PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1193
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 27 feb
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Spirit of 66
Verviers
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ladybird Skatepark
Tilburg
013
Tilburg
2
20:00
Bourla
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Tivoli
Utrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
1
3
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
dB's
Utrecht
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Tivoli
Utrecht
21:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
1
22:00
Hofman Café
Utrecht
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Doornroosje
Nijmegen
vr 28 feb
Cultura
Ede
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
19:45
P60
Amstelveen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Atak
Enschede
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
WSC Skatepark
's-Hertogenbosch
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
So What!
Gouda
1
20:00
Merleyn
Nijmegen
1
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Theater De Kolk
Assen
Dynamo
Eindhoven
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Toffler
Rotterdam
1
20:00
TexMex
Spijkenisse
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Diligentia
Den Haag
2
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
RASA
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Musicon
Den Haag
1
21:00
N9
Eeklo
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
De Twee Spieghels
Leiden
21:00
Gigant
Apeldoorn
Tivoli
Utrecht
1
Vera
Groningen
1
Het Bolwerk
Sneek
1

donderdag 27 februari 2014

20:00
Demira Jansen Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dinerconcert Berkmeijer/ Langedijk/ Pelupessy De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Lebbis Wilminktheater, Enschede
Foto The Aristocrats
The Aristocrats Spirit of 66, Verviers
1
20:00
Katinka Polderman Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Emilio Guzman De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nightbirds #2: Double Veterans + Alpha Whale Ladybird Skatepark, Tilburg
Foto Laura Jansen
Laura Jansen 013, Tilburg
2
20:00
Flying Horseman Bourla, Antwerpen
20:00
Burgerpop Presents: Release Lise Low & De Reisgenoot Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
20:15
lameirinhas & vloeimans Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Simon & Garfunkel Revival Band Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Go Back To The Zoo Tivoli, Utrecht
20:15
Bert Heerink / Erik Mesie / Joost Marsman / Peter Groot Kormelink Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Guido Weijers - V De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Chris van der Ende - Gek Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Beatrice van der Poel Podium 't Beest, Goes
20:30
Arifa - Voices from the East RASA, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater Ludens, Voorburg
20:30
The Gladiators feat. Droop Lion Effenaar, Eindhoven
20:30
Danny Vera Luxor Live, Arnhem
20:30
Yuck EKKO, Utrecht
1
3
20:30
EP Release The Twist P60, Amstelveen
20:30
Marjolijn van Kooten Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Eefje De Visser Patronaat, Haarlem
20:30
Amsterdam Klezmer Band Paradiso, Amsterdam
20:30
Berget Lewis LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Going Barefoot / La Vive / Novack dB's, Utrecht
21:00
Marvin Dee SuperMarkt, Den Haag
21:00
Isabelle Amé Tivoli, Utrecht
21:00
Patro Doc: Yorick Presenteert... Patronaat, Haarlem
21:30
Lutan Fyah + Jah Mason Vera, Groningen
1
22:00
Capgras Hofman Café, Utrecht
23:00
Giocatori Thursday Hedon, Zwolle
23:00
Nachtsport:Delicatesse + Steffie Ditzel Doornroosje, Nijmegen

vrijdag 28 februari 2014

Tim Knol Cultura, Ede
Pink Oculus North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Shlohmo Vk*, Brussel
19:45
Heavy in P60 P60, Amstelveen
20:00
Dames voor na Vieren Figi Theater, Zeist
20:00
Voltage Hedon, Zwolle
Foto Alain Clark
Alain Clark Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Diggy Dex Atak, Enschede
20:00
De Hyena's Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Bluesbreakers Luxor Live, Arnhem
20:00
The Ex Festival Paard, Den Haag
20:00
Semtex Cafe Daniels, Wageningen
20:00
Heeren van Oranje Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Thee MVP's + JC Thomaz & The Missing Slippers WSC Skatepark, 's-Hertogenbosch
20:00
Sven Hammond Soul Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Emilio Guzman / Jochen Otten Het Kielzog, Hoogezand
20:00
All For Nothing / Said and Done So What!, Gouda
1
20:00
Yuck Merleyn, Nijmegen
1
20:00
Shit Hits The Fan De Buze, Steenwijk
20:00
Journey Tribute Duycker, Hoofddorp
20:00
Golden Earring Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Martijn Koning Flint, Amersfoort
20:00
Maison Du Malheur SuperMarkt, Den Haag
20:00
Demira Jansen Luxor Live, Arnhem
20:00
Birth of Joy Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Breton Paradiso, Amsterdam
3
20:00
Lebbis Theater De Kolk, Assen
Foto Tankard / Neckbreak Nation
Tankard / Neckbreak Nation Dynamo, Eindhoven
1
20:00
3J'S Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Dik Hout Manifesto, Hoorn
20:00
Joseph Capriati Toffler, Rotterdam
1
20:00
Kinkobra / The Indestructible Lumpia TexMex, Spijkenisse
20:00
Murth Mossel Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Beatrice van der Poel Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Kasper van Kooten Diligentia, Den Haag
2
20:15
Sila Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Sabine Beens C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - V De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Laura Jansen Metropool, Hengelo
20:30
Will Vinson Quartet feat. Lage Lund LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Aristocrats ft. Guthrie Govan, Marco Minnemann Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Lavinia Meijer Roepaen, Ottersum
20:30
Harde Pappies: JeBroer Patronaat, Haarlem
20:30
Great Minds +Brandwerk Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
Droog Brood - Toppers in de mist Posttheater, Arnhem
20:30
The Meschiya Lake Quartet EKKO, Utrecht
20:30
Fratsen Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Luisa Palicio - Flamencodans met Sevillaanse elegantie en charme RASA, Utrecht
20:30
Gare Du Nord De Oosterpoort, Groningen
21:00
Jack Friday Musicon, Den Haag
1
21:00
Okon & The Movement N9, Eeklo
21:00
Miss Montreal De Vorstin, Hilversum
21:00
A. Tom Collins Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
De Volendammer Vishandel / The Spylocks De Bakkerij, Castricum
21:00
Tommy Moustache De Twee Spieghels, Leiden
21:00
Berget Lewis Gigant, Apeldoorn
Foto Claw Boys Claw
Claw Boys Claw Tivoli, Utrecht
1
Foto Blaudzun
Blaudzun Vera, Groningen
1
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen Het Bolwerk, Sneek
1
Pagina -1193