Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Martiniplaza
Groningen
Fifth|NRE
Eindhoven
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:45
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Martiniplaza
Groningen
Rockhal
Esch zur Alzette
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Mystiek Theater
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
AINSI
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
14:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Theater De Veste
Delft
19:15
Figi Theater
Zeist
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Zaantheater
Zaandam
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spirit of 66
Verviers
Vera
Groningen
013
Tilburg
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijk Circus
Brussel
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Martiniplaza
Groningen
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Singer Theater
Laren
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
013
Tilburg
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:00
Vooruit
Gent
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:15
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
De Maaspoort
Venlo
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Brebl
Nijmegen
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
Gelredome
Arnhem
La Madeleine
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
De Oosterpoort
Groningen
maandag 12 oktober 2020
19:00
Faces on TV
Melkweg, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
TaxiWars
Fifth|NRE, Eindhoven
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
The 1975
Ziggo Dome, Amsterdam
UB40
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Popeye presents: Mercy John
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Trust Us We're Liars
Effenaar, Eindhoven
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
20:45
The Murder Ballad
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
dinsdag 13 oktober 2020
Jaga Jazzist
Rockhal, Esch zur Alzette
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Breek
Mystiek Theater, Enschede
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
AINSI, Maastricht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
14:00
Vera Mann - Goesting
Cpunt Theater, Hoofddorp
18:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
19:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Figi Theater, Zeist
19:30
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Goudse Schouwburg, Gouda
Fu Manchu
Effenaar, Eindhoven
Kiana Ledé
Melkweg, Amsterdam
Deathstars
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
TaxiWars
Het Depot, Leuven
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yannis Kotsiras
La Madeleine, Brussel
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Doe Maar
TivoliVredenburg, Utrecht
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Greg Howe
Spirit of 66, Verviers
The Levellers
Vera, Groningen
UB40
013, Tilburg
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Lynda Lemay
Koninklijk Circus, Brussel
Jarry
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Marble Sounds
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fish
Paradiso, Amsterdam
21:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Robin Kester
Paradiso, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
woensdag 14 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Markant Uden, Uden
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Gulzig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Iris Hond
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Singer Theater, Laren
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Videodroom: 'the Space Between' (Katharina Smets / Ingrid Leonard
Vooruit, Gent
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:15
Van Dik Hout
Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
De Maaspoort, Venlo
19:30
Hollywood songbook
DeLaMar, Amsterdam
Sigala
Melkweg, Amsterdam
Comedy Night: Arie Koomen / Jeroen Pater / Johan van Gulik
Simplon, Groningen
20:00
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
JFDR
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Vincent Delerm
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Kiana Ledé
Botanique, Brussel
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lisa Loeb - Extase
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Mooie Noten - voorronde 1
De Nieuwe KHL, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Lakshmi
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Videodroom: Kevin Richard Martin
Vooruit, Gent
20:00
Jasper Blom Quartet / Pablo Held
Brebl, Nijmegen
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Brouckere, Torhout
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
Judy Blank
Doornroosje, Nijmegen
Eefje de Visser
Het Depot, Leuven
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Iamx
La Madeleine, Brussel
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Heather Nova
De Oosterpoort, Groningen