PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1171
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 05 apr
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Brogum
Zierikzee
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Melkweg
Amsterdam
2
2
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
1
Iduna
Drachten
Lutherse Kerk
Nijmegen
1
20:00
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Groene Engel
Oss
2
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
MC Theater
Amsterdam
2
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Little Devil
Tilburg
1
1
IJsselhallen
Zwolle
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Tivoli
Utrecht
1
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
2
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
EKKO
Utrecht
1
5
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
1
1
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
De Pit
Terneuzen
1
20:30
Toestanden op Podium
Bemmel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
3
1
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
1
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
P3
Purmerend
21:00
People's Place
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
PC Sint-Andries
Balen
21:00
Victorie
Alkmaar
21:00
De Buitenpoort
Huissen
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Breakaway on Stage
Ommen
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Effenaar
Eindhoven
1
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Mezz
Breda
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:15
De Vorstin
Hilversum
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
zo 06 apr
Vooruit
Gent
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
13:30
Roepaen
Ottersum
15:00
Theaterwerkplaats de Prins van Groningen
Groningen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Bruin Café de Tapperij
Heerlen
16:00
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Huize Maas
Groningen
Paradiso
Amsterdam
1
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Effenaar
Eindhoven
3
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
1

zaterdag 05 april 2014

20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
King Champion Sounds Brogum, Zierikzee
20:00
Kris Berry & Perquisite Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dj Erik / Dj Joan Harald J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Shapeshifter (NZ) Melkweg, Amsterdam
2
2
20:00
Katinka Polderman Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Marc Marie Huijbregts Orpheus, Apeldoorn
20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
1
Indian + Inter Arma + Ortega Iduna, Drachten
Foto Marike Jager
Marike Jager Lutherse Kerk, Nijmegen
1
20:00
Dans Dans Beursschouwburg, Brussel
20:00
DOK Tribute: Kiss en Whitesnake Dok6, Panningen
20:00
Marieke Visser Theater PePijn, Den Haag
20:00
Niels Geusebroek Corneel, Lelystad
20:00
Green Lizard / SiMÓN Groene Engel, Oss
2
Foto De Dijk
De Dijk Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Polish Hiphop Night Musicon, Den Haag
20:00
Seth Lakeman Paradiso, Amsterdam
20:00
A TRIBUTE TO CCR: THE FORTUNATE SONS Poppodium Romein, Leeuwarden
Foto Jazzanova
Jazzanova MC Theater, Amsterdam
2
20:00
Kraantje Pappie + Fata De Spot, Middelburg
20:00
Crystal Dream plays U2 DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Diederik van Vleuten Theater De Kolk, Assen
20:00
Ruben Hein Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Blaze Bayley
Blaze Bayley Little Devil, Tilburg
1
1
Foto Golden Earring
Golden Earring IJsselhallen, Zwolle
20:00
Erik van Muiswinkel Spant!, Bussum
20:00
Het Gelders Orkest Musis, Arnhem
20:00
Taymir Duycker, Hoofddorp
20:15
René van Meurs C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk De Weijer, Boxmeer
20:15
Guido Weijers - V Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Tivoli, Utrecht
1
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Perron-3, Rosmalen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Pater Moeskroen - Karavaan Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Live From Buena Vista Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Tessa Rose Jackson Nieuwe Nor, Heerlen
2
20:30
Op Sterk Water - ALFA Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Karsu Dönmez Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto The Subs
The Subs EKKO, Utrecht
1
5
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Nynke Laverman - Alter De Oosterpoort, Groningen
20:30
Residentie Orkest / Trijntje Oosterhuis Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
1
1
20:30
Harde Pappies: Adje / Cho Patronaat, Haarlem
20:30
Matt Harlan In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Infloyd De Pit, Terneuzen
1
20:30
Mathilde Santing / Maarten van der Grinten Toestanden op Podium, Bemmel
20:30
The Bad Plus LantarenVenster, Rotterdam
Foto Blaudzun
Blaudzun Paradiso, Amsterdam
3
1
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
21:00
The Orb (live) 25th Anniversary Show P60, Amstelveen
21:00
18 Miles / 2 Years To Apocalypse / Startled by Silence Winston, Amsterdam
21:00
The Pink Floyd Sound De Bosuil, Weert
1
21:00
Physical Graffiti De Peppel, Zeist
21:00
School Is Cool De Zwerver, Oostende
21:00
Eleven20one P3, Purmerend
21:00
Timber Timbre People's Place, Amsterdam
21:00
The Rising Sun Vera, Groningen
21:00
Laurrhie Brouns North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Baboons PC Sint-Andries, Balen
21:00
High Tone Victorie, Alkmaar
21:00
New Adventures De Buitenpoort, Huissen
21:30
Narrowminded Presents: Katadreuffe / Naive Set / Spoelstra Patronaat, Haarlem
21:30
Bruce Springsteen by The Boss Brothers Breakaway on Stage, Ommen
21:30
Beatcafé Sounds Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
22:00
Dark Horses Paradiso, Amsterdam
22:00
Lorelle Meets The Obsolete Paradiso, Amsterdam
22:00
ST8MENT Presents Music is Melody Effenaar, Eindhoven
1
22:00
Mountain States + The Black Cult + Yuko Yuko Doornroosje, Nijmegen
22:00
80's Verantwoord Mezz, Breda
22:00
I Wannabee and The Wannabees De Fles, Spijkenisse
22:15
Tony Macaroni and the Swinging Devils De Vorstin, Hilversum
23:00
Afro rainbow groove Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Dave Clarke Doornroosje, Nijmegen
23:00
Lekker Laag | Black Sun Empire Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:00
Hitsig Burgerweeshuis, Deventer

zondag 06 april 2014

Blaudzun Vooruit, Gent
House of Cosy Cushions Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Live From Buena Vista Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nynke Laverman Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
11:00
Für Elise Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:30
Dertienjarig Hongaars viooltalent Bonita Fodor steelt de show op kaste Cultureel Aerwinkel, Posterholt
13:30
Hidden Treasures Roepaen, Ottersum
15:00
Creatifs Theaterwerkplaats de Prins van Groningen, Groningen
15:00
Demira Jansen Het Bolwerk, Sneek
15:30
Pieter Wispelwey & Kristian Bezuidenhout Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Chivy and The Bluezicians Bruin Café de Tapperij, Heerlen
16:00
Arcangel: Olor a Tierra LantarenVenster, Rotterdam
16:00
VanderLinde Huize Maas, Groningen
Foto Angel Olsen
Angel Olsen Paradiso, Amsterdam
1
16:00
Laura Right & Soul J De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Anne Chris & Daan Herweg Concerto, Amsterdam
16:15
MTT Gigant, Apeldoorn
16:30
The Rambler benefiet Effenaar, Eindhoven
3
16:30
In their thousands Mezz, Breda
17:00
Hurricane Bob De Fles, Spijkenisse
19:00
Fados e Tamancos @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
19:30
Salif Keita Melkweg, Amsterdam
1
Pagina -1171