PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -119
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 okt
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Metropool
Hengelo
Hedon
Zwolle
Spirit of 66
Verviers
Scala Theater
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Bibelot
Dordrecht
Zik Zak
Ittre
20:30
EKKO
Utrecht
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Nijverheid
Utrecht
Zik Zak
Ittre
P60
Amstelveen
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Veluvine
Nunspeet
21:00
De Reggehof
Goor
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:15
Gebouw T
Bergen op Zoom
De Harmonie
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
De Vorstin
Hilversum
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
De Molenberg
Delfzijl
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Munttheater
Weert
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:30
De Eendracht
Gemert
Paradiso
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
za 10 okt
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Genk
Genk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
013
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Willemeen
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Boerderij
Huizen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Schalm
Veldhoven
De Balie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Onderzeebootloods
Rotterdam
The BOX
Hilvarenbeek
Maaspodium
Rotterdam
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DRU Industriepark
Ulft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
14:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Flint
Amersfoort
15:00
The Jack
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Figi Theater
Zeist
19:00
De Zwaan
Uitgeest
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Zaantheater
Zaandam
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
BREStheater
Brielle
19:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Posttheater
Arnhem

vrijdag 09 oktober 2020

20:15
Eva Crutzen - Opslaan als Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Vera Mann - Goesting De Meerpaal, Dronten
20:15
Nederpop All Stars - Unplugged TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arena Metropool, Hengelo
Suzan & Freek Hedon, Zwolle
Sttellla Spirit of 66, Verviers
Tino Martin Scala Theater, Utrecht
20:30
Amsterdam Klezmer Band Paradiso, Amsterdam
20:30
Mayra Orchestra Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Bleach (Nirvana Tribute) Bibelot, Dordrecht
Fuzz Top Zik Zak, Ittre
20:30
Wies EKKO, Utrecht
Bokoedro / Futurejazz Band Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Broeder Dieleman Mezz, Breda
20:30
After All Markant Uden, Uden
20:30
Steffen Morrison Cacaofabriek, Helmond
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Posttheater, Arnhem
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater De Omval, Diemen
20:30
Apneu / Global Charming De Nijverheid, Utrecht
Klone / Ocean Encounters Zik Zak, Ittre
De Dijk P60, Amstelveen
Kasper van Kooten - Speeltijd ATLAS Theater, Emmen
21:00
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock ‘n Roll Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP! Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Charly Luske - The story of George Michael Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Van Dik Hout Veluvine, Nunspeet
21:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Reggehof, Goor
21:00
Elke Vierveijzer - Lucht S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:15
The Kik - Late show Gebouw T, Bergen op Zoom
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis De Harmonie, Leeuwarden
Frank Boeijen Muziekgieterij, Maastricht
21:30
Flip Noorman - Leonard Cohen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Stones Sessions De Vorstin, Hilversum
21:30
Jandino - Opgefokt Diligentia, Den Haag
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Molenberg, Delfzijl
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Parktheater, Eindhoven
21:30
The Best of the Carpenters Munttheater, Weert
21:30
Rayen Panday - Trigger Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval Wesopa Weesp, Weesp
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen De Eendracht, Gemert
The Indien Paradiso, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Meervaart, Amsterdam

zaterdag 10 oktober 2020

Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg de Lawei, Drachten
Man, man, man, de Podcast Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Genk, Genk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lucas Hamming - Haast Musis, Arnhem
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
One In The Jungle Fest Willemeen, Arnhem
Karin Bruers - Love is Wonderful! Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater De Boerderij, Huizen
George & Eran - George & Eran worden racisten Podium Hoge Woerd, De Meern
JB Meijers - Deltaboy Theater de Schalm, Veldhoven
Afrovibes Amsterdam De Balie, Amsterdam
Afrovibes Amsterdam Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Afrovibes Utrecht TivoliVredenburg, Utrecht
Dagvlinder Festival De Onderzeebootloods, Rotterdam
FEMME The BOX, Hilvarenbeek
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
Rob Scheepers - Gulzig S.C.C. De Muzenval, Eersel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen Theater Hof 88, Almelo
Ocobar - On the Road Again Theater de Voorveghter, Hardenberg
Iris Hond Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Korrel Zout DRU Industriepark, Ulft
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
K3 - Dromentour AFAS Live, Amsterdam
K3 - Dromentour AFAS Live, Amsterdam
14:30
Paul de Leeuw / Simone Kleinsma - Zonder Jou Chassé Theater, Breda
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Flint, Amersfoort
15:00
Machete live @ The Jack The Jack, Eindhoven
15:30
Berenice van Leer & Lorijn von Piekartz Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
The Analogues - REVOLVER AFAS Live, Amsterdam
16:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:00
Enge Buren - Basta! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project Theater 't Speelhuis, Helmond
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Roosbeef Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Figi Theater, Zeist
19:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude De Zwaan, Uitgeest
19:00
Pita & PYRO (acoustic) – Dinnershow voor 100 mensen Effenaar, Eindhoven
19:00
Jandino - Opgefokt Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Anuar - Eerlijk Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Zaantheater, Zaandam
19:00
Charly Luske - The story of George Michael Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Pink Project - Pink Floyd The Best of Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris BREStheater, Brielle
19:00
Blaudzun (semi-akoestisch) Roepaen, Ottersum
19:00
Enge Buren - Basta! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland Posttheater, Arnhem
Pagina -119