Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
DeMess
Naarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
De Reggehof
Goor
19:00
De Reggehof
Goor
20:30
De Nijverheid
Utrecht
18:00
De Nijverheid
Utrecht
21:30
De Molenberg
Delfzijl
19:30
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kreun
Kortrijk
De Kleine Willem
Enschede
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Eendracht
Gemert
19:30
De Eendracht
Gemert
20:00
De Bosuil
Weert
De Balie
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Deurne
Deurne
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
19:30
ATLAS Theater
Emmen
Ahoy
Rotterdam
19:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
19:30
zaal Goedleven
Gentinnes
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vorstin
Hilversum
20:30
Vooruit
Gent
21:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Posa
Lelystad
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Boerderij
Huizen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
16:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
15:00
The Jack
Eindhoven
The College Hotel
Amsterdam
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
Studio 21
Hilversum
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 09 oktober 2020
21:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
19:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Daniëlle Schel - OK
DeMess, Naarden
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Tangarine
De Spot, Middelburg
21:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
20:30
Apneu / Global Charming
De Nijverheid, Utrecht
18:00
Apneu / Global Charming
De Nijverheid, Utrecht
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Vera Mann - Goesting
De Meerpaal, Dronten
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
De Meenthe, Steenwijk
Alex Roeka - Rauwe Genade
De Meenthe, Steenwijk
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
De Maaspoort, Venlo
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eefje de Visser
De Kreun, Kortrijk
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
De Kleine Willem, Enschede
Echo Collective Jóhann Jóhannsson
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Thijs Boontjes
De Helling, Utrecht
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Scratch Night
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Eendracht, Gemert
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Eendracht, Gemert
20:00
Aynsley Lister
De Bosuil, Weert
Afrovibes Amsterdam
De Balie, Amsterdam
Alex Ploeg - EGO
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Barbaros Bozkir
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw / Simone Kleinsma - Zonder Jou
Chassé Theater, Breda
20:00
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Steffen Morrison
Cacaofabriek, Helmond
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Yiorgos Fakanas Group Ft.guthrie Govan
Boerderij, Zoetermeer
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
Di-rect
Ahoy, Rotterdam
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
This Is Jackson
013, Tilburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
zaterdag 10 oktober 2020
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
19:30
The Mudgang
zaal Goedleven , Gentinnes
One In The Jungle Fest
Willemeen, Arnhem
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel - Sneu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sandra van Nieuwland
Vorstin, Hilversum
20:30
Music Residency Show #11: Use Knife & Saif Al-qaissy
Vooruit, Gent
21:30
Paceshifters
Vera, Groningen
Thijs Boontjes
Vera, Groningen
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
Afrovibes Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Bongeziwe Mabandla
Theater Posa, Lelystad
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:15
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Hofpoort, Coevorden
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ocobar - On the Road Again
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
The Best of the Carpenters
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
The Best of the Carpenters
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
JB Meijers - Deltaboy
Theater de Schalm, Veldhoven
21:15
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:15
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Boerderij, Huizen
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dana Winner - Samen ... Weer Verder Gaan
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Exit North - Exclusive Dutch Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater 't Speelhuis, Helmond
16:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Arie Vuyk
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
15:00
Machete live @ The Jack
The Jack, Eindhoven
Karsu
The College Hotel, Amsterdam
FEMME
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Studio 21, Hilversum
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Iris Hond
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht