Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Depot
Leuven
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebr. De Nobel
Leiden
Ethias Arena
Hasselt
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
DNK
Assen
DNK
Assen
Den heuvel
Alphen
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Spot
Middelburg
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterkerk
Zeist
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Eendracht
Gemert
Club Atelier
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Brebl
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
Zuiderparktheater
Den Haag
20:45
Zik Zak
Ittre
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
18:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
22:00
Vorstin
Hilversum
Vorst Nationaal
Brussel
Veluvine
Nunspeet
Veluvine
Nunspeet
19:45
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ludens
Voorburg
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stevenskerk
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sportpaleis
Antwerpen
SplotsZ
Roelofarendsveen
Spirit of 66
Verviers
20:00
Spirit of 66
Verviers
So What!
Gouda
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 15 oktober 2020
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Jan van Besouw, Goirle
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Baxter Dury
Het Zonnehuis, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Compact Disk Dummies
Het Depot, Leuven
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs Boontjes
Gebr. De Nobel, Leiden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
Áslaug (EP release)
EKKO, Utrecht
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
Danny Vera
Doornroosje, Nijmegen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Niels Geusebroek - Young at heart
DNK, Assen
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Brandon Delagraentiss - & the Gospel Experience
DeLaMar, Amsterdam
Roosbeef
De Spot, Middelburg
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Oosterkerk, Zeist
Cabarestafette
De Molenberg, Delfzijl
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Maaspoort, Venlo
JB Meijers - Deltaboy
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Scheepers - Gulzig
De Eendracht, Gemert
Moonstruck Jazz Night: Eric Vaarzon Morel, Oene van Geel & Ramon Valle
Club Atelier, Amsterdam
Broken Brass
Burgerweeshuis, Deventer
Dieter van der Westen / Eric van der Westen
Brebl, Nijmegen
20:00
JFDR
Botanique, Brussel
Rob Dekay
Bitterzoet, Amsterdam
Sterf / Red Wire / Hodee / At Short Notice / Strive
Baroeg, Rotterdam
20:00
Marble Sounds
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Snelle
AFAS Live, Amsterdam
Fish
013, Tilburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
vrijdag 16 oktober 2020
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
20:45
RNTN: Machine Gun plays AC/DC
Zik Zak, Ittre
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
18:30
Ben van Gelder
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Daniëlle Schel - OK
Werftheater, Utrecht
22:00
HILLYWOOD RAINBOW BALL
Vorstin, Hilversum
Les Cowboys Fringants
Vorst Nationaal, Brussel
Vera Mann - Goesting
Veluvine, Nunspeet
Vera Mann - Goesting
Veluvine, Nunspeet
19:45
Ares
Trix, Antwerpen
Leif Vollebekk
Tolhuistuin, Amsterdam
Darlyn
TivoliVredenburg, Utrecht
Fish
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line Verrassingstour
TivoliVredenburg, Utrecht
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Ludens, Voorburg
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Ludens, Voorburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Roeka - Rauwe Genade
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Schalm, Veldhoven
Dwight Dissels / Leona Philippo - Hart & Soul
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dwight Dissels / Leona Philippo - Hart & Soul
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Omval, Diemen
Iris Hond
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
JB Meijers - Deltaboy
Theater De Boerderij, Huizen
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Charly Luske - The story of George Michael
Theater aan de Schie, Schiedam
Charly Luske - The story of George Michael
Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Heather Nova
Stevenskerk, Nijmegen
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Judy Blank
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Judy Blank
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Fischer zingt Hazes
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Fischer zingt Hazes
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
SplotsZ, Roelofarendsveen
UFO
Spirit of 66, Verviers
20:00
Fred & The Healers
Spirit of 66, Verviers
Fleurie & Ruelle
So What!, Gouda
Rob Dekay
Simplon, Groningen
Peaking Lights
Simplon, Groningen
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Schouwburg Het Park, Hoorn