Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scala Theater
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Geertekerk
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
19:30
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Spirit of 66
Verviers
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Klooster
Woerden
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
21:00
Figi Theater
Zeist
19:30
Figi Theater
Zeist
19:00
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
20:45
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gigant
Apeldoorn
21:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:00
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Willemeen
Arnhem
14:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Paard
Den Haag
De Cammeleur
Dongen
20:00
Bibelot
Dordrecht
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
16:00
Parktheater
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Rockhal
Esch zur Alzette
Capitole
Gent
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Oosterpoort
Groningen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. `t Schaliken
Herentals
The BOX
Hilvarenbeek
14:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Het Depot
Leuven
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Merleyn
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Roepaen
Ottersum
14:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Oosterkerk
Zeist
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
zaterdag 10 oktober 2020
Tino Martin
Scala Theater, Utrecht
20:30
Fata Boom
EKKO, Utrecht
20:15
Lenneke Ruiten / Ribattuta Musica
Geertekerk, Utrecht
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Afrovibes Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:15
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
JB Meijers - Deltaboy
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
De Niemanders
Grenswerk, Venlo
19:30
Rayen Panday - Trigger
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Beverly Jo Scott
Spirit of 66, Verviers
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Klooster, Woerden
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
Saga
Boerderij, Zoetermeer
Iris Hond
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Brainpower
Hedon, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 11 oktober 2020
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
20:45
Bart Moeyaert / Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
Mudhoney
Tolhuistuin, Amsterdam
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
VanWyck - This Concert Will Save Your Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Beethoven Marathon
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
18:00
Bart Moeyaert / Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
K3 - Dromentour
AFAS Live, Amsterdam
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
16:15
Electric Hollers
Gigant, Apeldoorn
15:00
Alain Mulder / Lionel Kistemaker
Gigant, Apeldoorn
21:30
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
Habib Koité & Bamada
Luxor Live, Arnhem
19:00
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Musis, Arnhem
One In The Jungle Fest
Willemeen, Arnhem
14:30
Paul de Leeuw / Simone Kleinsma - Zonder Jou
Chassé Theater, Breda
20:00
Badi
Botanique, Brussel
20:00
Sages Comme des Sauvages
Botanique, Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
HERFSTFEST – Drumfestival
Paard, Den Haag
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Bibelot, Dordrecht
Rob Scheepers - Gulzig
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Yung Nnelg
Dynamo, Eindhoven
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
19:30
Pita / Pyro
Effenaar, Eindhoven
16:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
15:00
Lindark (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
Dadju
Rockhal, Esch zur Alzette
Clouseau
Capitole, Gent
20:30
Davina Michelle 'my own world' tour
De Oosterpoort, Groningen
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Davina Michelle 'my own world' tour
De Oosterpoort, Groningen
12:00
Paul van Loo - Appeltaartmatinee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
FEMME
The BOX, Hilvarenbeek
14:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
The Levellers
Het Depot, Leuven
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Electrobel: SHMLSS + JERONIMUS + DEEDEE
Merleyn, Nijmegen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Barbara Dex / Bart Herman
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Lisa Ké
Roepaen, Ottersum
14:00
Gulls / Solomon
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Helden Fan Hjir
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Dieter van der Westen / Eric van der Westen
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Frank Boeijen
013, Tilburg
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Focus
De Bosuil, Weert
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Oosterkerk, Zeist
maandag 12 oktober 2020
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
The 1975
Ziggo Dome, Amsterdam