jan & Alleman: Hét meezingconcert van Jan Smit
Sportpaleis, Antwerpen
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Exit North
Cacaofabriek, Helmond
20:00
New Cool Collective
Manifesto, Hoorn
20:00
Florian Wolff
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Kovacs
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Bongeziwe Mabandla
Theater Posa, Lelystad
20:00
De Niemanders
Grenswerk, Venlo
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Patronaat, Haarlem
20:00
Seewolf
Simplon, Groningen
Dana Winner - Samen ... Weer Verder Gaan
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Tess Wiley / This Beautiful Mess
De Vegafabriek, Nijeveen
20:00
Tangarine
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Phion Orkest / Rob Dekay
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Mosh Sit: Stealers + Deathroll | Baroeg (uitverkocht)
Baroeg, Rotterdam
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Harry Sacksioni - Unlocked!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Studio 21, Hilversum
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw / Simone Kleinsma - Zonder Jou
Chassé Theater, Breda