PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1185
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 06 mrt
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Tivoli
Utrecht
2
20:30
Hedon
Zwolle
Winston
Amsterdam
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Tivoli
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
3
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Hofman Café
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
vr 07 mrt
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
M.C. Cactus
Sint-Andries
Deventer Schouwburg
Deventer
Simplon
Groningen
ACU
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
2
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
5
20:00
JJ Musichouse
Zoetermeer
20:00
N9
Eeklo
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
1
20:00
Flint
Amersfoort
Paard
Den Haag
2
1
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Bibelot
Dordrecht
2
Duycker
Hoofddorp
2
Vorst Nationaal
Brussel
4
1
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Atak
Enschede
8
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Groene Engel
Oss
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
013
Tilburg
2
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Tivoli
Utrecht
5
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Effenaar
Eindhoven
4
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
3
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Willemeen
Arnhem
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Muziekodroom
Hasselt
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Mezz
Breda
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen

donderdag 06 maart 2014

Foto Toy
Toy Paradiso, Amsterdam
1
20:00
At The Juke Joint - Black Bottle Riot / Shaking Godspeed / Texas Radio Luxor Live, Arnhem
20:00
Jeroen Leenders Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Guido Weijers - V Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:15
Brentano Quartet Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Wende Snijders Flint, Amersfoort
20:15
Daryll-Ann Tivoli, Utrecht
2
20:30
Orgel Vreten Hedon, Zwolle
Foto Blackberry Smoke
Blackberry Smoke Winston, Amsterdam
1
20:30
Nilgün Yerli Onbeperkt Genieten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Crystal Antlers EKKO, Utrecht
20:30
Loïs Lane Patronaat, Haarlem
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Fulcotheater, IJsselstein
Foto Chef'Special
Chef'Special Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Rokia Traoré Paradiso, Amsterdam
21:00
Jef Neve Solo North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Renée Tivoli, Utrecht
21:00
Plaatpresentatie van Sexton Creeps' Lesbian Skies met: Sexton Creeps Vera, Groningen
21:30
Clazz Ensemble / Equinox / Kapok / Marjorie Barnes Sugar Factory, Amsterdam
21:30
The Mispers Rotown, Rotterdam
3
21:30
Amarildo & dj De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Bart van der Lee Patronaat, Haarlem
22:00
Wolves Dressed in Sheep Hofman Café, Utrecht
23:00
Shake Your Rump: DJ Onko + DJ Olotan + DJ Eep + DJ Oris Doornroosje, Nijmegen

vrijdag 07 maart 2014

Nana Mouskouri Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Winsinghhof, Roden
Pink Oculus M.C. Cactus, Sint-Andries
Tim Knol Deventer Schouwburg, Deventer
JeBroer Simplon, Groningen
Capgras ACU, Utrecht
16:00
Esther van Hees Quartet Concerto, Amsterdam
19:30
Royal Hunt De Pul, Uden
19:30
Eva / Pepe Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Conorach Bibelot, Dordrecht
2
20:00
Diggy Dex De Vorstin, Hilversum
20:00
Anneke van Giersbergen Victorie, Alkmaar
20:00
The Head And The Heart Bitterzoet, Amsterdam
5
20:00
Blueshaker JJ Musichouse, Zoetermeer
20:00
James & Black ft. The Transatlantic Soul Conspiracy N9, Eeklo
20:00
Lebbis Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Iris Kroes Schouwburg de Lawei, Drachten
1
20:00
Thomas van Luyn Flint, Amersfoort
Foto Chef'Special
Chef'Special Paard, Den Haag
2
1
Foto Golden Earring
Golden Earring Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Micha Wertheim Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Orgel Vreten
Orgel Vreten Bibelot, Dordrecht
2
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Duycker, Hoofddorp
2
Foto Franz Ferdinand
Franz Ferdinand Vorst Nationaal, Brussel
4
1
20:00
Ilse DeLange Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Memphis Maniacs ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Monomyth + Supports Iduna, Drachten
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen Theater De Veste, Delft
20:00
Martijn Koning Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dolf Jansen Theater De Willem, Papendrecht
1
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jodymoon Wilminktheater, Enschede
20:00
Emilio Guzman Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Diederik van Vleuten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Speakerz P60, Amstelveen
20:00
Sandra van Nieuwland Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Sepultura
Sepultura Atak, Enschede
8
20:00
De Live Karaoke Band & Jericho Pie @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
Foto Clannad
Clannad Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:00
Lighttown Fidelity: Candybar Planet + Komatsu + 7 Weeks (FR) Effenaar, Eindhoven
20:00
King King Groene Engel, Oss
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:00
Katinka Polderman Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Incubate Music met o.a. Deerhoof 013, Tilburg
2
20:00
Sven Hammond Soul Paard, Den Haag
20:15
Meschiya Lake Doornroosje, Nijmegen
Foto Blaudzun
Blaudzun Tivoli, Utrecht
5
20:15
Of Montreal De Helling, Utrecht
20:15
Diana Jones Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Daryll-Ann Effenaar, Eindhoven
4
20:15
Pater Moeskroen - Karavaan Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - V Schouwburg Almere, Almere
20:15
Leo Blokhuis / Ricky Koole Diligentia, Den Haag
3
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Theater Dakota, Den Haag
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Nina June met The World Awaits Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vidunder Willemeen, Arnhem
20:30
Freedom Call De Bosuil, Weert
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte BREStheater, Brielle
20:30
Wouter Hamel Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
De Hyena's Het Podium, Hoogeveen
20:30
Speelman & Speelman - Optimisten Posttheater, Arnhem
20:30
The Psyke Project Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
Miguel Rodriguez Paradox, Tilburg
20:30
Rokia Traoré LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Rusty Roots Muziekodroom, Hasselt
21:00
Dark Clouds Presents... Dedicated Sinners & McBad De Flux, Zaandam
21:00
The Silverfaces Mezz, Breda
21:00
Knarsetand SuperMarkt, Den Haag
21:00
The Cosmic Carnival Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Dreadless De Bakkerij, Castricum
21:00
Amerildo de Krijger Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pagina -1185