PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -120
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 okt
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:45
Zik Zak
Ittre
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool Enschede
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Effenaar
Eindhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
P3
Purmerend
21:00
Theater Dakota
Den Haag
Het Bolwerk
Sneek
21:15
Orpheus
Apeldoorn
21:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Jan van Besouw
Goirle
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
De Oostkerk
Middelburg
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Energiehuis
Dordrecht
22:00
Theater De Veste
Delft
22:15
Metropool
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
Luxor Live
Arnhem
23:00
013
Tilburg
zo 04 okt
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theaters Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Den Bolder
Waspik
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kunsthal
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
11:30
DRU Industriepark
Ulft
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
13:30
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Café de Cactus
Hengelo
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Ledeltheater
Oostburg
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
15:30
DRU Industriepark
Ulft
16:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
16:00
Poppodium Volt
Sittard
16:30
DeLaMar
Amsterdam
18:30
De Oosterkerk
Zeist
De Helling
Utrecht
19:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Luxor Live
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Hall Of Fame
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Manifesto
Hoorn
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
De Pul
Uden
20:00
Fluor
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Dokbox
Gent
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Paard
Den Haag
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp

zaterdag 03 oktober 2020

20:30
Tip Jar Lutherse Kerk, Nijmegen
20:45
Dario Mars and The Guillotines Zik Zak, Ittre
Philippe Lemm Trio TivoliVredenburg, Utrecht
Mostly Autumn Metropool Enschede, Enschede
21:00
Hexvessel / Jonathan Hulten V11, Rotterdam
21:00
Snaren 90 met live: ONCE (Pearl Jam) Effenaar, Eindhoven
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Ava Nova Paard, Den Haag
21:00
Prof Nomad plays the Cure P60, Amstelveen
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Rayen Panday - Trigger Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Johan Goossens - In het beste geval P3, Purmerend
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater Dakota, Den Haag
Junkyard Dogs Het Bolwerk, Sneek
21:15
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Orpheus, Apeldoorn
21:15
Vera Mann - Goesting Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven Jan van Besouw, Goirle
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger De Oostkerk, Middelburg
21:30
Lucas Hamming - Haast De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Pink Project - Pink Floyd The Best of Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Van Dik Hout De Oosterpoort, Groningen
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:00
LIVE: Spandau Ballet, tribute by STEAL Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Candy Dulfer Energiehuis, Dordrecht
22:00
Jandino - Opgefokt Theater De Veste, Delft
22:15
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Metropool, Hengelo
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
Dave Clarke / Hyperaktivist Luxor Live, Arnhem
23:00
Worakls 013, Tilburg

zondag 04 oktober 2020

DIEHELEDING - 1001 Theater Zuidplein, Rotterdam
Man, man, man, de Podcast Theaters Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jeangu Macrooy Theaters Tilburg, Tilburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Den Bolder, Waspik
Alex Roeka - Rauwe Genade Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Afrovibes Rotterdam De Kunsthal, Rotterdam
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! De Reggehof, Goor
Steef de Jong - SISI BOY De Kleine Komedie, Amsterdam
11:30
Boh Foi Toch DRU-Cultuurfabriek, Ulft
11:30
Boh Foi Toch DRU Industriepark, Ulft
12:00
Nancy Deusings / Peter van Kempen - We’re in this love together with J Theater Kerkrade, Kerkrade
13:30
De grote drie in concert DeLaMar, Amsterdam
14:00
Wibi Soerjadi Theater Kerkrade, Kerkrade
14:30
Boozy / Herman Brusselmans / Karel Kanits / The Sissies Gebouw T, Bergen op Zoom
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Hans Vandenburg Boerderij, Zoetermeer
15:00
Bas Kors / Bram Slinger / Drukwerk2 / Erik Bes / George Menkveld / Har Café de Cactus, Hengelo
15:00
Indepts CHV Noordkade, Veghel
15:00
Nol Havens (solo) Roepaen, Ottersum
15:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Ledeltheater, Oostburg
15:00
Benjamin de Groot (singer-songwriter) PopEi, Eindhoven
15:30
Boh Foi Toch DRU-Cultuurfabriek, Ulft
15:30
Boh Foi Toch DRU Industriepark, Ulft
16:00
Jurgen Burdorf Parkvilla, Alphen aan den Rijn
16:00
Ack van Rooyen / Juraj Stanik Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
16:00
Anna Nita Poppodium Volt, Sittard
16:30
De grote drie in concert DeLaMar, Amsterdam
18:30
Flip Noorman - Leonard Cohen De Oosterkerk, Zeist
Oranssi Pazuzu De Helling, Utrecht
19:00
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Rootsriders Luxor Live, Arnhem
Paul Carrack - The 20/20 Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mo Gilligan Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dossier Boombap Hall Of Fame, Tilburg
Michael Franti & Spearhead Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ten Years After - Their Woodstock Show and beyond Manifesto, Hoorn
I Grade Dub De Flux, Zaandam
20:00
Josh Graham dB's, Utrecht
Noordkaap Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rob Dekay Effenaar, Eindhoven
Elvis Symphonic Kursaal Oostende, Oostende
Sandra van Nieuwland De Pul, Uden
20:00
John Waite Fluor, Amersfoort
Miss Montreal De Oosterpoort, Groningen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mxrcxl (album release show) + SØWT Baroeg, Rotterdam
20:00
Patrick Bruel Vorst Nationaal, Brussel
20:00
SCHNTZL Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jef Neve De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Nancy Deusings Theater Kerkrade, Kerkrade
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Ledeltheater, Oostburg
20:00
Fifty Foot Combo Dokbox, Gent
HAEVN Doornroosje, Nijmegen
Calling Elvis Effenaar, Eindhoven
20:30
Leafs Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Corridor (Can) EKKO, Utrecht
20:30
Stef Kamil Carlens - Op En Tent De Zwerver, Oostende
20:30
Lewsberg Paard, Den Haag
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pagina -120