PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1176
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 30 mrt
Heineken Music Hall
Amsterdam
3
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
4
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:00
Patronaat
Haarlem
ma 31 mrt
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
NiX Podium
Enschede
De Helling
Utrecht
1
1
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
21:30
Rotown
Rotterdam
1
22:00
Doornroosje
Nijmegen
di 01 apr
Melkweg
Amsterdam
3
1
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
8
2
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Tivoli
Utrecht
7
20:15
Bibelot
Dordrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
wo 02 apr
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Roma
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
2
Vredenburg
Utrecht
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
1
19:30
Vk*
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
People's Place
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
4
2
Vorst Nationaal
Brussel
1
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Doornroosje
Nijmegen
5
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
do 03 apr
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Bibelot
Dordrecht
4
Theaters Tilburg
Tilburg
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
19:00
Magasin 4
Brussel
19:00
Concerto
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
4
19:30
Melkweg
Amsterdam
5
19:30
Paradiso
Amsterdam
2
19:30
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Vooruit
Gent
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Parktheater
Eindhoven

zondag 30 maart 2014

Foto Backstreet Boys
Backstreet Boys Heineken Music Hall, Amsterdam
3
20:00
Town of Saints Paradiso, Amsterdam
20:00
When Klezmer meets @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
Foto Boyce Avenue
Boyce Avenue Paradiso, Amsterdam
4
20:30
Nico Dijkshoorn & Jos Veldhuizen - bonus Burgerweeshuis, Deventer
Foto Nina Nesbitt
Nina Nesbitt Bitterzoet, Amsterdam
1
21:00
Morgan Heritage Patronaat, Haarlem

maandag 31 maart 2014

19:00
Hallo Venray Melkweg, Amsterdam
20:00
An Evening With Venice Hedon, Zwolle
20:00
DNA - Food and Music EKKO, Utrecht
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eric Koller Theater Achterom, Hilversum
20:00
Jan Smit Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Bad Company Melkweg, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matt Harlan NiX Podium, Enschede
Foto Tamikrest
Tamikrest De Helling, Utrecht
1
1
21:00
Jim Byrnes - Ad van Meurs presenteert Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Chronixx Vera, Groningen
21:30
Leyla McCalla Rotown, Rotterdam
1
22:00
Nathaniel Mayer Doornroosje, Nijmegen

dinsdag 01 april 2014

Foto Metronomy
Metronomy Melkweg, Amsterdam
3
1
19:00
Magic Gumball Night & Open Mic - 01-04-2014 CC Muziekcafé, Amsterdam
19:30
Broken Bells Melkweg, Amsterdam
8
2
20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Venice Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Leyla McCalla Paradiso, Amsterdam
20:00
Open Mic Event: Amsterdam Songwriters Guild BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met van Ruller/ Baas/ Schilders/ van Oosterhout De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jan Smit Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
DNA - Food and Music EKKO, Utrecht
20:15
Guido Weijers - V Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Band of Skulls
Band of Skulls Tivoli, Utrecht
7
20:15
Chixdiggit! Bibelot, Dordrecht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Matt Harlan Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Veldhuis & Kemper Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Thunderbird Gerard Paradiso, Amsterdam
21:00
Temples Bitterzoet, Amsterdam
2

woensdag 02 april 2014

Stef Bos Fulcotheater, IJsselstein
Tim Knol Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cuca Roseta De Roma, Antwerpen
Foto Deep Purple
Deep Purple Lotto Arena, Antwerpen
2
Live From Buena Vista Vredenburg, Utrecht
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Jan Reinen CC Muziekcafé, Amsterdam
Foto Bury Tomorrow
Bury Tomorrow Dynamo, Eindhoven
1
19:30
Dub Trio Vk*, Brussel
20:00
The Soft Hills Paradiso, Amsterdam
20:00
Revere (UK) Patronaat, Haarlem
20:00
Het Gelders Orkest Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Venice Chassé Theater, Breda
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bells of Youth / Celine Cairo / In The Valley Below / Ryan Keen / When People's Place, Amsterdam
20:00
Marlien Handriks Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dolf Jansen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Stromae Heineken Music Hall, Amsterdam
4
2
Foto James Blunt
James Blunt Vorst Nationaal, Brussel
1
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Emilio Guzman Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Urbanus De Maaspoort, Venlo
20:00
Dinerconcert met Solveigh Sings Trio De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Temples Doornroosje, Nijmegen
5
20:30
Arnhem lacht Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten finaletour Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus De Harmonie, Leeuwarden
Foto Big Country
Big Country Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Ana Moura LantarenVenster, Rotterdam
Foto Matthew and the Atlas
Matthew and the Atlas Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Mijke & Co Live van de NTR op Radio 6 Soul & Jazz Sugar Factory, Amsterdam

donderdag 03 april 2014

Live From Buena Vista Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Glennis Grace Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Revere Bibelot, Dordrecht
4
Tim Knol Theaters Tilburg, Tilburg
Cuca Roseta 30CC/Schouwburg, Leuven
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater de Spiegel, Zwolle
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Boerderij, Huizen
19:00
Speedball Jr. Magasin 4, Brussel
19:00
Maggie Brown Concerto, Amsterdam
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with Midas & Mendeleyev CC Muziekcafé, Amsterdam
19:30
Van Canto - Tour Of The Brave 013, Tilburg
4
19:30
Wild Beasts Melkweg, Amsterdam
5
19:30
Jasper Mook / Tom Bradley Paradiso, Amsterdam
2
19:30
Alex Roeka - Gegroefd De Vorstin, Hilversum
20:00
Erik van Muiswinkel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Azealia Banks Vooruit, Gent
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Dinerconcert met Daan Herweg/ Diederik Rijpstra/ Cord Heineking De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
School Is Cool Het Depot, Leuven
20:00
Urbanus De Maaspoort, Venlo
20:00
Kris Berry & Perquisite Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Arno van der Heyden Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Katinka Polderman Parktheater, Eindhoven
Pagina -1176