PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1151
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 20 mei
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
3
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Atak
Enschede
20:30
013
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
EKKO
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 21 mei
18:30
Little Devil
Tilburg
1
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:30
KultuurKaffee
Brussel
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Munttheater
Weert
Paard
Den Haag
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
3
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
The Waterhole
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Tivoli
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:30
EKKO
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
do 22 mei
Het Witte Kerkje
Terheijden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:00
Concerto
Amsterdam
19:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Vk*
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
10
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Helling
Utrecht
1
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
8
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Posttheater
Arnhem
1
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Cinerama
Rotterdam
People's Place
Amsterdam
21:00
Tivoli
Utrecht
21:30
EKKO
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
1
21:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Patronaat
Haarlem
vr 23 mei
BIRD
Rotterdam
Mafcentrum
Maasbree
Rapa Nui
Zandvoort
3
Meervaart
Amsterdam
De Twee Spieghels
Leiden
Gigant
Apeldoorn
16:00
Concerto
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam

dinsdag 20 mei 2014

20:00
Jochen Otten De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Michael Franti & Spearhead
Michael Franti & Spearhead Effenaar, Eindhoven
3
20:15
Budapest Festival Orchestra Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
LOS Muziektheater - FCKD De Oosterpoort, Groningen
20:30
Bernhoft Paradiso, Amsterdam
The Entrance Band Doornroosje, Nijmegen
20:30
SIX60 Atak, Enschede
20:30
Hommage aan Waso Grünholz 013, Tilburg
21:00
Lake Street Drive Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Spring Festival Utrecht EKKO, Utrecht
21:30
The Amazing Snakeheads Rotown, Rotterdam
22:00
Dret & Krulle Paradiso, Amsterdam

woensdag 21 mei 2014

18:30
Aguirre / Faal Little Devil, Tilburg
1
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster with CCGrand CC Muziekcafé, Amsterdam
19:30
La Sera / The Spectors KultuurKaffee, Brussel
Foto François & The Atlas Mountains / Hamilton Leithauser / The Amazing Sna
François & The Atlas Mountains / Hamilton Leithauser / The Amazing Sna Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
1
20:00
Emmylou Harris Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Nueva Manteca Markant Uden, Uden
20:00
Dinerconcert met: Wonder Trio De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Yes 'The Three Album 45th Anniversary Tour' Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Arita Vooys - Giving it all! Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen Chassé Theater, Breda
20:00
Jeroen Leenders Munttheater, Weert
Foto Bløf
Bløf Paard, Den Haag
1
20:00
Emily Barker Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Dorine Wiersma - Zei ik dat? De Kleine Komedie, Amsterdam
3
20:15
Piet Hein Eek & Henk Neven Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Nathalie Baartman - Prei met mij Posttheater, Arnhem
20:30
ComedyKings Martiniplaza, Groningen
20:30
Kenny Werner/David Sánchez Quartet LantarenVenster, Rotterdam
Foto Marco Borsato
Marco Borsato Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Parker The Waterhole, Amsterdam
20:30
Broken Twin Amstelkerk, Amsterdam
Bridget Kelly Tivoli, Utrecht
21:00
Duchess Says / White Lung dB's, Utrecht
Foto American Authors
American Authors Bitterzoet, Amsterdam
1
21:30
Spring Festival Utrecht EKKO, Utrecht
21:30
Six60 Rotown, Rotterdam
22:00
David Sánchez / Frank McComb / Kenny Werner / Terence Blanchard Quinte Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Customs Doornroosje, Nijmegen
22:00
Gruppo Di Pawlowski Vera, Groningen

donderdag 22 mei 2014

Marike Jager Het Witte Kerkje, Terheijden
The Sisters of Mercy Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Taxidermist Concerto, Amsterdam
19:00
Dinner With Marilyn North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with Ape club CC Muziekcafé, Amsterdam
19:00
Robbing Banks Concerto, Amsterdam
19:00
Jeke E Lee Red Dragon Cartel C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
19:30
Nice Neighbours + support Luxor Live, Arnhem
19:30
Quantic Vk*, Brussel
20:00
Rigby Paard, Den Haag
20:00
Dinerconcert met: Cyril Directie De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Customs Effenaar, Eindhoven
1
20:00
School Is Cool Botanique, Brussel
20:00
Imam Baildi Paradiso, Amsterdam
20:00
Mathijs Leeuwis J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen Chassé Theater, Breda
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jett Rebel Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Wood Brothers De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Elite Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Bløf
Bløf Paard, Den Haag
1
20:00
Larry & His Flask Paradiso, Amsterdam
20:00
Get Dealt With Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
1
20:00
Wim Helsen Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Eagles
Eagles Ziggo Dome, Amsterdam
10
1
20:15
ComedyKings Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Maaspoort, Venlo
20:15
Color Reporters De Helling, Utrecht
1
Foto Stef Bos
Stef Bos Diligentia, Den Haag
1
20:15
Chick Corea Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Yes 'The Three Album 45th Anniversary Tour'
Yes 'The Three Album 45th Anniversary Tour' 013, Tilburg
8
1
20:30
Deborah Brown & The Beets Brothers LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Stillwave EKKO, Utrecht
20:30
Thomas Dutronc Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Jungle By Night + Hunting The Robot
Jungle By Night + Hunting The Robot Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Splendid Patronaat, Haarlem
20:30
Gruppo Di Pawlowski / Madensuyu Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Javier Guzman - Delirium II Posttheater, Arnhem
1
21:00
Dirty Loops North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Serve The Sun Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Gentry Bronson Cinerama, Rotterdam
JF Robitaille People's Place, Amsterdam
21:00
Stefan Pop Tivoli, Utrecht
21:30
Spring Festival Utrecht EKKO, Utrecht
21:30
Scott & Charlene's Wedding Rotown, Rotterdam
1
21:30
Elektric Speedfire Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
22:00
Oscar and the Wolf Paradiso, Amsterdam
22:00
Harde Pappies: Joe Kickass & Heavy Patronaat, Haarlem

vrijdag 23 mei 2014

Dimensions Festival Launch Party BIRD, Rotterdam
Bökkers Mafcentrum, Maasbree
Sticky Fingers (Aus) Rapa Nui, Zandvoort
3
Jim Gaffigan Meervaart, Amsterdam
Jennah Bell De Twee Spieghels, Leiden
Birth of Joy / John Lennon McCullagh / The Silverfaces Gigant, Apeldoorn
16:00
Navarone Concerto, Amsterdam
18:30
B-Brave Melkweg, Amsterdam
Pagina -1151