PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1153
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 13 mei
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
2
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Tivoli
Utrecht
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
4
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
wo 14 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
2
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
2
Mezz
Breda
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
3
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Winston
Amsterdam
2
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Meervaart
Amsterdam
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
2
De Helling
Utrecht
3
16
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
3
1
22:00
Chicago Social Club
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
do 15 mei
Gigant
Apeldoorn
1
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:30
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
Paard
Den Haag
3
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Paard
Den Haag
2
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Effenaar
Eindhoven
2
20:00
NumberFour
Utrecht
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Vondelkerk
Amsterdam
Mezz
Breda
1
Tivoli
Utrecht
5
Patronaat
Haarlem
2
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
1
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
1
1
Hedon
Zwolle
21:00
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
3
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
EKKO
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
3
22:00
Cafe Central Brussel
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
23:30
Melkweg
Amsterdam

dinsdag 13 mei 2014

19:30
Blaudzun Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dum Dum Girls Bitterzoet, Amsterdam
2
2
20:00
Wim Helsen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Achmea Culpa: Krimp Iduna, Drachten
20:00
Martijn Koning Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Alpha Blondy & The Solar System Paradiso, Amsterdam
20:00
Dune Rats Paradiso, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Alborosie
Alborosie Tivoli, Utrecht
1
20:15
Quatuor Modigliani & Jörg Widmann Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Concert jazzgroepen Muziekschool A'dam De Badcuyp, Amsterdam
20:30
An Evening With Queen Extravaganza 013, Tilburg
4
20:30
Rigby Doornroosje, Nijmegen
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG - Jazz Chamber Music m De Oosterpoort, Groningen
Lizz Wright De Oosterpoort, Groningen

woensdag 14 mei 2014

Roel Meijvis - OVERRULED!  Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster with The Poor Nobodys CC Muziekcafé, Amsterdam
19:30
Lisa Stansfield Melkweg, Amsterdam
19:30
Drone / Sofie Winterson / The Nicholas Sugar Factory, Amsterdam
20:00
MadNes Pre-Party met Mr. Wallace, Pinata en Small Time Crooks Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Dames voor na Vieren TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Lake Street Drive Paard, Den Haag
20:00
Wim Helsen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
H.E.A.T. De Pul, Uden
2
20:00
Urbanus Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
2
Foto Blaudzun + Support
Blaudzun + Support Mezz, Breda
1
20:00
The Chameleons Melkweg, Amsterdam
3
Foto Tinie Tempah
Tinie Tempah Melkweg, Amsterdam
1
20:00
The Henhouse Prowlers Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Alpha Blondy & The Solar System De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dinerconcert met: David Buckingham De Badcuyp, Amsterdam
Foto Red City Radio
Red City Radio Winston, Amsterdam
2
20:00
Manic Endeavors - De Schaduw In Het Licht (afstudeerconcert Anouk & Su Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Jochen Otten Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Guido Weijers - V Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Katinka Polderman Fulcotheater, IJsselstein
Foto Bill Bailey
Bill Bailey Meervaart, Amsterdam
1
20:30
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Sharon Jones & The Dap-Kings Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
Brokstukken - Heavy balls Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Haarlemse Popscene: Right As Rain / Casual Fire / Ruddy Shelduck Patronaat, Haarlem
Foto Thomas Azier
Thomas Azier Doornroosje, Nijmegen
2
Foto Navarone
Navarone De Helling, Utrecht
3
16
Foto Bløf
Bløf Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Lizz Wright LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Badbadnotgood Bitterzoet, Amsterdam
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Rotown, Rotterdam
3
1
22:00
Bart Wirtz Sextet / Matt Schofield / Sean Jones / The Ob6sions / Wicke Chicago Social Club, Amsterdam
22:15
The Sun Prophets Paradiso, Amsterdam

donderdag 15 mei 2014

Foto Raketkanon
Raketkanon Gigant, Apeldoorn
1
Foto Mac DeMarco
Mac DeMarco Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with July Days & Saskia Iris CC Muziekcafé, Amsterdam
19:30
Matt Schofield De Helling, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Spazzys dB's, Utrecht
Foto Blaudzun
Blaudzun Paard, Den Haag
3
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Foto Bob Wayne
Bob Wayne Paard, Den Haag
2
Foto Drive By Truckers
Drive By Truckers Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Dinerconcert met: Kinolotta De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman Chassé Theater, Breda
20:00
Dames voor na Vieren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Tarja
Tarja Effenaar, Eindhoven
2
20:00
Ike Willis / ZAPPATiKA NumberFour, Utrecht
20:00
Martijn Koning Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Wim Helsen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Aggieland J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Mundane + Insurrection (donder-Dag) Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - V Flint, Amersfoort
20:15
Lisa Jacaobs Vondelkerk, Amsterdam
Foto Julian Sas
Julian Sas Mezz, Breda
1
Foto dEUS
dEUS Tivoli, Utrecht
5
Foto The Doors Alive (UK)
The Doors Alive (UK) Patronaat, Haarlem
2
20:30
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater Ludens, Voorburg
20:30
Bart Wirtz ft Sean Joans (Gepresenteerd door AMP) Luxor Live, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Parktheater, Eindhoven
20:30
Alpha Blondy & The Solar System Bibelot, Dordrecht
1
1
20:30
Terence Blanchard LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Splendid 013, Tilburg
Foto Bløf
Bløf Luxor Live, Arnhem
1
1
Jan Jaap van der Wal Hedon, Zwolle
21:00
Made in Japan: The Rise of Deep Purple MK II Melkweg, Amsterdam
Foto Thomas Azier
Thomas Azier Vera, Groningen
3
21:00
Vocal Session: Fridolijn & Friends North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Happy Camper Doornroosje, Nijmegen
21:30
Dangers of the Sea Patronaat, Haarlem
21:30
Spring Festival Utrecht EKKO, Utrecht
21:30
Yellow Ostrich Rotown, Rotterdam
3
22:00
Dream Affair Cafe Central Brussel, Brussel
22:00
Phantogram Paradiso, Amsterdam
1
23:30
Jarreau Vandal / Torus / Vic Crezée Melkweg, Amsterdam
Pagina -1153