PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1201
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 feb
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Gelredome
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
2
Paard
Den Haag
3
1
20:00
FlashbackLive
Vriezenveen
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Corneel
Lelystad
2
1
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Mezz
Breda
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
De Helling
Utrecht
1
20:30
Posttheater
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
Café Willem Slok
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
1
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
MC Theater
Amsterdam
2
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Kiehool
Burgum
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
EKKO
Utrecht
1
21:00
N9
Eeklo
21:30
The Rambler
Eindhoven
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:30
P60
Amstelveen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Paard
Den Haag
23:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
zo 02 feb
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:00
EKKO
Utrecht
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
3
15:30
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
The Village Coffee & Music
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
1
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Iduna
Drachten
2
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
NAXT Stage
Almelo
1
20:00
Jansstheater
Lochem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Amer
Amen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
5
20:15
De Helling
Utrecht
1
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
't Oude Pothuys
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
1
ma 03 feb
Rietveld Theater
Delft
19:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
NiX Podium
Enschede
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam

zaterdag 01 februari 2014

20:00
Dames voor na Vieren Zaantheater, Zaandam
20:00
Chuckie 10 jarig jubileum Dirty Dutch Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
3J'S Chassé Theater, Breda
20:00
Hard Bass Gelredome, Arnhem
Foto Laura Jansen
Laura Jansen Bibelot, Dordrecht
2
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen Paard, Den Haag
3
1
20:00
SINQ & HERMESS FlashbackLive, Vriezenveen
20:00
Margriet Bolding Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Reveller Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Heather Nova Goudse Schouwburg, Gouda
Foto The Charm The Fury
The Charm The Fury Corneel, Lelystad
2
1
20:00
Nueva Manteca Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Musis, Arnhem
20:15
ScrapArtsMusic Schouwburg Almere, Almere
20:15
Abafazi S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing Het Klooster, Woerden
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Eendracht, Gemert
20:15
Henry van Loon - Electropis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Cultura, Ede
20:15
Nathalie Baartman met Prei met mij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Remember Phil & Gary De Bosuil, Weert
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
20:30
Arnold Veeman - In 't Vuur! De Oosterpoort, Groningen
20:30
Stefan Schill Duycker, Hoofddorp
20:30
La Lune Noire Bibelot, Dordrecht
20:30
Salsa Night: Latin Cruise & DJ Incognito Groene Engel, Oss
20:30
CLUB V00d00 :: Bodypolitics + V00d00 GOLD dj’s Mezz, Breda
20:30
Great Minds Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto JeBroer
JeBroer De Helling, Utrecht
1
20:30
Richard Groenendijk - Alle dagen Posttheater, Arnhem
Foto Van Dik Hout + support Peter Beeker
Van Dik Hout + support Peter Beeker Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Bertolf / Her Majesty Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
Sinner's Prayer Café Willem Slok, Utrecht
21:00
Sky Architect De Bakkerij, Castricum
1
21:00
40up - dansnacht voor 40+ Effenaar, Eindhoven
21:00
Unknown Pleasures MC Theater, Amsterdam
2
21:00
Christopher Paul Stelling De Zwerver, Oostende
21:00
New Cool Collective De Peppel, Zeist
21:00
Rock Solid 6 Kiehool, Burgum
21:00
The Dirty Denims Winston, Amsterdam
21:00
Jam de la Crème EKKO, Utrecht
1
21:00
La Yegros (AR) N9, Eeklo
21:30
‘TRASH sings CASH’ – featuring: Johnny TRASH & the Other Three Problem The Rambler, Eindhoven
21:30
Riverboat Gamblers Rotown, Rotterdam
22:00
Taymir Doornroosje, Nijmegen
1
22:00
Taymir Merleyn, Nijmegen
22:00
3rd Floor Magic Patronaat, Haarlem
22:00
Sass Who! De Fles, Spijkenisse
22:30
Bollywood Dhamaka P60, Amstelveen
23:00
Hitsig Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Olivier Weiter Doornroosje, Nijmegen
23:00
Dr. Lektroluv Paard, Den Haag
23:30
SINAS-PETITE North Sea Jazz Club, Amsterdam

zondag 02 februari 2014

Minyeshu Theaters Tilburg, Tilburg
Theo Nijland - Theo Nijland zingt Theater Walhalla, Rotterdam
11:00
Toeters en Taart - Amstel Quartet Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:30
Zephyrustrio Cultureel Aerwinkel, Posterholt
13:30
Sherry Sunday North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:00
Fading Trails EKKO, Utrecht
15:00
De beer die geen beer was De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Immolation
Immolation Baroeg, Rotterdam
3
15:30
Traymoya De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Inge van Calkar Concerto, Amsterdam
16:00
Fading Trails preparty The Village Coffee & Music, Utrecht
Foto Christopher Paul Stelling
Christopher Paul Stelling Gigant, Apeldoorn
1
16:30
Demira Mezz, Breda
17:00
Twelve Bar Blues Band De Fles, Spijkenisse
17:30
HKU BigBand Beauforthuis, Austerlitz
Foto Enforcer + Skull Fist + Vanderbuyst
Enforcer + Skull Fist + Vanderbuyst Iduna, Drachten
2
19:00
ScrapArtsMusic Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
The Perfect Tool NAXT Stage, Almelo
1
20:00
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag Jansstheater, Lochem
20:00
Vet Kindercabaret Musis, Arnhem
20:00
Birds of Chicago De Amer, Amen
20:00
Mogwai Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Riverboat Gamblers Effenaar, Eindhoven
1
1
20:00
Stephen Malkmus and The Jicks Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Renee van Bavel De Kargadoor, Utrecht
20:00
Urbanus Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marc Marie Huijbregts Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rooie Waas WORM, Rotterdam
20:00
Cécile Huijnen, Meintje de Roest en Chef-dirigent Antonello Manacorda Musis, Arnhem
20:00
Sunday Night Jazz De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Heather Nova Theater De Veste, Delft
20:00
Lock Up Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Daryll-Ann Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Marble Sounds Patronaat, Haarlem
20:15
Abafazi C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Foto Agnes Obel
Agnes Obel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
5
20:15
Deer Tick De Helling, Utrecht
1
20:30
El Café del Rincón - Meeslepende flamencodans en -muziek uit Barcelona RASA, Utrecht
21:00
Popkoor Haarlem sings just 4u! Patronaat, Haarlem
21:00
Tommy Moustache 't Oude Pothuys, Utrecht
21:30
Jam de la Creme Rotown, Rotterdam
1

maandag 03 februari 2014

Bart van der Lee Rietveld Theater, Delft
19:00
Alt-J Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Oleta Adams De Oosterpoort, Groningen
Foto Birds of Chicago
Birds of Chicago NiX Podium, Enschede
1
20:00
Jan Smit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
The Virgins Paradiso, Amsterdam
Pagina -1201