PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1175
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 29 mrt
Capitole
Gent
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Strombeek
Grimbergen
Mijn Ouders
Leeuwarden
Muziekcafé Helmond
Helmond
11:00
Paradiso
Amsterdam
1
15:00
Nijend 24
Anderen
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
WTC Expo
Leeuwarden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Petrol
Antwerpen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
2
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Gigant
Apeldoorn
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Evenementenhal Hardenberg
Hardenberg
1
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Blok 10
Horst
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
World Forum CC
Den Haag
20:15
Theater en Meer
Assen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Tivoli
Utrecht
1
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Orgelpark
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
013
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
013
Tilburg
1
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Nijend 24
Anderen
20:30
In de Brouwerij
Asten
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
P3
Purmerend
1
Paradiso
Amsterdam
1
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Blanko
Emmen
21:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
Musicon
Den Haag
1
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
1
21:00
Patronaat
Haarlem
1
21:00
Café Unique
Maarssen
dB's
Utrecht
1
21:00
De Peppel
Zeist
21:30
Rotown
Rotterdam
2
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
22:00
Effenaar
Eindhoven
3
22:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Tivoli
Utrecht
zo 30 mrt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
O.J.C. Fuse
Bakel
1
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
15:00
dB's
Utrecht
15:00
Nest Live
Soest
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
15:00
Posttheater
Arnhem
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
1

zaterdag 29 maart 2014

Hooverphonic Capitole, Gent
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Kampanje, Den Helder
Cuca Roseta C.C. Strombeek, Grimbergen
John Lennon McCullagh Mijn Ouders, Leeuwarden
The Galactic Lo-fi Orchestra / The Surfbeat Club Muziekcafé Helmond, Helmond
11:00
Dirk Scheele Paradiso, Amsterdam
1
15:00
Margriet Sjoerdsma - A Tribute to Eva Cassidy (met Nijend 24, Anderen
16:00
Ben van Gelder Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
DeadHead Little Devil, Tilburg
19:00
Colours On Tour Paint / Dance Beats / Fire & Ice / Foam / The Dancers WTC Expo, Leeuwarden
Foto Vive La Fête
Vive La Fête ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
20:00
Berlin Nights: Norman Nodge (DE) + Psyk (ES) + Rotek + T.I.M. Mezz, Breda
1
20:00
Het Gelders Orkest Orpheus, Apeldoorn
20:00
Giovanca Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Opposites Hedon, Zwolle
1
20:00
Dames voor na Vieren Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Lenette van Dongen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jennifer Evenhuis Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Birth of Joy / traumahelikopter Patronaat, Haarlem
1
20:00
Thomas van Luyn Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Benelux Reggae Contest Petrol, Antwerpen
20:00
Martijn Koning Het Klooster, Woerden
20:00
Urbanus Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tango Extremo Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The Dubfactory Het Bolwerk, Sneek
20:00
Holland Zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Hunting The Robot Effenaar, Eindhoven
2
20:00
Cabarestafette Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Maite Hontelé Paard, Den Haag
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Cold Embrace / Sin7sinS / Valkyre Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Project Hardrock/Old Metal Dok6, Panningen
20:00
Wim Helsen Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Morgan Heritage Paard, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Micha Wertheim Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Maison Du Malheur Manifesto, Hoorn
20:00
Danny Vera + Taneytown Iduna, Drachten
20:00
Adje / Hef & Crooks / Dj Double U Gigant, Apeldoorn
1
20:00
Diederik van Vleuten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dizzy Man's Band Evenementenhal Hardenberg, Hardenberg
1
20:00
AMSTERDAM KLEZMER BAND XL - ELECTRIFIED Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Jimmy's License / The Values / So What / Smegmatics Blok 10, Horst
20:00
Ussu N'djai & the New Balansa @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
20:15
Wende Snijders Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Frank Boeijen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
LOS Muziektheater - FCKD De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
The Beatles Revival Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue World Forum CC, Den Haag
20:15
Creatifs Theater en Meer, Assen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Claw Boys Claw
Claw Boys Claw Tivoli, Utrecht
1
20:15
Wouter Hamel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Emilio Guzman C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jazz in het Orgelpark: Susanne Abbuehl / Wolfert Brederode Orgelpark, Amsterdam
20:15
De Andersons met Vreeswijk & De Andersons Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Niels Geusebroek 013, Tilburg
20:30
Jason Lindner / Now vs Now LantarenVenster, Rotterdam
Foto Town of Saints
Town of Saints 013, Tilburg
1
20:30
I Am Oak EKKO, Utrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma - A Tribute to Eva Cassidy (met Nijend 24, Anderen
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk In de Brouwerij, Asten
20:30
Cesar Zuiderwijk - Drummoires De Oosterpoort, Groningen
20:30
ANIday P3, Purmerend
1
Foto Jools Holland & His R&B Orchestra
Jools Holland & His R&B Orchestra Paradiso, Amsterdam
1
Foto Antimatter + Scarlet Stories
Antimatter + Scarlet Stories Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Hester Macrander - Goedgemutst Posttheater, Arnhem
20:30
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing BREStheater, Brielle
20:30
Fred Zuiderwijk - Kringloop Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Metal Night Blanko, Emmen
21:00
Feeding Fingers / La Corneille J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
Rob Rockstoel presenteert Musicon, Den Haag
1
21:00
Horses On Fire Winston, Amsterdam
21:00
SpartaKiev / Tease & Denial De Flux, Zaandam
1
21:00
KLIKO FEST Patronaat, Haarlem
1
21:00
Blueshaker Café Unique, Maarssen
Foto Skaturday with The Toasters
Skaturday with The Toasters dB's, Utrecht
1
21:00
Bear / Wasted Bullet / For I Am King De Peppel, Zeist
21:30
Elle Bandita - albumpresentatie Rotown, Rotterdam
2
21:30
Rewind #7 Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Janis's Pearls - Woodstock- The Love Generation -Flower Power! Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
22:00
Mooie Meneren De Fles, Spijkenisse
22:00
Tommy Ebben SplotsZ, Roelofarendsveen
22:00
Juliana Braga e Convidados De Badcuyp, Amsterdam
Foto Aafke Romeijn / Clean Pete
Aafke Romeijn / Clean Pete Doornroosje, Nijmegen
1
22:00
Blackout: DC Breaks + State of Mind + Black Sun Empire e.v.a. Effenaar, Eindhoven
3
22:30
Hollowbelly Paradiso, Amsterdam
23:00
DeventerDubSessions Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Unknown Pleasures Tivoli, Utrecht

zondag 30 maart 2014

Live From Buena Vista TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cuca Roseta C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
12:00
Paolo Giacometti Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Bon Scotch / Imitallica O.J.C. Fuse, Bakel
1
14:00
RAAR Festival ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:00
Finale Singer-Songwriter Contest Gebouw T, Bergen op Zoom
15:00
The Drones dB's, Utrecht
15:00
Maneli Jamal, gitaar (Canada) Nest Live, Soest
15:00
Enrico Pieranunzi / Jasper Somsen Edesche Concertzaal, Ede
15:00
Jungle book Posttheater, Arnhem
15:00
Singer Songwriter Sunday (SSS) part 2 Gashouder, Dedemsvaart
1
Pagina -1175