Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Posa
Lelystad
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Vooruit
Gent
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Willemeen
Arnhem
19:30
zaal Goedleven
Gentinnes
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
C.C. `t Schaliken
Herentals
Capitole
Gent
14:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterkerk
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
14:30
Fulcotheater
IJsselstein
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Depot
Leuven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Luxor Live
Arnhem
19:30
Meervaart
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:30
Musis
Arnhem
19:00
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Paard
Den Haag
20:45
Paradiso
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Parktheater
Eindhoven
16:00
Parktheater
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
Rockhal
Esch zur Alzette
15:00
Roepaen
Ottersum
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
The BOX
Hilvarenbeek
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Café de Cactus
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
20:30
Effenaar
Eindhoven
zaterdag 10 oktober 2020
21:15
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:15
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Theater de Hofnar, Valkenswaard
JB Meijers - Deltaboy
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
The Best of the Carpenters
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
The Best of the Carpenters
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ocobar - On the Road Again
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen
Theater Hof 88, Almelo
21:15
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Bongeziwe Mabandla
Theater Posa, Lelystad
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
Afrovibes Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Paceshifters
Vera, Groningen
Thijs Boontjes
Vera, Groningen
20:30
Music Residency Show #11: Use Knife & Saif Al-qaissy
Vooruit, Gent
Sandra van Nieuwland
Vorstin, Hilversum
20:30
André Manuel - Sneu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
One In The Jungle Fest
Willemeen, Arnhem
19:30
The Mudgang
zaal Goedleven , Gentinnes
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 11 oktober 2020
20:00
Frank Boeijen
013, Tilburg
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
K3 - Dromentour
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Bibelot, Dordrecht
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Badi
Botanique, Brussel
20:00
Sages Comme des Sauvages
Botanique, Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
Clouseau
Capitole, Gent
14:30
Paul de Leeuw / Simone Kleinsma - Zonder Jou
Chassé Theater, Breda
20:00
Beethoven Marathon
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Focus
De Bosuil, Weert
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen
20:00
VanWyck - This Concert Will Save Your Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Oosterkerk, Zeist
20:30
Davina Michelle 'my own world' tour
De Oosterpoort, Groningen
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Davina Michelle 'my own world' tour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Yung Nnelg
Dynamo, Eindhoven
19:30
Pita / Pyro
Effenaar, Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
14:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Fulcotheater, IJsselstein
16:15
Electric Hollers
Gigant, Apeldoorn
15:00
Alain Mulder / Lionel Kistemaker
Gigant, Apeldoorn
20:00
Helden Fan Hjir
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Levellers
Het Depot, Leuven
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Barbara Dex / Bart Herman
Kursaal Oostende, Oostende
Habib Koité & Bamada
Luxor Live, Arnhem
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Electrobel: SHMLSS + JERONIMUS + DEEDEE
Merleyn, Nijmegen
21:30
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
19:00
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Musis, Arnhem
HERFSTFEST – Drumfestival
Paard, Den Haag
20:45
Bart Moeyaert / Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
18:00
Bart Moeyaert / Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
12:00
Paul van Loo - Appeltaartmatinee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
16:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
15:00
Lindark (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
14:00
Gulls / Solomon
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Dieter van der Westen / Eric van der Westen
Porgy en Bess, Terneuzen
Dadju
Rockhal, Esch zur Alzette
15:00
Lisa Ké
Roepaen, Ottersum
Rob Scheepers - Gulzig
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
FEMME
The BOX, Hilvarenbeek
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
TivoliVredenburg, Utrecht
Mudhoney
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
One In The Jungle Fest
Willemeen, Arnhem
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 12 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Popeye presents: Mercy John
Café de Cactus, Hengelo
UB40
De Oosterpoort, Groningen
Jaga Jazzist
De Roma, Antwerpen
20:30
Trust Us We're Liars
Effenaar, Eindhoven