Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
Podium Zuidhaege
Assen
DNK
Assen
DNK
Assen
Luxor Live
Arnhem
De Roma
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Club Atelier
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den heuvel
Alphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
Mainstage
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
De Flux
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
C.C Warenar
Wassenaar
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ludens
Voorburg
Spirit of 66
Verviers
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater de Schalm
Veldhoven
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Scala Theater
Utrecht
EKKO
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Pul
Uden
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
Het Bolwerk
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
SplotsZ
Roelofarendsveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
21:00
Groene Engel
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
Kursaal Oostende
Oostende
Veluvine
Nunspeet
Veluvine
Nunspeet
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
donderdag 15 oktober 2020
Cabarestafette
De Molenberg, Delfzijl
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
rend collective
La Madeleine, Brussel
20:00
Marble Sounds
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
JFDR
Botanique, Brussel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podium Boxtel, Boxtel
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater de Speeldoos, Baarn
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater de Speeldoos, Baarn
Popronde Poppodium Pre-Party
Podium Zuidhaege, Assen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Niels Geusebroek - Young at heart
DNK, Assen
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Luxor Live, Arnhem
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Moonstruck Jazz Night: Eric Vaarzon Morel, Oene van Geel & Ramon Valle
Club Atelier, Amsterdam
Baxter Dury
Het Zonnehuis, Amsterdam
Rob Dekay
Bitterzoet, Amsterdam
Greyson Chance
Tolhuistuin, Amsterdam
Peter Hook & The Light
Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Brandon Delagraentiss - & the Gospel Experience
DeLaMar, Amsterdam
Halcyon
Melkweg, Amsterdam
Valvetronic Brassband
Melkweg, Amsterdam
Y&T
Q-Factory, Amsterdam
Snelle
AFAS Live, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
Declan McKenna
Melkweg, Amsterdam
Halcyon
Melkweg, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - Sneu
Theater Hof 88, Almelo
The Exploited
Podium Victorie, Alkmaar
Kasper van Kooten - Speeltijd
Mainstage, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 oktober 2020
Wipneus & Pim
Hedon, Zwolle
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sky Architect
Boerderij, Zoetermeer
Steve Hillage Band & Gong
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Kardol - Welkom
Figi Theater, Zeist
Zwammstein
De Flux, Zaandam
Alex Roeka - Rauwe Genade
Theater De Storm, Winterswijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C Warenar, Wassenaar
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C Warenar, Wassenaar
Iris Hond
Theater De Leest, Waalwijk
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Ludens, Voorburg
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Ludens, Voorburg
UFO
Spirit of 66, Verviers
20:00
Fred & The Healers
Spirit of 66, Verviers
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Schalm, Veldhoven
Easy Live
CHV Noordkade, Veghel
Kiki Schippers - Meer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Suzan & Freek
Scala Theater, Utrecht
Joe Buck
EKKO, Utrecht
Grenadeers release party + Blackbone Nation (SA)
dB's, Utrecht
Darlyn
TivoliVredenburg, Utrecht
Fish
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line Verrassingstour
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniëlle Schel - OK
Werftheater, Utrecht
Percossa - UNPLUGGED
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
The Exploited
De Pul, Uden
Friction / Mefjus / Metrik / Noisia
013, Tilburg
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Agnietenhof, Tiel
Fabian Franciscus - Kleine wereld
S.C.C. De Ruchte, Someren
Fabian Franciscus - Kleine wereld
S.C.C. De Ruchte, Someren
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Comedy club Sneek 'Kick out comedy crew'
Het Bolwerk, Sneek
De Niemanders
Poppodium Volt, Sittard
The Max Meser Group
Poppodium Volt, Sittard
Charly Luske - The story of George Michael
Theater aan de Schie, Schiedam
Charly Luske - The story of George Michael
Theater aan de Schie, Schiedam
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
Dionne Warwick
De Doelen, Rotterdam
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Left of the Dial
Maassilo, Rotterdam
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
SplotsZ, Roelofarendsveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dwight Dissels / Leona Philippo - Hart & Soul
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tangarine
P3, Purmerend
Dwight Dissels / Leona Philippo - Hart & Soul
Theater de Purmaryn, Purmerend
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Theater De Willem, Papendrecht
Grof geschud - lijmen
Dok6, Panningen
21:00
Lotte Walda
Groene Engel, Oss
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Sheila
Kursaal Oostende, Oostende
Vera Mann - Goesting
Veluvine, Nunspeet
Vera Mann - Goesting
Veluvine, Nunspeet
Judy Blank
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Heather Nova
Stevenskerk, Nijmegen