PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1179
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 mrt
21:00
De Pul
Uden
21:00
Tivoli
Utrecht
21:15
013
Tilburg
21:30
Breakaway on Stage
Ommen
21:30
Bibelot
Dordrecht
The Rambler
Eindhoven
21:30
De Zwerver
Oostende
Rotown
Rotterdam
2
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
22:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Nederland Drie
Wateringen
22:00
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
P60
Amstelveen
zo 23 mrt
Podium 't Beest
Goes
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Depot
Leuven
14:30
Poppodium Romein
Leeuwarden
15:00
Tivoli
Utrecht
15:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
17:30
Willemeen
Arnhem
1
The Rambler
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
19:30
Doornroosje
Nijmegen
5
2
Mezz
Breda
1
2
IJsselhallen
Zwolle
3
2
20:00
Cafe de Stier
Eibergen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
Sjor
Roggel
1
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Perron 55
Venlo
Bibelot
Dordrecht
2
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Red Shoe Sessions
Nijmegen
20:00
Ernesto's
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Tivoli
Utrecht
7
20:15
Dok6
Panningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
3
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 24 mrt
Het Depot
Leuven
Dynamo
Eindhoven
3
Ahoy
Rotterdam
6
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
013
Tilburg
22
3
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
7
3
21:00
D' Oude Stoep
Vlaardingen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 25 mrt
Trix
Antwerpen
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
9
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Toneelschuur
Haarlem
Lotto Arena
Antwerpen
3
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
1
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
2
Rotown
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 26 mrt
De Meenthe
Steenwijk

zaterdag 22 maart 2014

21:00
90's NOW De Pul, Uden
21:00
La Corneille / Mevrouw Tamara Tivoli, Utrecht
21:15
Adje - Vossig Tour 013, Tilburg
21:30
Pearl Jam (by Black Leash) Breakaway on Stage, Ommen
21:30
Bibelot houdt het Hollands Bibelot, Dordrecht
TRIBUTÖR The Rambler, Eindhoven
21:30
Reena Riot De Zwerver, Oostende
Foto Town of Saints
Town of Saints Rotown, Rotterdam
2
22:00
Juliana Braga e Convidados De Badcuyp, Amsterdam
Mann Friday (UK) Patronaat, Haarlem
22:00
Hurricane Bob Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
22:00
Damaged Justice De Fles, Spijkenisse
22:00
90's NOW! Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Kinkobra Nederland Drie, Wateringen
22:00
The Go Find Vera, Groningen
23:00
Luke Slater Doornroosje, Nijmegen
1
23:00
Night Shift invites Passing Tones Doornroosje, Nijmegen
23:00
Ophidian 'Between the Candle and the Star' P60, Amstelveen

zondag 23 maart 2014

Maite Hontelé Podium 't Beest, Goes
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Bouwkunde, Deventer
Hooverphonic Het Depot, Leuven
14:30
KINDERCONCERT: HIPPE GASTEN Poppodium Romein, Leeuwarden
15:00
Mindcamp Tivoli, Utrecht
15:00
Joscho Stephan's Acoustic Rhythm Stadshoftheater Vianen, Vianen
15:00
The Watch Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
15:30
Gulnara Shafigullina & Olga Kozlova Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Ricochets dB's, Utrecht
16:00
Bells of Youth Paradiso, Amsterdam
16:00
David Philips The Lane, Oostburg
16:00
Carmen Gomes inc. presentatie cd:'Thousand Shades of Blue' De Badcuyp, Amsterdam
16:15
Joseph Huber Gigant, Apeldoorn
16:30
Valour Up Twice Mezz, Breda
17:00
Letz Zeppelin De Fles, Spijkenisse
17:30
Nightbringer Willemeen, Arnhem
1
Hotrod Afternoon: Sweet Mandy & the Teen Twisters (Zwe) The Rambler, Eindhoven
19:00
Hugh Cornwell - Former Frontman of The Stranglers Iduna, Drachten
19:30
Red Fang Doornroosje, Nijmegen
5
2
Foto AmenRa (BE) + Eleanora + The Fifth Alliance
AmenRa (BE) + Eleanora + The Fifth Alliance Mezz, Breda
1
2
Foto Status Quo
Status Quo IJsselhallen, Zwolle
3
2
20:00
Ben van den Dungen Kwartet Cafe de Stier, Eibergen
20:00
Giovanca Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Caroline Lobanov en Vatapá @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Het Gelders Orkest Musis, Arnhem
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Lateef / Lyrics Born Melkweg, Amsterdam
Foto Anna Calvi
Anna Calvi Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Wye Oak MC Theater, Amsterdam
20:00
The Electrophonics & The Hot Buskers Sjor, Roggel
1
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Diana Jones Perron 55, Venlo
Foto John Mayall
John Mayall Bibelot, Dordrecht
2
Foto You Me At Six
You Me At Six Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Concert in het donker: 50e Red Shoe Session Red Shoe Sessions, Nijmegen
20:00
Mo's Maffe Muziek Middag Ernesto's, Sittard
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Koninklijke Harmonie Phileutonia Eindhoven met Charly Luske en Marjole Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Midlake Tivoli, Utrecht
7
20:15
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing Dok6, Panningen
20:30
Jeff Lorber Fusion LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Popa Chubby Hedon, Zwolle
20:30
Avishai Cohen De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Necks Bimhuis, Amsterdam
21:30
Intergalactic Lovers Rotown, Rotterdam
3
22:00
Monomyth Paradiso, Amsterdam

maandag 24 maart 2014

Hooverphonic Het Depot, Leuven
Foto You Me At Six
You Me At Six Dynamo, Eindhoven
3
Foto Backstreet Boys
Backstreet Boys Ahoy, Rotterdam
6
Foto Jan Smit
Jan Smit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
Foto Five Finger Death Punch
Five Finger Death Punch 013, Tilburg
22
3
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto The 1975
The 1975 Paradiso, Amsterdam
7
3
21:00
Dena de Rose / Maaike den Dunnen D' Oude Stoep, Vlaardingen
21:00
Spanjers, Van Dijsseldonk & Planteijdt - Ad van Meurs presenteert Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 25 maart 2014

Five Finger Death Punch Trix, Antwerpen
19:00
Yuna Paradiso, Amsterdam
Foto You Me At Six
You Me At Six Melkweg, Amsterdam
9
Foto ROMEIN XL: JOHN MAYALL - 80TH ANNIVERSARY TOUR!
ROMEIN XL: JOHN MAYALL - 80TH ANNIVERSARY TOUR! Poppodium Romein, Leeuwarden
1
20:00
BadcuypJazzClub met Delbert Bernabela De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Ruben Hein AINSI, Maastricht
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Marieke Visser Toneelschuur, Haarlem
Foto Status Quo
Status Quo Lotto Arena, Antwerpen
3
20:00
Intergalactic Lovers Handelsbeurs, Gent
20:00
Open Stage Amsterdam Songwriters Guild BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
20:00
Gelders Blaaskwintet Cultura, Ede
20:00
Lenette van Dongen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Bowrain Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman Zaantheater, Zaandam
20:00
Magic Gumball Night & Open Mic --> 25-02-2014 CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jan Smit Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - V Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:30
Open BAC Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Banned From Utopia Nieuwe Nor, Heerlen
1
21:00
The New Amsterdam Bigband De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Serial Killers: B-Real / Xzibit / Demrick Patronaat, Haarlem
2
Twin Forks Rotown, Rotterdam
22:00
Amsterdam Faya All Stars Paradiso, Amsterdam

woensdag 26 maart 2014

Tim Knol De Meenthe, Steenwijk
Pagina -1179