PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1150
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 21 mei
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
do 22 mei
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Witte Kerkje
Terheijden
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Concerto
Amsterdam
19:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
19:30
Vk*
Brussel
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
1
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Botanique
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
10
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Helling
Utrecht
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Patronaat
Haarlem
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
013
Tilburg
8
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Cinerama
Rotterdam
People's Place
Amsterdam
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Tivoli
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
1
21:30
EKKO
Utrecht
21:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 23 mei
Gigant
Apeldoorn
Rapa Nui
Zandvoort
3
BIRD
Rotterdam
Mafcentrum
Maasbree
Meervaart
Amsterdam
De Twee Spieghels
Leiden
16:00
Concerto
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Kunstencentrum Belgie
Hasselt
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Paard
Den Haag
2
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
Bitterzoet
Amsterdam
2
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
7
1
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paard
Den Haag
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Mezz
Breda
3
Effenaar
Eindhoven
1
1
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Tivoli
Utrecht
1
Mezz
Breda
1
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
Pletterij debat en cultuur
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Theater Branoul
Den Haag
Metropool
Hengelo
20:30
Tivoli
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
Club The Wieksjlaag
Beringe
20:30
Posttheater
Arnhem

woensdag 21 mei 2014

21:30
Six60 Rotown, Rotterdam
22:00
Customs Doornroosje, Nijmegen
22:00
David Sánchez / Frank McComb / Kenny Werner / Terence Blanchard Quinte Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Gruppo Di Pawlowski Vera, Groningen

donderdag 22 mei 2014

The Sisters of Mercy Ancienne Belgique (AB), Brussel
Marike Jager Het Witte Kerkje, Terheijden
17:00
Taxidermist Concerto, Amsterdam
19:00
Robbing Banks Concerto, Amsterdam
19:00
Dinner With Marilyn North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with Ape club CC Muziekcafé, Amsterdam
19:00
Jeke E Lee Red Dragon Cartel C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
19:30
Quantic Vk*, Brussel
19:30
Nice Neighbours + support Luxor Live, Arnhem
20:00
Get Dealt With Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
1
20:00
Mathijs Leeuwis J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Rigby Paard, Den Haag
20:00
Wim Helsen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
School Is Cool Botanique, Brussel
Foto Eagles
Eagles Ziggo Dome, Amsterdam
10
1
20:00
Customs Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Elite Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Bløf
Bløf Paard, Den Haag
1
20:00
Jett Rebel Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Wood Brothers De Oosterpoort, Groningen
20:00
Imam Baildi Paradiso, Amsterdam
20:00
Larry & His Flask Paradiso, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met: Cyril Directie De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Chassé Theater, Breda
20:15
Color Reporters De Helling, Utrecht
1
20:15
Chick Corea Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Maaspoort, Venlo
20:15
ComedyKings Theater De Veste, Delft
Foto Stef Bos
Stef Bos Diligentia, Den Haag
1
20:30
Thomas Dutronc Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Stillwave EKKO, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Delirium II Posttheater, Arnhem
1
20:30
Splendid Patronaat, Haarlem
Foto Jungle By Night + Hunting The Robot
Jungle By Night + Hunting The Robot Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Gruppo Di Pawlowski / Madensuyu Burgerweeshuis, Deventer
Foto Yes 'The Three Album 45th Anniversary Tour'
Yes 'The Three Album 45th Anniversary Tour' 013, Tilburg
8
1
20:30
Deborah Brown & The Beets Brothers LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Gentry Bronson Cinerama, Rotterdam
JF Robitaille People's Place, Amsterdam
21:00
Serve The Sun Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Stefan Pop Tivoli, Utrecht
21:00
Dirty Loops North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Scott & Charlene's Wedding Rotown, Rotterdam
1
21:30
Spring Festival Utrecht EKKO, Utrecht
21:30
Elektric Speedfire Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
22:00
Harde Pappies: Joe Kickass & Heavy Patronaat, Haarlem
22:00
Oscar and the Wolf Paradiso, Amsterdam

vrijdag 23 mei 2014

Birth of Joy / John Lennon McCullagh / The Silverfaces Gigant, Apeldoorn
Sticky Fingers (Aus) Rapa Nui, Zandvoort
3
Dimensions Festival Launch Party BIRD, Rotterdam
Bökkers Mafcentrum, Maasbree
Jim Gaffigan Meervaart, Amsterdam
Jennah Bell De Twee Spieghels, Leiden
16:00
Navarone Concerto, Amsterdam
18:30
B-Brave Melkweg, Amsterdam
20:00
Eric Koller Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Kreidler Kunstencentrum Belgie, Hasselt
20:00
Martijn Koning De Kattendans, Bergeijk
20:00
Customs Paard, Den Haag
2
20:00
Urbanus Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dames voor na Vieren Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - V Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Newworldson Hedon, Zwolle
20:00
Lucky Fonz III Podium Vlieland, Vlieland
Foto The Rifles
The Rifles Bitterzoet, Amsterdam
2
20:00
Bernhoft Trix, Antwerpen
20:00
Lenette van Dongen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Crookes Paradiso, Amsterdam
Foto Eagles
Eagles Ziggo Dome, Amsterdam
7
1
20:00
Speedy Ortiz (us) M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Cabarestafette Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Case Mayfield Vondelkerk, Amsterdam
2
20:00
Wim Helsen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Celine Cairo / Maarten Peters Cacaofabriek, Helmond
20:00
de Règâhs Paard, Den Haag
20:00
Cat Green Eye & Blue Owl @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Thrashbangers Night: Purest Of Pain Mezz, Breda
3
Foto De Dijk
De Dijk Effenaar, Eindhoven
1
1
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Kneebody LantarenVenster, Rotterdam
Foto Rowwen Heze
Rowwen Heze Tivoli, Utrecht
1
Foto Jungle By Night
Jungle By Night Mezz, Breda
1
20:30
Larry & His Flask Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
Csókolom Pletterij debat en cultuur, Haarlem
Foto Marco Borsato
Marco Borsato Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Gentry Bronson Theater Branoul, Den Haag
Nina Hagen (& band) Metropool, Hengelo
20:30
Comedyhuis Tivoli, Utrecht
Foto Robert Cray
Robert Cray Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
Brick / CannonFood / Katie Pollock / Wunderbar Club The Wieksjlaag, Beringe
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Posttheater, Arnhem
Pagina -1150