Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Karoessel
Geleen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
07:00
Het Pompstation
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
15:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Martiniplaza
Groningen
21:30
Mezz
Breda
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:30
Vera
Groningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
World Forum Theater
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
22:30
Xinix
Nieuwendijk
00:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
Agora Theater Druten
Druten
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
Chassé Theater
Breda
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
17:00
New Orleans Jazz Café
Groningen
19:30
P60
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
15:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
vrijdag 03 januari 2020
20:00
Fenris + Dodenkrocht + Adversarius
Little Devil, Tilburg
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Dirty Daddies
Luxor Live, Arnhem
20:00
Thriller Live - Celebrating the undisputed King of Pop
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:00
Nieuwjaarsshow
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Depression Club
Paard, Den Haag
20:00
Matt Winson
Paradiso, Amsterdam
19:30
Van Dik Hout
Paradiso, Amsterdam
20:30
Raymond Clement
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater Karoessel, Geleen
20:00
Kerkraads Symfonie Orkest - Nieuwjaarsconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Gordon Webster
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
On The House: Happy New Year
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
zaterdag 04 januari 2020
20:00
Ground Control plays David Bowie
Bibelot, Dordrecht
20:30
Physical Graffiti
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Jan Akkerman
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:00
Cannabis Corpse
dB's, Utrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Het Nieuwe Lied
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
DeLaMar, Amsterdam
07:00
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Dutch Swing College Band - Nieuwjaarsconcert
Koepeltheater, Leeuwarden
20:30
LOS METALLICOS
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Willy Sommers
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Thriller Live - Celebrating the undisputed King of Pop
Mainstage, 's-Hertogenbosch
15:00
Thriller Live - Celebrating the undisputed King of Pop
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Martiniplaza, Groningen
21:30
WC Experience
Mezz, Breda
21:00
Elvisdag 2020
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Prof. Nomad Session: Tribute To David Bowie
P60, Amstelveen
20:30
Kaptana / Postfris
Paard, Den Haag
19:30
The Dirty Daddies
Paard, Den Haag
Mercy John
Paradiso, Amsterdam
20:30
Raymond Clement
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Uchronia
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
Bob Wayne
Podium 't Beest, Goes
20:15
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
DJ’s Mans Prinsen & Jaap Heerze en de band Killer and the Cool Cats -
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hadewych Doet De Dames
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Peter Koelewijn & The Rockets
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Swinging in the Clouds: Gordon Webster
TivoliVredenburg, Utrecht
22:30
The Sensational Second Cousins
Vera, Groningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
22:30
Daredevils
Xinix, Nieuwendijk
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Zuiderstrandtheater, Den Haag
zondag 05 januari 2020
14:30
Harry Sacksioni
Agora Theater Druten, Druten
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Deelder & Van der Lek
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Chassé Theater, Breda
15:00
Rockabilly Boogie Band
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Volkskrant Comedytalenten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Koninklijke zangvereniging Mastreechter Staar - Sjevraoje
Fulcotheater, IJsselstein
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Snake Bite Love
Little Devil, Tilburg
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
17:00
J R&B Bluesband
New Orleans Jazz Café, Groningen
19:30
Enthroned, Schammasch & Caronte
P60, Amstelveen
20:30
Barbaros
Paradiso, Amsterdam
14:00
Singshop Unplugged
PopEi, Eindhoven
15:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
15:30
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tino Martin
Theater de Kampanje, Den Helder
16:00
Harmen Fraanje / Jeroen van Vliet
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
De Enige Echte Bossche Popquiz
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch